2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde azaldı bazen hiç olmuyor bazen yemeklerden sonra oluyor ama takılmıyorum eskisi kadar ya alıştım artık yada daha hafif birde şu tekmelere gelse sıra bazen akşamları pıt pıt atıyor gibi ama gündüzleri hiç yok bilemiyorum daha çok var mı

Valla eskilerin bir bildiği var kesinlikle. Feng Shui felsefesinde de yatak odasında ayna kesinlikle olmasın deniyor ama cahillik işte ben de gidip kocamaaan aynalı takım almıştım atsan atılmaz satsan satılmaz...

Valla eskilerin bir bildiği var kesinlikle. Feng Shui felsefesinde de yatak odasında ayna kesinlikle olmasın deniyor ama cahillik işte ben de gidip kocamaaan aynalı takım almıştım atsan atılmaz satsan satılmaz...
Aynen öyle kaldı elimizde Belki yatak odası geniş olsa böyle düşündürmezdi ama ne yazık ki hersey iç içe

Aynen öyle kaldı elimizde Belki yatak odası geniş olsa böyle düşündürmezdi ama ne yazık ki hersey iç içe
Şimdiki aklım olsa yeni evlenirken daha portatif ve uygun fiyatlı şeyler alırdım çünkü insan yaşantısına göre esas ihtiyacı neymiş zamanla yaşadıkça anlıyor. Ama almış bulununca da koca şeyleri, bedavaya vereyim desen alan çıkmıyor

Neyseki benim tek pişmanlıgım dolabın aynası ama evet kesınlıkle insan yasadıkca zaman gectikce ne ihtiyac ne degıl daha ıyı anlıyor

Herkese merhaba , bugün bebeğimizin cinsiyetini öğrendik , nasipse bir oğlumuz olacak inşallah
Bunun dışında da herşey yolunda gidiyormuş .
Herkese sağlıklı bir süreç dilerim
Gün geçmiyor ki yeni bir oğlan haberi almayalim

Sağlıkla al kucagina insallah canim.

Ben pek katılmıyorum bu düşünceye..
Şöyle ki...
İlk hamileliğimde o sevinçle herkese söyledik, 7.haftada boş gebelik sebebiyle düşük yaptım.. İkinci hamilelik oluştu, korktuk tedbir olsun dedik kimseye söylemedik yine 7.haftada ve yine boş gebelik sebebiyle düşük.. İki ayrı senaryo ama sonu aynı.. Üçüncü hamileliğim çok şükür sağlıklıydı, oğlum oldu şimdi 7 yaşında.. Şu an dördüncü hamilelik ve en yakın arkadaşlarıma ve ailemize söyledik sürecin en başından beri..

Yani demem o ki, biraz tedbir ama çokça kader bence.. Allah’a emanet olsun hepsi, sağlıkla doğsun inşallah..

Herkese merhaba , bugün bebeğimizin cinsiyetini öğrendik , nasipse bir oğlumuz olacak inşallah
Bunun dışında da herşey yolunda gidiyormuş .
Herkese sağlıklı bir süreç dilerim

Canımmmmmm
Hayırlı olsun pipilin.. Sağlıkla kavuşun

Kızlar benim doktor bu vitamini verdi kullanan varmı bundan.. Fakat ayrıca Demir vermedi siz Demir kullanıyormusunuz ayrıca

Eklentiler

• 82966B5F-DC79-4084-9CFF-5C250F7B88B9.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 28
Ben bu tezi curutuyorum yatağım bazali gardobum aynali ( su an kizim kullaniyor) toza gelince bırakın tozu çorap tekleri yatağın altından cikiyor ona rağmen bıraksalar 12 saat uyurum mışıl mışıl

Bunu verdi banada bende bunu kullanıyorum fecen hafta ayrıca demirede başlattı degerlerim iyi olmasına rağmen
Benim demirim düşük olduğu halde vermedi yarın ararım doktoru artık..
Bu ilaç biraz midemi rahatsız etti sendede oldumu acaba ve son olarak Demir hangi marka verdi doktorun

Ben bu tezi curutuyorum yatağım bazali gardobum aynali ( su an kizim kullaniyor) toza gelince bırakın tozu çorap tekleri yatağın altından cikiyor ona rağmen bıraksalar 12 saat uyurum mışıl mışıl
Oda genıs mı peki o etkiler mi ama masallah ne guzel demek ki uyuyacak insana etki etmiyor hos uyuyorımda rüyalar çok macera dolu

Benim demirim düşük olduğu halde vermedi yarın ararım doktoru artık..
Bu ilaç biraz midemi rahatsız etti sendede oldumu acaba ve son olarak Demir hangi marka verdi doktorun
İçmesi çok zor ya ıkıncı gun ilac yan döndü bogazımda kalıyor sandım şimdi kprkuyorum içerken

Ah canım aynı durumdayız bende 15+3 çok erken görünmez ama yat bakalım dedi ve tabii görünmüyor göstermiyor pozisyon uygun değil dedi en son da kız gibi dedi bende maalesef devlete gidiyorum özel klinik var ilde haftaya ona gidicem artık

Demir zaten mideyi kötü yapıyor ben büyük ihtimalle tok içerim midem problemli çünkü..bu arada Demir hangi marka verdi doktorun cnm
Ferrum verdı ama ac olmalıymıs tok etkili olmazsa
Aslında bu aralar çok sac dökülmem var demirimde alt sınırda ondan olabilir sanırım ama bakalım 1 hafta ıcınde doktora giderim unutmayımda bu ac tok mevzusunu sorayım. Ne soracagımı hep unutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…