2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar aile hekimliğinde verdiğim kan sonucunda total protein ve potasyum düşük çıkmış. Ama beni şaşırtan demir. İlaç kullanmadan önceki döneme göre düşmüş. Çok şaşırdım 😳 ilaç almama rağmen bu kadar düşmüş olması 🙄 demek ki ilaçlar gerekli 😂 demirim iyi kullanmasam diyordum 😬
benimde demirim hiç yükselmiyo doktor iğne vericek o iyi geliyor daha öncede kullanmıştım hap şuan bende bi işe yaramıyo hiç yükselmemiş🤷‍♀️

Kızlar aile hekimliğinde verdiğim kan sonucunda total protein ve potasyum düşük çıkmış. Ama beni şaşırtan demir. İlaç kullanmadan önceki döneme göre düşmüş. Çok şaşırdım 😳 ilaç almama rağmen bu kadar düşmüş olması 🙄 demek ki ilaçlar gerekli 😂 demirim iyi kullanmasam diyordum 😬
Ben hiç demir kullanmadım ve geçen gün demirim 24 çıktı. Dr a dedim baya düşük demir ilacı hala içmeyecekmiyim. Geldiğinde yazarım dedi. Gitmeme 3 hafta varken dedi bunu. E yaz abi 3 hafta kullanayım işte 6 aylık olcam hala demir yazmıyor ya kan tahlilini zor yaptırdık yani ilk kez 19. Haftada sinirleniyorum bak böyle şeylere 😡😊

Kızlar benım ablamın hep bana dedıgı şey 6 aydan sonra kan yukselıyor sıkıntı yapma dıo bakalım tabıkı destek alalaım nende unutmadıkca malesef unutuyorum ıcmeyı cunku sut urunlerıındenuzak ıcmem lazım faydalı olabılmesı ıcın bakalım bızlerınde 6 aydan sonra yukselecek mı

Ben hiç demir kullanmadım ve geçen gün demirim 24 çıktı. Dr a dedim baya düşük demir ilacı hala içmeyecekmiyim. Geldiğinde yazarım dedi. Gitmeme 3 hafta varken dedi bunu. E yaz abi 3 hafta kullanayım işte 6 aylık olcam hala demir yazmıyor ya kan tahlilini zor yaptırdık yani ilk kez 19. Haftada sinirleniyorum bak böyle şeylere 😡😊
Bende 18. Haftamdayım ama hala hiç bir tahlil vermedim hatta geçen hafta gittiğimde sordum hocam hiç tahlil falan yaptırmadık diye daha zamanı var dedi bakalım ne zaman yaptıracak 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Bende 18. Haftamdayım ama hala hiç bir tahlil vermedim hatta geçen hafta gittiğimde sordum hocam hiç tahlil falan yaptırmadık diye daha zamanı var dedi bakalım ne zaman yaptıracak 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Bende 7 haftalıkken yaptırdım kan tahlili bir daha istemedi var bildiği herhalde dr.un🤔🤔🤔

benimde demirim hiç yükselmiyo doktor iğne vericek o iyi geliyor daha öncede kullanmıştım hap şuan bende bi işe yaramıyo hiç yükselmemiş🤷‍♀️
Senin öncede eksikse ondan işte kuzum. Siyah kuru üzüm ye bol bol kilo yapıyor ama bende başlayacağım 🙂 Benim normaldi demirim gebelik başında doktor ilaca başlatınca ne gerek vardı ki dedim bir de kabızlık filan yapıyor ya 😅 nasıl düşmüş hayret ettim. İlaç kullanmak önemliymiş demek ki.

Bana 12.haftadan itibaren verdi ki baya yüksekti demirim kuzum. Ona rağmen nasıl düşmüş. Gebelik azaltıyor demek ki. İhmal etme. Doktor yüksek olmasına rağmen reçete etti bana. Bu tahlili de doktor istemedi aile hekimliği rutin istiyormuş.

Ya muz ye potasyuma iyi gelir sarı renkli seyler😊demir iyi olsa bile gebelikte bebegin büyümesine baglı kendiliginden düsermis zaten kullanmakta fayda var süt ve süt urünleriyle araya 2 saat koymayı unutmayalm ama😅

Ya muz ye potasyuma iyi gelir sarı renkli seyler😊demir iyi olsa bile gebelikte bebegin büyümesine baglı kendiliginden düsermis zaten kullanmakta fayda var süt ve süt urünleriyle araya 2 saat koymayı unutmayalm ama😅
Evet muz yemeyi filan bırakmıştım geri başlayayım bari 🙄 İşte koyamıyorum hemen kahvaltı oradada peynir oluyor illa o da emilimi azaltıyor işte.

Ben de her gittiğimde tahlil vercemmi dedm yok yok dedi 19. Haftada yine sordm aaa senden hiç istemedik mi ya karambole gelmiş dedi. Nyse ver hemen dedi zaten 24. Haftada bir daha isteniyor yine vercen dedi tmm dedim veririm

X