2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Allah razı olsun kuzucum amiiin valla öyle ilk buraya yazdım 😅🤗❤️ Kendi doktorum bir kız bir erkek dedi canım göbek kordonu bacak arasında idi kız dediğinin çok incelemedi zaten de yine de kız diye düşündüm. Perinatolog artık kesin belli organı dedi 😬
Yani yanılma payları olabilyor. Neyse ben de fişlerimi atmadım😂
Herşeyin hayırlısı olsun kuzum hadi bugüne şükür 🤲🏻

Yani yanılma payları olabilyor. Neyse ben de fişlerimi atmadım😂
Herşeyin hayırlısı olsun kuzum hadi bugüne şükür 🤲🏻
Oluyor canım. Yani kendi doktorumun tecrübesi de iyidir. Kız dedi büyük ihtimalle erkek dedi bu doktor gösterdi de ikna etmek için 😬 annem şey diyor aman üstünden mi kaçacak pembeyim diye ne olacak 😅 binlerce şükür olsun sorun görünmüyor dedi ya en güzeli oydu. İnşallah da sorunsuz huzurla kucağımıza alalım hepimiz 🤲🏻

Oluyor canım. Yani kendi doktorumun tecrübesi de iyidir. Kız dedi büyük ihtimalle erkek dedi bu doktor gösterdi de ikna etmek için 😬 annem şey diyor aman üstünden mi kaçacak pembeyim diye ne olacak 😅 binlerce şükür olsun sorun görünmüyor dedi ya en güzeli oydu. İnşallah da sorunsuz huzurla kucağımıza alalım hepimiz 🤲🏻
Amin canım inşallah 🤲🏻🤲🏻

Gecen gün Gizem kösogluyılmaz ın egıtım semınerıne katıldım onlıne bebek alısverısı hakkında kocluk yapıyor o günün konusuda bebek arabalarıydı bayagı detay ögrendım
Herkesın kendıne özgü yasam seklıne göre alınması gerektıgı mesela araba var ıse bagajın buyuklugü anneın boyu bebek arabasının kılo su yasadıgı sehır den bıle degeerlendırılerek alınıyormus

Ben linke giremiyorum da
Ben de size Bi öneride bulunacaktım konuşalım diye.
Kraft lima bebek arabası travel sistem ona da baktınızmı hiç
Özellıkle bı marka bakmadım kulkana bileceğim butcem ıle alabbıleceklerıme baktım ama suan ara verdım anakucagı oldugundan bahara kadar allah buyuktur 🤲☺️

Merhaba kızlar ilk buraya yazıyorum 🙂🤭 çıktık Rabbime şükürler olsun rahat geçti hem bebişler uğraştırmadı hem de çok şükür sorun görünmüyor dedi doktorum ❤️🤲🏻🍀 Darısı tüm bekleyenlere 🤲🏻 Ve cinsiyetler konusunda ikisi de erkek🙂 iyi ki bir şey almamışım kız için bir sürü şey beğenmiştim yine de tuttum kendimi ayrıntılıyı bekledim.
Maşallah paşalar geliyor👏👏👏darısı bizlere olsun ins sağlıkla gelsinler.🧿🧿🧿

Kızlar az bakın burdamısınız bakim hepiniz😁 Ben ihtiyaçları kategorize etmiştim beslenme kategorisini Bi tamamlayalım daa dün yarım kaldı 🤭
Şimdik
Emzik, biberon, biberon fırç., emzik kabı.
Önlük falan da yazıcaktım da onları tekstile kaydırdım.

Şimdi kızlar emzik aventin ikilileri var ondan düşünüyorum Şimdilik 1 er tane yeter diye düşündüm.

Biberon yine avent antikoliklerden, 2 adet trendyolda ikilisi var ama onun biri 125 ml diğeri 260mış aynı 2 tane bulursam o şekilde bulamazsam e bebekten 2 tane 125lik alıcam.
2 tane de 260lık büyük boy alacağım ama onu Kilya Kilya gibi tomme alabilirim ama onu Bi sonraki alışverişe bırakmayı düşünüyorum.

Emzik kabı ve fırçayı da yine ebbekten görür alırım trendyoldan lavabo fırçası falan gelir maazallah uğraşamam sonra.
Şimdi buraya kadar nasıl. Bu ürünleri hediye gelmeyen arkadaşlar 🤭😂😂

Kızlar az bakın burdamısınız bakim hepiniz😁 Ben ihtiyaçları kategorize etmiştim beslenme kategorisini Bi tamamlayalım daa dün yarım kaldı 🤭
Şimdik
Emzik, biberon, biberon fırç., emzik kabı.
Önlük falan da yazıcaktım da onları tekstile kaydırdım.

Şimdi kızlar emzik aventin ikilileri var ondan düşünüyorum Şimdilik 1 er tane yeter diye düşündüm.

Biberon yine avent antikoliklerden, 2 adet trendyolda ikilisi var ama onun biri 125 ml diğeri 260mış aynı 2 tane bulursam o şekilde bulamazsam e bebekten 2 tane 125lik alıcam.
2 tane de 260lık büyük boy alacağım ama onu Kilya Kilya gibi tomme alabilirim ama onu Bi sonraki alışverişe bırakmayı düşünüyorum.

Emzik kabı ve fırçayı da yine ebbekten görür alırım trendyoldan lavabo fırçası falan gelir maazallah uğraşamam sonra.
Şimdi buraya kadar nasıl. Bu ürünleri hediye gelmeyen arkadaşlar 🤭😂😂
Ben avent i büyük boy diğerini küçük boy düşünüyorum. Hangi kısma yazarsın bilmiyorum kuzum ama göğüs pompası alacağım ben nasipse. Süt saklama poşeti. Bol sütlü meme olsa bir de emen bebişler hiç birine ihtiyaç olmayacak şimdi 🤭😬

X