2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar az bakın burdamısınız bakim hepiniz😁 Ben ihtiyaçları kategorize etmiştim beslenme kategorisini Bi tamamlayalım daa dün yarım kaldı 🤭
Şimdik
Emzik, biberon, biberon fırç., emzik kabı.
Önlük falan da yazıcaktım da onları tekstile kaydırdım.

Şimdi kızlar emzik aventin ikilileri var ondan düşünüyorum Şimdilik 1 er tane yeter diye düşündüm.

Biberon yine avent antikoliklerden, 2 adet trendyolda ikilisi var ama onun biri 125 ml diğeri 260mış aynı 2 tane bulursam o şekilde bulamazsam e bebekten 2 tane 125lik alıcam.
2 tane de 260lık büyük boy alacağım ama onu Kilya Kilya gibi tomme alabilirim ama onu Bi sonraki alışverişe bırakmayı düşünüyorum.

Emzik kabı ve fırçayı da yine ebbekten görür alırım trendyoldan lavabo fırçası falan gelir maazallah uğraşamam sonra.
Şimdi buraya kadar nasıl. Bu ürünleri hediye gelmeyen arkadaşlar 🤭😂😂
Ben trendyoldan wee nin emzik saklama kutusunu almistim 15 tl cokta güzel geldi begendim civilde gördüm uni baby biberon temizleme detj.daha uygundu ordan almayi dusunuyorm fırcada nuk tavsiye ettiler bana onu alicam insallah listen gayet güzel🥰

Ben linke giremiyorum da
Ben de size Bi öneride bulunacaktım konuşalım diye.
Kraft lima bebek arabası travel sistem ona da baktınızmı hiç
Ben onu alacağım canım çok beğendim hafif ve kullanışlı baya inceledim tavsiyeleri de okudum yorumları da çok iyi olumsuz yorum yapan çok az mağazada biraz daha pahalıydı baktığımda. Kampanyaları takip ediyorum sürekli baya güzel düşüyor fiyatı

Ben trendyoldan wee nin emzik saklama kutusunu almistim 15 tl cokta güzel geldi begendim civilde gördüm uni baby biberon temizleme detj.daha uygundu ordan almayi dusunuyorm fırcada nuk tavsiye ettiler bana onu alicam insallah listen gayet güzel🥰
Dağılma sebebim ne oluyo biliyomusun kuzum zaten markayı tamm çok uçmuyoz ama iyisini almaya çalışıyoz, Bi trendyol Bi e bebek arasında kalıyorum. Yarın e bebeğe giderim belki kıyas yaparım halletcez inşallah 🙆🏻‍♀️

Ben onu alacağım canım çok beğendim hafif ve kullanışlı baya inceledim tavsiyeleri de okudum yorumları da çok iyi olumsuz yorum yapan çok az mağazada biraz daha pahalıydı baktığımda. Kampanyaları takip ediyorum sürekli baya güzel düşüyor fiyatı
En baştaki satıcıyı öneriyorlar onda, o da diğerleri gibi indirim yapmamış ben Bi de i tane alıcam alırsam 😔 Bi de acaba bu arabaları birleştirme aparatı varmıdır ki ikizler için ya

Dağılma sebebim ne oluyo biliyomusun kuzum zaten markayı tamm çok uçmuyoz ama iyisini almaya çalışıyoz, Bi trendyol Bi e bebek arasında kalıyorum. Yarın e bebeğe giderim belki kıyas yaparım halletcez inşallah 🙆🏻‍♀️
Valla e bebek daha ekonomik ve kaliteli geldi bana ama buralarda magazada bisey bulunmuyor malesef ben sitesinden alirım dedim de valla kapış kapış hemen tükeniyor

Canım sakın bunu düşünme hiç kullanışlı değil çok aşağıda kalıyor yere yakın olduğu için de hijyenik değil sürekli üstüne örtü istiyor ve kısa bir süre kullanıyorsun. Alan arkadaşlarım ikinciye bebek arabası aldı. Yine de sen bilirsin tabi
Ben suanda bebek arabası düşünmiyorum da bu arabadan cok almak isteyenler oluyor belkı varsa alacaklar indirimde olan görselı atayım dedim yakından görmedım hep tanıtımları ama zaten 2 yasa kadar kullanılıyor sonrası ıcın tabı farkı boyuta gecmek lazım

Ee kızlar kızlar nasılız bakalm. Yemek saati mi 😊
Valla iyiyim cok sukur ben heyecanlar kontrolu bekliyorum ayrintili usg olacak aradm bugun 20+2 oluyorm dedim olmasi gereken haftalar dedi ama randevu kalmamis 31 ine kaldı nasıl sabredicme bilmiyorum sonucuyla da kendi doktorum bana eylul de gel dedi oda ay sonu ayda bir gercekten zor oluyor

