2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kart olmasa halimiz harapsizin oralarda dogum ücreti ne kadar
Ya ben bilmiyorum ama Bi ara sormuştum burda hatırlarsanız. İnternetrre fiyat cetveli vardı bütün hastanelerin yanında liv hosp. Çok pahalıydı. Ama Bi dahaki gidişimde öğrenicem hepsini detaylı, fiyatlandırmaya uğrayıp konuşuruz ozaman da burda. Allah nasip ederse

Normaldir canım ben de şu aralar acayip rahimde baskı gerginlik hissediyorum büyümeye yoruyorum açıkçası bazı haftalar sanki bir anda büyümüş bir anda kilo almış hissediyorum
Bnde rahimle alakalı diye düsünüyorm siddetli degil cünkü insalllah sag salim hayirlisiyla atlatiriz su süreci

Aynen bi fiyat bilgimiz olur benim arkdasm aynı hastanede 2 ay önce yapti 6500 ocaga kadar 7500 olur en fazla diye düsünüyorm insallah daha da artmaz

Aynen valla dü bi baktm coştum gidiyorm kendine gel dedim bi okudum üfledimkaynanamın bana benzesin felam diye konusmasi beni rahatsız ediyor sinir oluyorum
Allah Allah yaa yok tamam benzeyebilir de niye önceden böyle Bi bilinç altı oluşturup algı yaratılıyo ki. Sırf bu sebepten ya anaya ya babaya benzesin diyom valla gerçi öyle de olsa denecek illa yok burnu babanne yok şurası hala. Yaav neyse ne Bi salın yani. Başlar o muhabbetler doğar doğmaz merak etme

Aynen zaman geçtikçe doğum konusunda bile devlete kayıyorum. Her şey gözümde büyüyor. Doğum anımda onlara koşturacak rahatça isteyeceğim biri olmayacak belki bile onu da düşünüyorum haliyle
Ya heralde canım. Olur olmadık şeyler düşünüyoruz bazen Bi bakıyorum ne detaylar geçiyo kafamdan sonra diyorum napyosun sen az rahatla

Ay valla bende ona sinir oluyorm saglikli olsun sihhatli olsun valla baska bisey istemiyorum ama yok insallah bana benzer felan gıcık oluyorm wsim bu ara biraz zayıflıyor cok yogun cünkü evde benim yemek felan yapmadigimi dusunuyor ben anlıyorum aslında hic problemimiz olmadı simdiye kadar cunku gelip gitmezler aramız 500 km simdi doguma geliyimde heyecaninizi paylasiyim felan dedi valla cok gerildim ne yalan söyleyim kucuk cocugu var cunku onu da geitrecek hic temizlik anlayisi yok ben cok titiz biriyimdir tuhaflar onlar valla dusundukce dertleniyorum ayy icimi döktüm resmen

Bana küçük çocuklardan uzak dur demişti doktorum öyle söyle olmadı Evin içinde biriyle alışmadığımız için zor oluyor uyuşamıyorsun belirli yaştan sonra canım.

Bana küçük çocuklardan uzak dur demişti doktorum öyle söyle olmadı Evin içinde biriyle alışmadığımız için zor oluyor uyuşamıyorsun belirli yaştan sonra canım.
Aynen tek olmaya cok alışmışım bide hicbiseyimde gelmediler gitmediler simdi onları kabullenemiyorum galiba onlar hic dinlemez öyle seyleri 8 yasinda kücük dedigim zaten

Aynen valla dü bi baktm coştum gidiyorm kendine gel dedim bi okudum üfledimkaynanamın bana benzesin felam diye konusmasi beni rahatsız ediyor sinir oluyorum
Boşver hiç takmıyorum. Onların nasıl olacağı daha embriyo iken belli kuzum sağlıklı olsunda herkesin oluyor bir hayali. Benimde bazen diyor yürü şöyle bakayım cinsiyet tahmin ediyor filan netleşsin öyle söyleyelim dedik söylemedik. Neyse iki gündür aşırı aksi. Gitmek istiyor evine. Çocuk gibi davranıyor. Şimdi öyle konuşunca da kendimi kötü hissediyorum yaşlanınca belki daha aksi olacağım bilemiyorum. Bana yapmıyor da eşime aşırı eziyet ediyor sıkıntıdan iyileşti ya of onu götür bunu getir sürekli eşimin isminin evin içinde yankılanmasından bana fenalık geldi. Ama Allah aşkına davalık bir olay var ortada başımıza daha büyük işler açacak her gün bir şey mi oldu olacak diye burnunuzdan gelecek. Yanında kalacak kimseyi bulamadık. Evini taşıyacağız önce tamam dedi şimdi doğum olsun sonra diye bizi kandırıyor resmen ya otur yanımızda sakin sakin ya evini getirelim evinde otur. Bu kadar inat olmazki. Birlikte asla yapamam diyordum ben razıyım artık yeter ki kafamız rahat olsun diyorum hanım bizi istemiyor

