2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya kızlar evde temizlik yapıyor musunuz ne urü ler kullaniyorsunuz ben camasir suyu porcoz felan kullaniyorum valla insallah bir zarari olmaz
Lababoların temizliğinde çamaşır suyu kullandım canım ama çok solumadan çok kokuyu alırsam yoğun uzaklaştım. Ama porçöz asla kullanmadım o bnei çok kötü yapar çünkü

Ya kızlar evde temizlik yapıyor musunuz ne urü ler kullaniyorsunuz ben camasir suyu porcoz felan kullaniyorum valla insallah bir zarari olmaz
Birkaç kere çamaşır suyu kullandım canım mecburen. Hala temizlik yapmıyorum ben nadiren o zamanda açıkçası ne varsa onu kullanıyorum. Sadece uzun süre solumamaya özen gösteriyorum gidip hava alıp tekrar geliyorum filan cam kapı açık zaten.

Valla esim süpüruyor vileda yapıyor bende toz alıp lavabo yıkıyorm mutfak dolaplarm yuzünu uzanmadan siliyorm mecbur camasir suyu da kullaniyorum biraz önce camasir suyu doktugumu unutup porcoz doktum inanamiyorum kendime resmen zehirlendm gibi oldu hemen yogurt felan yedim

Açık havaya çık kuzum bir şey olmaz Allah ın izni ile soluma bol su dök gitsin hemen

İnsanlık hali kuzum o hava senin ciğerlerine zarar merak etme hemencecik ulaşmaz öyle bebeğe. Sen yoğurdunu ye balkonuna çık. Uğraşma şimdilik başka bir şey ile
Yok yattim zaten direk camı açtm zaten her yer açıkta aman su hamilelik sag salim saglıkla bir bitseydi diyolar ki ozlersn valla ozlememgözumün önünde dursun sağ salim bisey istemem valla

Amiin kuzum. Allah kolaylık versin işin uzun. Eşin mi yapacak yoksa ne güzel bir duygu olur.
Yapı dekorasyon firmamız var kuzum eşim bu işi yapıyor yatağı dolabı vs istediğim gibi ona çizdirip bizim ustalara yaptırtıcam en azından dedim inşallah hayırlısı ile Eylül gibi gerçi yatağı doğumdan sonra düşünüyorum. Park yatak ile kurtarıcamm gibi ama yatak odamız küçük park yatak sığmıyor diyenler var napıcam bilmiyorum.

Yok yattim zaten direk camı açtm zaten her yer açıkta aman su hamilelik sag salim saglıkla bir bitseydi diyolar ki ozlersn valla ozlememgözumün önünde dursun sağ salim bisey istemem valla
Ya öyle kuzum bizler zor elde ettik ya bir an önce sonucuna kavuşmak istiyoruz belki şöyle üçüncü dördüncü çocuğumuz olsa en azından psikolojik olarak rahat edeceğiz. Senin bedeninde olunca vicdan yapıyorsun her şeye yediğine içtiğine hareketine her şeye…

Oh mis gibi olur. İyi günlerde inşallah Ebatları belli kuzum ölçün bir bizimki de çok büyük değil ama sığar yani

Oh mis gibi olur. İyi günlerde inşallah Ebatları belli kuzum ölçün bir bizimki de çok büyük değil ama sığar yani
5 yaşına kadar kullandık diyenler var o yuzden almışken 2 ay sonra sığmayacagı bir şey almak istemiyorum ziyanlık olur. Ben de park yatak alıcam muhtemelen

Kızlar bu anne yani yatağı 4 yaşına kadar kullanılabilirmis nasıl buldunuz birde anne kucağı nasıl çok kullanışlı her yere götürülür hiç başka yere yatırma derdi olmaz..fikir verin bana anne kucağı 2 yönlü sallaniyor

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-17-15-05-09-772_com.instagram.android.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2021-08-17-15-04-57-051_com.instagram.android.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 35
Canım anne yanı yatak kullanışlı gelmedi bana görüntü olarak güzel ama diğerinin de katlananları var bildiğim daha pratik olabilir bu da sağlam duruyor tercih meselesi biraz

Canım anne yanı yatak kullanışlı gelmedi bana görüntü olarak güzel ama diğerinin de katlananları var bildiğim daha pratik olabilir bu da sağlam duruyor tercih meselesi biraz
Cnm zaten almadım daha fikir alıyorum belki benim Bulduğundan daha kullanışlı şeyler olabilir sizlerde

Cnm zaten almadım daha fikir alıyorum belki benim Bulduğundan daha kullanışlı şeyler olabilir sizlerde
Anladım zaten kuzum almış olsan zaten hayırlı olsun derdim sadece önemli olan annenin beğenmesi bence. Yani bu tarz şeyleri alıp uzun süre kullanan kimse görmedim beşikte ana kucağı kullanışlı sağlam duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…