2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim Demir hep düşük çıkıyor o yüzden ara ara kullanmak zorunda kalıyorum midemde sorun olduğu için doktorlar tok iç ozaman diyor fakat öncesi ve sonrası 2 saat süt ve ürünleri tüketme diyorlar yinede sor tabi her dokturun görüşü farklı

Bulantı kusma kaçıncı hafta başladı sizin benim nisan ortası 8 9 hafta galiba acaba benim geç mi başladı ondan mı geç bitcek

Hayırlı olsun yaa sağlıkla gelsin kesin mi konuşmuştu acaba doktor

Bulantı kusma kaçıncı hafta başladı sizin benim nisan ortası 8 9 hafta galiba acaba benim geç mi başladı ondan mı geç bitcek
Benim 6. Hafta başladı daha bu hafta bitti şükür.Mide bulantısından burayada uğramıyordum bu konuyu konuştuklarında daha kötü oluyordum çünkü

Canımmmm hayırlı olsun.. Sağlıkla gelsin de hangisi olursa Ama böyle değişiklikler bi dumura uğratıyordur adamı

Hayırlı evlat olsun inşallah

Ya sana yine nezaketen birkaç kelime söylemiş bana onu bile söylemedi asla hasta ile muhatap olmuyo ve son gidisimdi şikayetle son buldu sağlık bakanlığı na şikayet edicem artık özel Dr ma devam edicem bebisi görürüm keyfim yerine gelir

Kızlar bebeğim 12+4 haftalık ultrason görüntüsünü atıyorum nub falan bilen var mı tahmin yapabilir misiniz?

Canımmmmmm
Hayırlı olsun pipilin.. Sağlıkla kavuşun
Kuzum çok sağol inşallah

Kızlar benim doktor bu vitamini verdi kullanan varmı bundan.. Fakat ayrıca Demir vermedi siz Demir kullanıyormusunuz ayrıca
Evet ben de regenesis max kullanıyorum ,

Demir hapı bana da vermedi çünkü rutin kan tahlillerimde Demir ve Demir bağlama kapasitem yüksekti gerek görmedi .

Benim 6. Hafta başladı daha bu hafta bitti şükür.Mide bulantısından burayada uğramıyordum bu konuyu konuştuklarında daha kötü oluyordum çünkü
Galiba bnm geç başladı ondan bitmiyo neyse beklemedeyim bulantıda zor göbeğim kasılıyo çocuk sıkışcak gibi oluyo sanki

Süt ürünllerinide bilmiyordum hatta ilacı veren doktor kahvaltıdan yarım saat önce dedi ee peşinden peynır yicem ben
Valla aynı benimde öyle oldu saydırdım bi güzel, ne değişik şekil vermeye çalışıyorsunuz adam gibi ilaç şeklinde yapın
Evet aşırı büyük tuhaf

6.haftada basladı son gunlerde bir tık azaldı inşallah tamamen biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…