2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İndirimleri hoşuma gittiği içim aldım kızlar. Benim erken doğacağı için sadece tek takım o da çok uygun ama memnun kalınan bir şey olsun diye prematüre set aldım. Bir iki hafta kullanılıyormuş zaten hazır yüzde elli indirim varken alayım dedim başka almam zaten. Diğerleri özdilekten biraz daha fiyatlı ancak sadece bu kadar alırım diğerinin cinsiyeti net olmadığı için sadece erkek almış oldum. Açıkçası mavi pembe dışında renk istiyordum ama nerdeyse yok Yenidoğanda sadece prematüre de o sarıyı buldum. Öyle maden dedim indirimlere bakıp ne varsa onu alayım ufak ufak. Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin en önemlisi o. Korkarak aldım açıkçası Rabbim büyük inşallah kullanmak nasip olsun

Kızlar ya ben cok sinirliyim ve vücudum geriliyor resmen sinirden herseyi kafaya takıyorum sizlerde öyle misiniz
Benim sinirlenecek çok da fazla sebebim var ve bence çok geçerli sebepler. Valla insanın en yakını bile sinirlerini alt üst edebiliyor. Böyle bir zamanda az hassasiyet el insan

Yaaaaaaaa, çok güzeller.
Güle güle giyinsin yumurcaklar.

Hic korkma aklına kötüyü getirme Rabbim agız tadıyla giydirmeyi nasip etsin insallah hepsi cok güzel ve bi yerden baslamak lazim gercekten

Benim sinirlenecek çok da fazla sebebim var ve bence çok geçerli sebepler. Valla insanın en yakını bile sinirlerini alt üst edebiliyor. Böyle bir zamanda az hassasiyet el insan
Valla öyle bende cok sinirleniyorum kafama takıyorm normalde de takıntılıymdır zaten ama hormonlar iyice tavan yaptırdi galiba korkuyorm geride bisey olacak diye dua ediyorum bol bol Alllah ım insallah dinginlestirsin bizleri

Çok güzeller canım miniklerin herşeyi böyle güzel oluyo Allah sağlıkla giydirmeyi kullanmayı nasip etsin

Maşallah ne güzeller iyi yapmışsın sağlıkla giyecekler ins hep güzel düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…