2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar beni saglık ocagındakı hemşire 16 haftalıkken yaptı tetenoz. Sorun olmaz dimi. 12 den sonra yapıyoruz farketmez dedi.
Bir de hap içemıyorum möllersin şurubunu aldım. Kullanan var mı ?
Keske doktorunuza danışsaydiniz olmadan once

Kızlar merhaba, ikili test sonucum geldi. Beta değerim çok yüksek 400lerde. Bir de riskli çıktı kombine risk 1:506 ama doktorum gelişimi çok güzel korkulacak bi şey yok dedi. Yine de aklıma çok takıldı. Böyle sonuç alıp her şey yolunda giden var mı?

2
Bende sezeryan sonrası iki hafta kalkamayanlardanim . Umarım.bu sefer böyle olmaz. Ins dr hatasidirda bunyemde degildir sıkıntı. Drumu değiştirdim bütün kuzenlerim hemen ayaklandı bu doktorda ins nasip olursa öyle olurum
2 sezeryani 2 farkli doktorda oldum canim bünye meselesi galiba

Arkadaşlar ben güneş kremi bakıyorumda doktora hiç sormadım size önerilen içeriği temiz güneş koruyucu varmı
Ben yüzüme günlük kullanım için eczaneye sordum biodermanın ürününü önerdi. Leke için de onarıyormuş, güzel memnunum. Vücut için henüz almadım ama yine o markayı alabilirim.

Kızlar beni saglık ocagındakı hemşire 16 haftalıkken yaptı tetenoz. Sorun olmaz dimi. 12 den sonra yapıyoruz farketmez dedi.
Bir de hap içemıyorum möllersin şurubunu aldım. Kullanan var mı ?
Ben de 6. haftamda kayıt oldum güya 15’e geldim bir kere bile aramadılar sağlık ocağından, ilgi müthiş 🥴

Elimden geldiğince dikkat ediyorum rabbim hayırlısını versin psikolojik olarak ta bu ara iyi değilim hem komşum hem çocukluk arkadaşım 39+4 te doğumu başladı kontrole gittigi gün bebeğinin kalp atışları durmuş ölü doğum yaptı onu. Üzüntüsü bide halimbelli kalkamayinca yanına gidemiyorum 😔
Başınız sağolsun çok üzücü gerçekten Allah sabır versin. Ama lütfen strese girmemeye çalis senin için iyi değil moralini yüksek tutmaya bak daha iyi olunca yanına gider destek olursun ,🙁🙁

Kızlar ben yine kanama olunca doktora gittim. Vajinal muayne yaptı yogun bir mantar ve birde polip varmıs. Polip kanama yaparmıs zaten ama bebege zarar vermezmiş. Polip olabilecegide dün gece aklıma geldi tahminim dogru cıktı 😐 2 farklı doktora göründüm biri istersen alırız polipi dedi farketmez dedi. Kendi doktorum gerek yok almaya dogum bittiginde polip falan temIızlıyoruz zaten dedi. Benim gibi sebepsiz kahve rengi akıntı yasayan yada kanama yasayan varsa bilginiz olsun 😐

Benim 20.haftayi 7 temmuz olarak hesaplanmıştı ilk gittigimde, o zaman gel dedi saglik ocağı. Multivitamin ve demiri ikili test yaptirmaya gittigimde vermisti. O halde simdi rutin kontrol ve vitaminlere devam baska bsy olmayacak yuksek ihtimal. Her sey yolunda dimi canim 🤩 insallah cinsiyeti de carsamba öğrenirsiniz saglikla sihhatle 🥰🥰 senin icine ne doğuyordu? Bakalım bugün haberleri vereceğim canim ben de❤️❤️

Tam da gündem gibi, ne oldugu belli degil boşver 🤣🤣
Gunaydiiiinnnnnnn
İnşallah canısı sağol her şey yolunda çok şükür bizim içimize erkek doğmuştu ama artık kız diye düşünmeye başladık 🥰❤️ Senin kesinleşti mi oğluş iyi miymiş 🥰

Kızlar ben yine kanama olunca doktora gittim. Vajinal muayne yaptı yogun bir mantar ve birde polip varmıs. Polip kanama yaparmıs zaten ama bebege zarar vermezmiş. Polip olabilecegide dün gece aklıma geldi tahminim dogru cıktı 😐 2 farklı doktora göründüm biri istersen alırız polipi dedi farketmez dedi. Kendi doktorum gerek yok almaya dogum bittiginde polip falan temIızlıyoruz zaten dedi. Benim gibi sebepsiz kahve rengi akıntı yasayan yada kanama yasayan varsa bilginiz olsun 😐
Tekrar geçmiş olsun canım bebeğine zarar vermesinde gerisi artık düzelir
Korkmuşsundur yeniden kanama ile. Ama maalesef doktorlar bile farklı teşhis koyup tedavi uygulabiliyor güvendiğin Bi doktorla ilerlemeni tavsiye ediyorum umarım herşey güzel olur 💐

Çok geçmiş olsun şükür ki bebeğe zarar vermiyormuş 🤲🏻 Mantar fitille hemen geçiyor zaten için rahat olsun.bebeğin iyi olmasına sevindim kanama da bir daha tekrarlamaz inşallah.tehlikesi olmasa da insan tedirgin olur tabi

X