2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar benim doktor bu vitamini verdi kullanan varmı bundan.. Fakat ayrıca Demir vermedi siz Demir kullanıyormusunuz ayrıca
Ben innate pronatal kullnıyorum dün gittim demir magnezyum kalsiyum veriliyomuş bu haftalarda ama doktor gerek duymuyorum tahlillerin iyi dedi 1 ay sonra gidicem bi sorun olmaz inşallah

Bir de kızlar ultrasonda kanama alanı görmüşti 1 ay önce progestan kullandım 1 ay boyunca dün gittiğimde keselim dedi doktor içmedim dün akşam ve bugün hafif hafif ağrılarım oluyo adet gibi normal mi acaba korkuyorum sorun olur mu diye doktora yazdım o da sorun olacağını düşünmüyorum dedi
Hoşgeldin aramıza 🤗

Benim demirim düşük olduğu halde vermedi yarın ararım doktoru artık..
Bu ilaç biraz midemi rahatsız etti sendede oldumu acaba ve son olarak Demir hangi marka verdi doktorun 🥰🥰
Gynoferon verdi. Simdi sen sorunca aklıma geldi yoksa bugün içmeyi unutmuştum. Bana dokunmadi kolay kolay etkilenmem midem sağlam sanirim
😀 Oda genıs mı peki o etkiler mi 😀 ama masallah ne guzel demek ki uyuyacak insana etki etmiyor hos uyuyorımda rüyalar çok macera dolu 😐
Oda geniş evet...ama küçük yatak odamda oldu...ben de mesela özellikle aynali gardrop ararim illede boydan görsem kendimi😃 rüyaların gebelik döneminde boyunca sacmalamasi cok normal çünkü zaten tedirgin bi süreç herkes icin

Gynoferon verdi. Simdi sen sorunca aklıma geldi yoksa bugün içmeyi unutmuştum. Bana dokunmadi kolay kolay etkilenmem midem sağlam sanirim

Oda geniş evet...ama küçük yatak odamda oldu...ben de mesela özellikle aynali gardrop ararim illede boydan görsem kendimi😃 rüyaların gebelik döneminde boyunca sacmalamasi cok normal çünkü zaten tedirgin bi süreç herkes icin
Ya aslında hamilelik dışında da rüya proble mi var ama hamilelikte cok arttı 🤷‍♀️
Boydan ayna iyi oluyor tabi ama yatak odasında olmasaydı iyiydi 😀

Neden öyle dediniz?
Buraya merakımızı gidermek ,bişeyleri paylaşmak için geliyoruz.Derdimizi anlatıyoruz bazı yorumlardan ders çıkarıyoruz.Ama ders çıkarmak yerine halaaaa aynı kafadan olan üyeler var.Israrla inatla...Madem öyle ne diye soruyorsun ne diye paylaşıyorsun düzelmeyeceksen? Böyle tutarsız şeyleri yine yine okumak sıkıcı oluyor o yüzden 😊

Buraya merakımızı gidermek ,bişeyleri paylaşmak için geliyoruz.Derdimizi anlatıyoruz bazı yorumlardan ders çıkarıyoruz.Ama ders çıkarmak yerine halaaaa aynı kafadan olan üyeler var.Israrla inatla...Madem öyle ne diye soruyorsun ne diye paylaşıyorsun düzelmeyeceksen? Böyle tutarsız şeyleri yine yine okumak sıkıcı oluyor o yüzden 😊
Aynen öyle merak gidermek, zaman geçirmek, dert paylaşmaksa amaç, neden insanların ders çkarıp çıkarmadığı konusunda bu kadar TAKINTILI davranıp kendinize amaç edindiniz başkalarının düşünce ve yazdıklarını anlayamadım 😀Gerçekten profil isminizi layıkıyla taşıyorsunuz sanırım kişilik olarak👏🏻👏🏻😅

Ama siz sıkmayın canınızı kıyamam size benn😍Rahat olun yaa insanlar ne yaşıyorsa neyi paylaşıp ders çıkarıyor veya çıkarmıyorsa kendi helllerine bırakın. Kimin ne olduğunu veya yaşadığını bilemeyiz değil mi😉

Aynen öyle merak gidermek, zaman geçirmek, dert paylaşmaksa amaç, neden insanların ders çkarıp çıkarmadığı konusunda bu kadar TAKINTILI davranıp kendinize amaç edindiniz başkalarının düşünce ve yazdıklarını anlayamadım 😀Gerçekten profil isminizi layıkıyla taşıyorsunuz sanırım kişilik olarak👏🏻👏🏻😅
Kasnjdhdhehe ay sabah sabah iyi güldürdünüz kendi kendinizi savunmak için nick değiştirip cevap yazmışsınız jsjsjsjsjs bence profil isminizi arkadaştan izin alıp siz kullanın zaaaaaaaaa

Ama siz sıkmayın canınızı kıyamam size benn😍Rahat olun yaa insanlar ne yaşıyorsa neyi paylaşıp ders çıkarıyor veya çıkarmıyorsa kendi helllerine bırakın. Kimin ne olduğunu veya yaşadığını bilemeyiz değil mi😉
Niye bu kadar üzerinize alındınız yaptığım yorumu.Evet şizofren olmakta bir tutarlılık gösteriyor ve o tutarlılığı sergiliyorum sizede tavsiye ederim.

Kasnjdhdhehe ay sabah sabah iyi güldürdünüz kendi kendinizi savunmak için nick değiştirip cevap yazmışsınız jsjsjsjsjs bence profil isminizi arkadaştan izin alıp siz kullanın zaaaaaaaaa
Nick i ben 16 saat önce değiştirdim fakat yeni onaylandı cicim istersen bir dene😅 Oha duyduğum en mantıklı şey bu dur ben bi söyleyeyim belki bana verir prof ismini 💃🏻 😅 Daha önce düşünemedim sizi tebrik ederim süpersiniz🤣

Boşverin hiç cevap bile yazmayın. Belli ki trollemek için buradalar...
Ben trollemek için değil ama bayan bana bariz şekilde kafayı takmış durumda yazdıgım ve başkalarıyla konuştuğum her konuda nedense kendi üzerine alınıp yada konudan pay çıkarıp dün keşke bazılarını üyelilten at butonu olsa yazmış benim için. Hayır tanışmıyoruz da insanlar neden bu kadar değişik mantıgım almıyor!!

X