2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hic korkma aklına kötüyü getirme Rabbim agız tadıyla giydirmeyi nasip etsin insallah hepsi cok güzel ve bi yerden baslamak lazim gercekten
Amin kuzum cümlemize inşallah sağlıkla huzurla nasip etsin İki parça eşya dersin bir bakıyorsun dünya tutmuş açıkçası bir anda alamayız. Benim nerede doğum yapacağım bile belli değil bütün düzenimiz alt üst oldu. Sonrasında bir anda alır çıkarım diyordum ama belirsizlikte onu da yapamam bari indirim kovalayayım olduğu kadar artık Rabbim büyük Bismillah dedik başladık hayırlısı olsun

Aynen öyle hepsi biranda cok zor böyle ufak ufak indirim gördukce almak hem bütceni sarsmıyor hemde sakinken aklına yatanı almış oluyorsun Allah hakkimizda hayirlisini versin bu zamanı gördük sükür geriside gelir insallah

Kızlar geçen gün ağladığım ve sinirlendiğim olayı anlatayım. Evde zaten iki hafta olacak aşırı bunaldım. Havalar aşırı sıcak. Gece eşime dedim bak hızla şişiyorum yürüyüş yapalım. Neyse çıktık Bahçeli bir ev var sokakta teyzeler oturuyor teyze bir anda el kol yaptı durun dedi anlamadık masadan üzüm getirdi. Hamilesin ye dedi Covid korkusuna elimde tuttum eve geçip yıkayıp yiyeyim dedim. Eşimde gece karanlığında bile göbeğin fark ediliyor bak tam hamilesin artık filan dedi Ama aşırı duygulandım teyzenin hareketine çünkü son dönemde kendi halimeydim hamileliğim de kimsenin umurunda değildi. Dedim Allah razı olsun düşünen biri çıktı kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyordum Allah ın bir işareti olarak gördüm yani çok anlam yükledim üzümde normalde sevmem ama hemen yiyesim geldi eşim aldı elimden neyse eve doğru yürüyoruz konuşurken elinden düşürdü. Ben nasıl sinir oldum. Hayır sinir oldum ağzını tut bir şey deme. Ne kadar abarttın da filan konuşuyor. İyice sinirimi zıplattı. O kadarcık ilgiye şefkate muhtacım demek ki dedim bir üzüme bile sahip çıkamadın dedim. Geçtim odaya ağla ağla ay böyle yazınca cidden bak yine kendime çok hak verdim yine sinir oldum. Normalde o kadar mesafeden gece göbeğim nasıl göründü teyze fark etti öyle diye kurardım

İnşallah kuzum karar vermekte zor dediğin gibi sakin sakin vakit bol iken bakmakta daha iyi

Yaa kıyamam valla sende zor dönemlerden gectin haklısın ben en cok sunu merak ediyorm insallah dogumdan sonra bunlari düsündügümüzde ne tepki verecegiz

Yaa kıyamam valla sende zor dönemlerden gectin haklısın ben en cok sunu merak ediyorm insallah dogumdan sonra bunlari düsündügümüzde ne tepki verecegiz
Bilmem ki dönüp bakınca da su gibi geçti diyeceğiz heralde göbek demişken ben göbeğimi çarpıp duruyorum kızlar Çarpıyorum derken masaya tezgaha lavaboya filan ayarlayamıyorum eskisi gibi geliyor çarpınca fark ediyorum

Valla öyle bende cok sinirleniyorum kafama takıyorm normalde de takıntılıymdır zaten ama hormonlar iyice tavan yaptırdi galiba korkuyorm geride bisey olacak diye dua ediyorum bol bol Alllah ım insallah dinginlestirsin bizleri
Valla ben eşime bile sinir olmaya başladım artık herşeyi batıyor. Düşüncesiz geliyo. Bu şımarıklık değil ama Bi haller var sıkıntı ya bizde ya onların bizi anlamamasında

Canım dün yazamadım sana da hepsi çok güzel Allahım sağlıklı günlerde giydirmeyi kullanmayı nasip etsin. İyi yaptın bence yavaş yavaş al. Hele bizim masraf iki kat birden çok yüklenemezsin kendine

Canım dün yazamadım sana da hepsi çok güzel Allahım sağlıklı günlerde giydirmeyi kullanmayı nasip etsin. İyi yaptın bence yavaş yavaş al. Hele bizim masraf iki kat birden çok yüklenemezsin kendine
Allah razı olsun kuzum evet ya hastaneye bakıyorum hiç koymayan üç takım koyuyor çabuk kirleniyormuş asıl sorun o aslında işte bir ucundan başladık

Allah razı olsun kuzum evet ya hastaneye bakıyorum hiç koymayan üç takım koyuyor çabuk kirleniyormuş asıl sorun o aslında işte bir ucundan başladık
Evet listelere bakıyorum ben de 2 hastane çıkışı seti hatta 3 koyan da var. Ben o listeleri hep x2 hesaplıyor. Pek tabi bazıları abartı listeler onlar belli oluyor. Ama bence yapmak lazım kullanma ama orda mahrumiyete gerek yok, gerçi Bi şekilde hallolur ama bunlar yönünden kafamız rahat olsun en azından.
Bak geçen ay Bi e bebek Bi bim alışverişi totalde 500 oldu hani diyorum bh ıvır zıvır şeyleri her ay bu giderlerle halletmiş olsak. Büyük parça şeylere ben zaten karttan giderim taksit olayı başka türlü olmaz. Bunu. Daha doğum ücreti var ekstraları var

Valla ben eşime bile sinir olmaya başladım artık herşeyi batıyor. Düşüncesiz geliyo. Bu şımarıklık değil ama Bi haller var sıkıntı ya bizde ya onların bizi anlamamasında
Ben en cok ona sinir oluyorm zaten ailesine gıcık oluyorm hic gidesim gelmiyor konusmak istemiyorum ne deseler batıyor tòvbe ya Rabbim artık ne deyim

Kart olmasa halimiz harapsizin oralarda dogum ücreti ne kadar

Yaa benimde baya cıktı henüz carpacak kadar degil ama 1 2 haftaya olur galiba benim dünden beri sag kasikta ince bir batma sızı seklinde agrı var rahatsız etmiyor ama benimle yaşıyorbaktm 17.haftalarda olabilir diyor insallah normaldir

İki taraflı aslında canım. Maalesef onlar bizim kadar hissedemiyor ne olursa olsun. Anlayamıyorlar. Sen istiyorsun ki senin gibi hissetsin aynı duyguları yaşasın. Onlar için bir noktada milyonlarca yıldır her dişinin yaşadığı olağan bir şey. Bir de ezberlemişler kadınların hormonları yüzünden diye onu kılıf yapıp haklı haksız her şeylerini sana haklıymış gibi yutturmaya çalışıyor. Bazende çok üzülüyorum nasıl davranacağını bilemiyor ya o arada kalışına şaşkınlığına kendime diyorum sakin ol. Yani aslında iki taraflı iki taraf birbirinin aynını hissedemeyeceğinin farkında olup ona göre davransa bu kadar sorun olmaz

Aynen zaman geçtikçe doğum konusunda bile devlete kayıyorum. Her şey gözümde büyüyor. Doğum anımda onlara koşturacak rahatça isteyeceğim biri olmayacak belki bile onu da düşünüyorum haliyle

Normaldir canım ben de şu aralar acayip rahimde baskı gerginlik hissediyorum büyümeye yoruyorum açıkçası bazı haftalar sanki bir anda büyümüş bir anda kilo almış hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…