2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay yemeğin ayağına gelir en azından boşver değişiklik olur
ay kızlar bende annemin yanındayım haftaya döncem kilolar rahatlıktan anne yanında fazla alınıyor söyliyim transferden beri 5 kilo aldım doktordan kesin fırça yiycem
[/QUOTE]
Benim de öyle oldu kuzum çok değil ama doktorlara göre çok olsun tadını çıkar o kadar hasretim ki anne yemeğine

Kızlar yepyeni bir soru bimden Dost laktozsuz süt aldınız mı hiç resmen pembe rengi netten baktm laktozsuz süt pembe olur yazanlar vardı ve herkesin ki pembe çıkmış bu markanın sütü böyle diye düşünüp içtim şuan pskolojik midir bilmem mideme kramp giriyor gaz sancısı gibi bilgisi olan varmı bu sütle ilgili

Süt bana herzaman gaz yaptıgı ıcın cnaım bende olsam ayıramam

bimden almadım ama geçen pınarın laktozsuz sütünü aldım o da pembemsi ve şekerli geldi bana ve bidaha almadım ekstra işlem görüyor diye vazgeçtim

bimin sütleri çok kötü direk mideyi bozuyor

Kızlar iyi akşamlar, bende a kalite 1 tane taze transfer 4.gün embriyosunun transferinin 7.günüydü. Gece 5te 10 hassasiyyetli testte tek çizgi çıktı,şimdi 15 hassasiyyette yaptım,yine tek çıktı. Erken mi yoksa artık bir şey yok demek mi?

Bence gününü bekle idrara gec cıkabiliyor gec tutunma olmus olabiliyor insallah pozitiftir hayırlısıyla

Kızlar aile hekimliğinde verdiğim kan sonucunda total protein ve potasyum düşük çıkmış. Ama beni şaşırtan demir. İlaç kullanmadan önceki döneme göre düşmüş. Çok şaşırdım ilaç almama rağmen bu kadar düşmüş olması demek ki ilaçlar gerekli demirim iyi kullanmasam diyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…