2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Cok gecmis olsun. Mantar icin nasil bir tedavi onerdi bir de kanama disinda mantar ile ilgili bir belirtin olmus muydu canım.

Kızlar beni saglık ocagındakı hemşire 16 haftalıkken yaptı tetenoz. Sorun olmaz dimi. 12 den sonra yapıyoruz farketmez dedi.
Bir de hap içemıyorum möllersin şurubunu aldım. Kullanan var mı ?
Olmaz bence benim sağlık ocağı da başta 16dedi sonra çağırmayı unuttular sanırım geçen 19da gel dediler.

Amin canın inşallah hepımiz için bu polip i cocugu doktor düşük tehlikesi ile karıstırıyormus dun öyle okudum hamile kaldıgımdan beride hic vajinal muayne yapılmayınca goremedilee tabi. Birden aklıma geldi 2 yıl falan önce farklı bir doktor polip var ama zararsın tekrar dogum yaparsan oda gider demıstı sonra unuttum ben onu üstünde durulmayınca. İyiki aklıma geldi arastırdım gece boyu baktım polip olanlarda benımle aynı şiikayet var, doguma kadar kanamaya sebep olabilirmişte. Mantarda pandemiden korkup doktora gitmemiştim ama hamile kalana kadar kasıntı vardı hamıle kalınca kasıntı bitmişti ama kendisi bitmemiş belkide ben polip olabilir mi demesem alttan muayne edilmeyecektim bilmiyorum inşallah bu mantar fitilleri bebegıme zarar vermez kullanmam sart artık bende eminim ona dua ediyorum.

İnşallah canım inşallah fitillerin zararı olmaz mınnos kızıma buyuk kızımda da kullanmıstım ama ileriki haftalardaydı.
Ay bu arada cok hosuma gitti büyük kızım küçük kızım

Keşke bebekten önce muayene olsaydın canım ama zararı yok dediyse birsey olmaz inşallah doktor banada söylemişti bazı kadınlar sebepsiz yada belli sebeplerden 9 ay boyunca kanama lekelenme görebilir korkma diye ilaç vermemişmiydi Bi önceki sefer doktor

Mantar için gitmemiştim canım. Havuzdan kaptım gecer dedım gecmedi gideyım dedim pandemi basladı Dedim virüs bitince giderim malum oda bitmiyor polip içinse dedigim gibi zararsız oldugunu söylemıstı kucukmus ve dogum yapınca gider zaten demişti bende üstünde durmadım. Zaten suan polip ile ilgili birşey yapılmayacak o kendı halınde kalıyor ama keske mantarı tedavı ettırseydım. Hoş bende yıne cıkardı sürekli mantar oluyor bende

Çok yaramaz çocuklara folikasit çocuğu diyen var doğru olabilir gibi geldi analarımız folikasitmi gördü bizler sakin çocuklardık çok içmek ondan otizim dediler demekki şimdi anladım

Valla 3 kız çok şanslısın canım Allahın sevgili kuluymuşsun 3 kız anaya yoldaş arkadaş

İnşallah canısı sağol her şey yolunda çok şükür bizim içimize erkek doğmuştu ama artık kız diye düşünmeye başladık Senin kesinleşti mi oğluş iyi miymiş
İlkinde yanlis yazmisim canim, Multivitamin ve d vermisti şimdi demir de ekledi bir de kan ilacı dedi. Yarin alcam onlari. Sukur her şey yolundaymis, evet erkek kesinlesti canım gordum yne pipi

İlkinde yanlis yazmisim canim, Multivitamin ve d vermisti şimdi demir de ekledi bir de kan ilacı dedi. Yarin alcam onlari. Sukur her şey yolundaymis, evet erkek kesinlesti canım gordum yne pipi
Demir ve kan aynı oluyor diye biliyordum ben gyno ferro sanol kullanıyorum iyi olmasına sevindim oğluşun sağlıkla hayırsıyla gelsin inşallah

Demir ve kan aynı oluyor diye biliyordum ben gyno ferro sanol kullanıyorum iyi olmasına sevindim oğluşun sağlıkla hayırsıyla gelsin inşallah
Ay dogrudur valla hic bilmiyorm ki sanki demir bi de kan ilaci vercem dedi gibi geldi, ama yanlis anlamis olabilirim almadım çünkü bana femara gibi bsy demis olablr atiyo da olablrm, çok heyecanli olyorm ben ya o esnada, algim kapanyo aminn canimmm, hepimizin insallah. Sen de yarin gor kuzunu, cinsiyeti de öğrenelim neymis bakalm minnoş

O heyecan bende de oluyor normal inşallah öğreniriz yazarım yarın

Çok şükür gözünüz aydın oğluşunuz sağlıkla gelsin bizimki renklide arkası dönük duruyodu artık 3 hafta sonra ancak görürüz dönerse tabi

O heyecan bende de oluyor normal inşallah öğreniriz yazarım yarın
İnsallah canimmm
Çok şükür gözünüz aydın oğluşunuz sağlıkla gelsin bizimki renklide arkası dönük duruyodu artık 3 hafta sonra ancak görürüz dönerse tabi
Aminnn canim, hepimizin yavrulari saglikla gelsin inşallah bizimki de tepetaklak dönüktü, ama bacaklari capraz yaptigi icin göründü ayrıntıliya mi gideceksiniz o zaman
Kızlar, cinsiyet değişen var mı bu arada? Bizimki kıza döndü de
Aaaa ne zaman erkek demislerdi kaçıncı haftada? hayırlısı olsun minnos kizcemizzz cok sasirtici olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…