2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar ben güneş kremi bakıyorumda doktora hiç sormadım size önerilen içeriği temiz güneş koruyucu varmı

Günaydınnnn bende hergün 5.30 da uyanıyorum mide yanmasıyla, ilk hamileliktede uykuyla aram yoktu şimdi yine aynı
Bana bi enerjik bebe dahamı geliyor acep
Yaaa deme ben kıZımda çok rahattım hep uyurdum kızımda hep öyleydi neden se akşam yatıyorum ama sabah erkenden WC kalkınca gözümü bi açıyorum birdaha uyku yok yandık desene

Ne farkı var ki valla ben anlamadım. Zaten 36 bedenmissiniz heryer de aradığınızı bulursunuz. Ali ekspres cok geç gelir erken kargo için extra odrme ister
İnş bize kadar hamilelere idari izin kalkmaz
Ins. Birbucuk aydır evdeydim bugun ise başladım 24 hafta kalkmaz insallah

İnşaallah benim 28 temmuzda doluyor 24. Hafta
Benim de 20 temmuz da öğretmenim yaz tatiline geliyor ama yine de yazacağım Eylül ortasına kadar devam ediyor çünkü 15 20 gün felan kullanabiliyorm daha sonra 32. Hafta izni ins kalkmaz 24 hafta izni kalkacağını düşünmüyorm C.baskaniverdi o izni bayadir uygulaniyor

Benim 20.haftayi 7 temmuz olarak hesaplanmıştı ilk gittigimde, o zaman gel dedi saglik ocağı. Multivitamin ve demiri ikili test yaptirmaya gittigimde vermisti. O halde simdi rutin kontrol ve vitaminlere devam baska bsy olmayacak yuksek ihtimal. Her sey yolunda dimi canim insallah cinsiyeti de carsamba öğrenirsiniz saglikla sihhatle senin icine ne doğuyordu? Bakalım bugün haberleri vereceğim canim ben de
Tam da gündem gibi, ne oldugu belli degil boşver
Gunaydiiiinnnnnnn

Bende sezeryan sonrası iki hafta kalkamayanlardanim . Umarım.bu sefer böyle olmaz. Ins dr hatasidirda bunyemde degildir sıkıntı. Drumu değiştirdim bütün kuzenlerim hemen ayaklandı bu doktorda ins nasip olursa öyle olurum

Kızlar beni saglık ocagındakı hemşire 16 haftalıkken yaptı tetenoz. Sorun olmaz dimi. 12 den sonra yapıyoruz farketmez dedi.
Bir de hap içemıyorum möllersin şurubunu aldım. Kullanan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…