2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde azaldı bazen hiç olmuyor bazen yemeklerden sonra oluyor ama takılmıyorum eskisi kadar ya alıştım artık yada daha hafif 🙏birde şu tekmelere gelse sıra bazen akşamları pıt pıt atıyor gibi ama gündüzleri hiç yok bilemiyorum daha çok var mı

Aynanın etkısı varmıdır odada? Lohusayken yengem aynaların ustunu kapatın lohusalıkta demiş anneme 🤷‍♀️
Yatak odasında ayna oşmamalıymıs galiba ya 🤦‍♀️ bizim küçücük odada koca ayna var dolabp boyu 🤦‍♀️ bu yatak odası takımını aldıgıma ayna yuzunden pişmanım 😐
Valla eskilerin bir bildiği var kesinlikle. Feng Shui felsefesinde de yatak odasında ayna kesinlikle olmasın deniyor ama cahillik işte ben de gidip kocamaaan aynalı takım almıştım atsan atılmaz satsan satılmaz...

Valla eskilerin bir bildiği var kesinlikle. Feng Shui felsefesinde de yatak odasında ayna kesinlikle olmasın deniyor ama cahillik işte ben de gidip kocamaaan aynalı takım almıştım atsan atılmaz satsan satılmaz...
Aynen öyle kaldı elimizde 🤷‍♀️ Belki yatak odası geniş olsa böyle düşündürmezdi ama ne yazık ki hersey iç içe 🤷‍♀️

Aynen öyle kaldı elimizde 🤷‍♀️ Belki yatak odası geniş olsa böyle düşündürmezdi ama ne yazık ki hersey iç içe 🤷‍♀️
Şimdiki aklım olsa yeni evlenirken daha portatif ve uygun fiyatlı şeyler alırdım çünkü insan yaşantısına göre esas ihtiyacı neymiş zamanla yaşadıkça anlıyor. Ama almış bulununca da koca şeyleri, bedavaya vereyim desen alan çıkmıyor 😄

Şimdiki aklım olsa yeni evlenirken daha portatif ve uygun fiyatlı şeyler alırdım çünkü insan yaşantısına göre esas ihtiyacı neymiş zamanla yaşadıkça anlıyor. Ama almış bulununca da koca şeyleri, bedavaya vereyim desen alan çıkmıyor 😄
Neyseki benim tek pişmanlıgım dolabın aynası 😀ama evet kesınlıkle insan yasadıkca zaman gectikce ne ihtiyac ne degıl daha ıyı anlıyor 😐

Herkese merhaba , bugün bebeğimizin cinsiyetini öğrendik , nasipse bir oğlumuz olacak inşallah 🧿💙
Bunun dışında da herşey yolunda gidiyormuş .
Herkese sağlıklı bir süreç dilerim🙏🏻
Gün geçmiyor ki yeni bir oğlan haberi almayalim 😂

Sağlıkla al kucagina insallah canim. 🙏

Kesinlikle bende bu düşüncedeyim.İlk gebeliğimde kan verdiğimiz gün herkesi aramıştık nasıl heyecanla ,sonra herkes duydu bi anda sonradan bebeğimi kaybedince kimseye söylemeyeceğim birdaha olursa dedim .Tabi söyleyenlere saygı duyuyorum diyorumya ben kan verdiğim gün söyledim ilk gebeliğimde 😑
Şuan 16+2 oldum ama hala kimse bilmiyor 21 de detaylı sonrası söyleyeceğiz nasipse sadece anne babamıza ..

Ben pek katılmıyorum bu düşünceye..
Şöyle ki...
İlk hamileliğimde o sevinçle herkese söyledik, 7.haftada boş gebelik sebebiyle düşük yaptım.. İkinci hamilelik oluştu, korktuk tedbir olsun dedik kimseye söylemedik yine 7.haftada ve yine boş gebelik sebebiyle düşük.. İki ayrı senaryo ama sonu aynı.. Üçüncü hamileliğim çok şükür sağlıklıydı, oğlum oldu şimdi 7 yaşında.. Şu an dördüncü hamilelik ve en yakın arkadaşlarıma ve ailemize söyledik sürecin en başından beri..

Yani demem o ki, biraz tedbir ama çokça kader bence.. Allah’a emanet olsun hepsi, sağlıkla doğsun inşallah..