Valla iyiyim cok sukur ben heyecanlar kontrolu bekliyorum ayrintili usg olacak aradm bugun 20+2 oluyorm dedim olmasi gereken haftalar dedi ama randevu kalmamis 31 ine kaldı nasıl sabredicme bilmiyorum sonucuyla da kendi doktorum bana eylul de gel dedi oda ay sonu ayda bir gercekten zor oluyor
Ya gerçekten ayda Bi zor olur eminim. Ama kendi muayenenden biraz önce detaylın var en azından değil mi yanlış anlamadım. Onda epey Bi rahatlarsın inşallah🤲🏻 çabucak geçsin günlerin.
Ben de haftaya çarşamba yani 21.haftada gideyim diyorum bulabilirsem randevu

Ee kızlar kızlar nasılız bakalm. Yemek saati mi 😊
Yine arpacı kumrusu gibi düşünüyorum. Doktorumun hemşiresi aradı üç hafta sonraya randevu verdi. İşte d vitamini eklediğini söyledi tetanozu atlamasın demiş. Neyse dedim ben covid aşısı olacağım tetanozla arasına zaman girmeli mi kadın bir error verdi 😬🙄 gebelere yapıyorlar mı ya dedi hoca öyle bir şey söylemedi dedi. Yapıyorlar dedim ama kadının verdiği tepki siz biliyorsunuz oldu 🙄 ya dedim tam karar veriyorum böyle bir gizem muamma çıkıyor sinir oluyorum ne yapacağım diye. Haberlerde Gaziantepli futbolcunun eşi olayını duydunuz mu bilmiyorum. Çok önceden gittiğim doktorda sürekli aşı olun diye paylaşıyor. Ama pürüz istemiyorum sanki biri böyle dedi mi de sen bilirsin diye işkilleniyorum 🤦🏻‍♀️

Yine arpacı kumrusu gibi düşünüyorum. Doktorumun hemşiresi aradı üç hafta sonraya randevu verdi. İşte d vitamini eklediğini söyledi tetanozu atlamasın demiş. Neyse dedim ben covid aşısı olacağım tetanozla arasına zaman girmeli mi kadın bir error verdi 😬🙄 gebelere yapıyorlar mı ya dedi hoca öyle bir şey söylemedi dedi. Yapıyorlar dedim ama kadının verdiği tepki siz biliyorsunuz oldu 🙄 ya dedim tam karar veriyorum böyle bir gizem muamma çıkıyor sinir oluyorum ne yapacağım diye. Haberlerde Gaziantepli futbolcunun eşi olayını duydunuz mu bilmiyorum. Çok önceden gittiğim doktorda sürekli aşı olun diye paylaşıyor. Ama pürüz istemiyorum sanki biri böyle dedi mi de sen bilirsin diye işkilleniyorum 🤦🏻‍♀️
Pürüzsüz kimse diyemez ama kuzum demesin de zaten. Normal gebe olmayana bile kağıtta, hiç bir yan etki sorumluluğumuzda değildir diye imza attırıyolar. Yani bu tamamen senin vermiş olduğun kararın olucak. Haklısın evet tam bir destek bekliyorsun ama biri az işkilli konuşsa kararın zedeleniyo 🤷🏻‍♀️

Pürüzsüz kimse diyemez ama kuzum demesin de zaten. Normal gebe olmayana bile kağıtta, hiç bir yan etki sorumluluğumuzda değildir diye imza attırıyolar. Yani bu tamamen senin vermiş olduğun kararın olucak. Haklısın evet tam bir destek bekliyorsun ama biri az işkilli konuşsa kararın zedeleniyo 🤷🏻‍♀️
Aynen valla zedeleniyor. Hayır çok şaşırdı da. Birçok doktor bas bas söylüyor hiç duymamış gibi tepki verdi ben mi yanlış görüyorum dedim 🙄

Aynen valla zedeleniyor. Hayır çok şaşırdı da. Birçok doktor bas bas söylüyor hiç duymamış gibi tepki verdi ben mi yanlış görüyorum dedim 🙄
Bence onun da biraz şeyliğine gelmiş yanlış bişe demek istemiyorum şimdi. İşin içinde olup da böyle tepki vermesi garip olmuş demen gibi bçok doktor da vurunabilirsiniz diye bas bas bağırıyor yani

Kızlar konuyu bölüyorum ama mantı yemiştim sanırım zehirlendim çok kötü istifrağ ettim inanılmaz baş ağrım var napiyim acil e mi gidiyim bilemedim, bebeğe bişey olmaz dimi ?

Ya gerçekten ayda Bi zor olur eminim. Ama kendi muayenenden biraz önce detaylın var en azından değil mi yanlış anlamadım. Onda epey Bi rahatlarsın inşallah🤲🏻 çabucak geçsin günlerin.
Ben de haftaya çarşamba yani 21.haftada gideyim diyorum bulabilirsem randevu
Hayır kendi muayanem yok sadece detaylım var insallah

X