2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar ben güneş kremi bakıyorumda doktora hiç sormadım size önerilen içeriği temiz güneş koruyucu varmı

Günaydınnnn bende hergün 5.30 da uyanıyorum mide yanmasıyla, ilk hamileliktede uykuyla aram yoktu şimdi yine aynı😱
Bana bi enerjik bebe dahamı geliyor acep 😱🤣
Yaaa deme ben kıZımda çok rahattım hep uyurdum kızımda hep öyleydi neden se akşam yatıyorum ama sabah erkenden WC kalkınca gözümü bi açıyorum birdaha uyku yok 😂😂yandık desene

Kızlar günaydın.16.haftaya girdim kilo alımı sıfır😍😍verdiğimle kaldım oynamio kilom ama göbeğim çıktı 36 bedenle resmen büyük bı göbeğim var😁😁😁kıyafetlerim olmuo haliyle.Hamile Jean ariorum ama istediğim gibi bişey bulamadım.Begendiklerim Ali expresste Türkiye'de hicbiyerde bulamadım en azından onlineda.Daha önce Ali expressten alışveriş yapan var mı kızlar geldiğinde gümrük falan extra bı ödeme oluyo mu ya da istediğin jeanleri burdan bulabileceğim yerler var mı?Size beğendiklerini resimlerini atiorum bı gozatarsaniz sevinirim ☺️🌸
Ne farkı var ki valla ben anlamadım. Zaten 36 bedenmissiniz heryer de aradığınızı bulursunuz. Ali ekspres cok geç gelir erken kargo için extra odrme ister
İnş bize kadar hamilelere idari izin kalkmaz
Ins. Birbucuk aydır evdeydim bugun ise başladım 24 hafta kalkmaz insallah

Tetanoz için benim sağlık ocağı 19 da çağırdı.geçen hafta 16dayken devlete ve özele gittim tahlil yapılmadı sadece multivitamin ve demir verildi.cinsiyet henüz göstermedi çarşamba tekrar gidicem.inşallah seninki yarın kesinleşir sağlıklı olsunda 💙💙💙
Benim 20.haftayi 7 temmuz olarak hesaplanmıştı ilk gittigimde, o zaman gel dedi saglik ocağı. Multivitamin ve demiri ikili test yaptirmaya gittigimde vermisti. O halde simdi rutin kontrol ve vitaminlere devam baska bsy olmayacak yuksek ihtimal. Her sey yolunda dimi canim 🤩 insallah cinsiyeti de carsamba öğrenirsiniz saglikla sihhatle 🥰🥰 senin icine ne doğuyordu? Bakalım bugün haberleri vereceğim canim ben de❤️❤️

İstanbul 2 gündür kapalı ve yağmurlu 🌧

Dün açıklanan yeni kararların bugün ilk günü 👐🏻

“Bir an önce kasım gelsin” diyorum hâlâ 👊🏻

Birbirinden alakasız konular nasıl ama? 😀😀😀

Günaaaaydınlaaaaaar…

Tam da gündem gibi, ne oldugu belli degil boşver 🤣🤣
Gunaydiiiinnnnnnn

Ameliyat sonuçta canim 2sezeryan oldum üsütsem hemen ağrır ameliyat yeri doğumdan sonra iki büklüm kalmak da çabası zaten ben ameliyat oldum yürüdüm işime yaptim diyenlerden değilim valla yataktan bile kalkamıyorum tek başıma
Bende sezeryan sonrası iki hafta kalkamayanlardanim . Umarım.bu sefer böyle olmaz. Ins dr hatasidirda bunyemde degildir sıkıntı. Drumu değiştirdim bütün kuzenlerim hemen ayaklandı bu doktorda ins nasip olursa öyle olurum

Kızlar beni saglık ocagındakı hemşire 16 haftalıkken yaptı tetenoz. Sorun olmaz dimi. 12 den sonra yapıyoruz farketmez dedi.
Bir de hap içemıyorum möllersin şurubunu aldım. Kullanan var mı ?

X