Aynen tek olmaya cok alışmışım bide hicbiseyimde gelmediler gitmediler simdi onları kabullenemiyorum galiba onlar hic dinlemez öyle seyleri 8 yasinda kücük dedigim zaten
Benim de öyle kuzum. Ama evlendik evleneli ister yanımda olsun, ister evinde burnumdan geldi bir şekilde. Her şey kendi istediği gibi olsun isteyen biri İşte kayınvaliden gençtir belki benim ki yaşlı yalnız olunca yine de üzülüyorum onun adına da. Anlamaya çalışıyorum. Rabbim sonumuzu hayır etsin huzur versin

Ya insan belli bir yasa gelince gercekten inat oluyor laf dinlemiyor oysaki olayı yaşayan o korkuyu bilen o iyi cesaret geei dönmek istiyor valla hepsi sıkıntı iste napıcan anlamıyorlar

Genc genc masallah ama dedigim dedik bir insandır iste azcık sabredicez bakalım napalm

Valla ben eşime bile sinir olmaya başladım artık herşeyi batıyor. Düşüncesiz geliyo. Bu şımarıklık değil ama Bi haller var sıkıntı ya bizde ya onların bizi anlamamasında
aynen yaa bu kadar olur demekki yalnız değilim sadece eşimin değil herkesin herşeyi batar oldu iyice kendimden korkar oldum birine patlıcam diye

Kim canım küçük çocuğu olan?
Dök nolcak canım ya olabiliyo her ailede böyle şeyler içten içe. Kimi ayan beyan kimi alttan alttan yapıyo yapacağını.ayrıca ben yeri gelir evime temizlik de yapmam yeri gelir yemek de yapamam. Değil eşimin ailesi eşimin bile bu konudaki hoşgörüsüzlüğüne tahammül edemem. Hamilelik hastalık değil elbet ama biz hassas ve zor yollardan geçtik ve geçiyoruz. Bana destek olmak isteyen beni düşünecek benim kız kardeşim geliyo bana geldimi de 2 gün en fazla 3 gün daha fazla kaldıramazsın. Kırk dönğyo yapılacak şeyleri yapim gelmişken faydam olsun diye. İncelik budur. Eşimin de 2 kız yeğeni ankaradan samsuna gezmeye geliyorlar. Yani ben burda kızlara da bişe demem onları gönderen zihniyete şaşarım. İnceliktir bu. Bak ben insanlar incelik göstermeyince kendi tarafımdan da olsa çok dolarım. Çünkü ben bişeyi kırk kez düşünürüm öncesinde.
Velhasıl kelam hassas düşünülmeli çok zor değil

Bu kadar değildim ama zaman geçtikçe mi yoksa bir kere düzenim bozuldu diye mi korktum bilmiyorum Detaylara girmeye başladım
O da olabilir bak. Çünkü yarın çat diye ne olacağı belli değil. Naylonun içinde izole yaşayamıyoruz maalesef. Biz istesek çevre buna izin vermiyor. O yüzden temkinli gitmek planlı gitmek faydalı, olsun

aynen yaa bu kadar olur demekki yalnız değilim sadece eşimin değil herkesin herşeyi batar oldu iyice kendimden korkar oldum birine patlıcam diye
Ben patlıyorum valla umurumda değil ne olursa olsun. Normalde de lafımı esirgemem nezaket çerçevesinde kimseden. Bu dönemde de hiç. İnceldiği yerden kopsun modundayım herkese. Kimse benim içimdeki fırtınaları bilemez bilemiyor da zaten. O yüzden bari rahat bıraksınlar az düzgün olsunlar ince olsunlar az ruha dokunsunlar çok zor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…