Herkese merhaba , bugün bebeğimizin cinsiyetini öğrendik , nasipse bir oğlumuz olacak inşallah 🧿💙
Bunun dışında da herşey yolunda gidiyormuş .
Herkese sağlıklı bir süreç dilerim🙏🏻

Canımmmmmm 😍😍😍😍😍😍
Hayırlı olsun pipilin.. Sağlıkla kavuşun

Kızlar benim doktor bu vitamini verdi kullanan varmı bundan.. Fakat ayrıca Demir vermedi siz Demir kullanıyormusunuz ayrıca

Eklentiler

• 82966B5F-DC79-4084-9CFF-5C250F7B88B9.jpeg
    82966B5F-DC79-4084-9CFF-5C250F7B88B9.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 28
😐 Evlenırken aynalı hoş gelıyor insana 🤷‍♀️

Ya tv de dogru dızımde kalmadı bitti hepsi 😐 ama gece gördügüm rüyadan dizi degıl bıldıgın fılm olurdu 😀

Bilmiyorum ki 🤷‍♀️ ama japonlarmıydı emın degılım rahat uyku kuralları arasında aynasız bir oda vardı sanki öyle hatırlıyorum. Sonra altı bos yatak (bizim baza altı artık tasıyo) , odada toz olmamalıymış kiii haftalardır eşime yatagı cekelım altını guzelce temızle diyorum kalıyo 🤦‍♀️ fazla eşya sevmeyen benim evdeki bütün fazlalıklar yatak odasında ve oda minnacık🤷‍♀️

Amin canım 😐 evet öyle diyorlar. Ama hamile kaldıktan sonra aklıma gelmemişti neden kötü rüya gorup duruyorum diye dusunurken aklıma geldi. Yani düşündügüm için kötü rüya görüyoda olamam gibi 🤷‍♀️

Masallah kız bütün ev aynaymıs ya senın 😀 ben bütün ayna hakkımı yatak odasında kullanmısım 🤷‍♀️ antrede küçük bir aynamda var gerci 🤔😀
Ben bu tezi curutuyorum yatağım bazali gardobum aynali ( su an kizim kullaniyor) toza gelince bırakın tozu çorap tekleri yatağın altından cikiyor🤣🤣🤣 ona rağmen bıraksalar 12 saat uyurum mışıl mışıl

Bunu verdi banada bende bunu kullanıyorum fecen hafta ayrıca demirede başlattı degerlerim iyi olmasına rağmen
Benim demirim düşük olduğu halde vermedi yarın ararım doktoru artık..
Bu ilaç biraz midemi rahatsız etti sendede oldumu acaba ve son olarak Demir hangi marka verdi doktorun 🥰🥰

Ben bu tezi curutuyorum yatağım bazali gardobum aynali ( su an kizim kullaniyor) toza gelince bırakın tozu çorap tekleri yatağın altından cikiyor🤣🤣🤣 ona rağmen bıraksalar 12 saat uyurum mışıl mışıl
😀 Oda genıs mı peki o etkiler mi 😀 ama masallah ne guzel demek ki uyuyacak insana etki etmiyor hos uyuyorımda rüyalar çok macera dolu 😐

Günaydın hanımlar şimdi kontrolden çıktım gayet iyi dedi malum ben devlet has. Gidiyorum kerpetenle laf alıyorum ağızlarından 16+2 olmuşuz cinsiyeti belli oldumu hocam ne diyorsunuz dedim hiç bişey demedi ya üzüldüm kızım kaçak bı kaç resim çekti paylassam bı tahmin eden olur mu acaba,🤗
Ah canım aynı durumdayız bende 15+3 çok erken görünmez ama yat bakalım dedi ve tabii görünmüyor göstermiyor pozisyon uygun değil dedi en son da kız gibi dedi bende maalesef devlete gidiyorum özel klinik var ilde haftaya ona gidicem artık

Demir zaten mideyi kötü yapıyor ben büyük ihtimalle tok içerim midem problemli çünkü..bu arada Demir hangi marka verdi doktorun cnm
Ferrum verdı ama ac olmalıymıs tok etkili olmazsa 🤷‍♀️
Aslında bu aralar çok sac dökülmem var demirimde alt sınırda ondan olabilir sanırım ama bakalım 1 hafta ıcınde doktora giderim unutmayımda bu ac tok mevzusunu sorayım. Ne soracagımı hep unutuyorum 🤦‍♀️

X