2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ferrum verdı ama ac olmalıymıs tok etkili olmazsa 🤷‍♀️
Aslında bu aralar çok sac dökülmem var demirimde alt sınırda ondan olabilir sanırım ama bakalım 1 hafta ıcınde doktora giderim unutmayımda bu ac tok mevzusunu sorayım. Ne soracagımı hep unutuyorum 🤦‍♀️
Benim Demir hep düşük çıkıyor o yüzden ara ara kullanmak zorunda kalıyorum midemde sorun olduğu için doktorlar tok iç ozaman diyor fakat öncesi ve sonrası 2 saat süt ve ürünleri tüketme diyorlar yinede sor tabi her dokturun görüşü farklı

Bulantı kusma kaçıncı hafta başladı sizin benim nisan ortası 8 9 hafta galiba acaba benim geç mi başladı ondan mı geç bitcek🙄🤔

Merhaba Kızlar
12.haftada erkek denilmişti cinsiyetime 16.haftadayız bugün doktor %90 kız dedi🐣
Benim için önemli olan sağlıklı sıhhatli olması tabiki ikiside kabulum rabbim her isteyene nasip etsin çok güzel bir duygu🥰🙏🏻
Hayırlı olsun yaa sağlıkla gelsin😍 kesin mi konuşmuştu acaba doktor🙏🏻

Bulantı kusma kaçıncı hafta başladı sizin benim nisan ortası 8 9 hafta galiba acaba benim geç mi başladı ondan mı geç bitcek🙄🤔
Benim 6. Hafta başladı daha bu hafta bitti şükür.Mide bulantısından burayada uğramıyordum bu konuyu konuştuklarında daha kötü oluyordum çünkü

Merhaba Kızlar
12.haftada erkek denilmişti cinsiyetime 16.haftadayız bugün doktor %90 kız dedi🐣
Benim için önemli olan sağlıklı sıhhatli olması tabiki ikiside kabulum rabbim her isteyene nasip etsin çok güzel bir duygu🥰🙏🏻

Canımmmm hayırlı olsun.. Sağlıkla gelsin de hangisi olursa 🤩 Ama böyle değişiklikler bi dumura uğratıyordur adamı 😀

Ben pek katılmıyorum bu düşünceye..
Şöyle ki...
İlk hamileliğimde o sevinçle herkese söyledik, 7.haftada boş gebelik sebebiyle düşük yaptım.. İkinci hamilelik oluştu, korktuk tedbir olsun dedik kimseye söylemedik yine 7.haftada ve yine boş gebelik sebebiyle düşük.. İki ayrı senaryo ama sonu aynı.. Üçüncü hamileliğim çok şükür sağlıklıydı, oğlum oldu şimdi 7 yaşında.. Şu an dördüncü hamilelik ve en yakın arkadaşlarıma ve ailemize söyledik sürecin en başından beri..

Yani demem o ki, biraz tedbir ama çokça kader bence.. Allah’a emanet olsun hepsi, sağlıkla doğsun inşallah..

Canımmmmmm 😍😍😍😍😍😍
Hayırlı olsun pipilin.. Sağlıkla kavuşun
Hayırlı evlat olsun inşallah 😍😍

Ah canım aynı durumdayız bende 15+3 çok erken görünmez ama yat bakalım dedi ve tabii görünmüyor göstermiyor pozisyon uygun değil dedi en son da kız gibi dedi bende maalesef devlete gidiyorum özel klinik var ilde haftaya ona gidicem artık
Ya sana yine nezaketen birkaç kelime söylemiş bana onu bile söylemedi asla hasta ile muhatap olmuyo ve son gidisimdi şikayetle son buldu sağlık bakanlığı na şikayet edicem artık özel Dr ma devam edicem bebisi görürüm keyfim yerine gelir😄🥰🥰

Kızlar bebeğim 12+4 haftalık ultrason görüntüsünü atıyorum nub falan bilen var mı tahmin yapabilir misiniz?

Canımmmmmm 😍😍😍😍😍😍
Hayırlı olsun pipilin.. Sağlıkla kavuşun
Kuzum çok sağol 🥰🥰 inşallah 🙏🏻

Kızlar benim doktor bu vitamini verdi kullanan varmı bundan.. Fakat ayrıca Demir vermedi siz Demir kullanıyormusunuz ayrıca
Evet ben de regenesis max kullanıyorum ,

Demir hapı bana da vermedi çünkü rutin kan tahlillerimde Demir ve Demir bağlama kapasitem yüksekti gerek görmedi .

Benim 6. Hafta başladı daha bu hafta bitti şükür.Mide bulantısından burayada uğramıyordum bu konuyu konuştuklarında daha kötü oluyordum çünkü
Galiba bnm geç başladı ondan bitmiyo neyse beklemedeyim bulantıda zor göbeğim kasılıyo çocuk sıkışcak gibi oluyo sanki

Benim Demir hep düşük çıkıyor o yüzden ara ara kullanmak zorunda kalıyorum midemde sorun olduğu için doktorlar tok iç ozaman diyor fakat öncesi ve sonrası 2 saat süt ve ürünleri tüketme diyorlar yinede sor tabi her dokturun görüşü farklı
Süt ürünllerinide bilmiyordum hatta ilacı veren doktor kahvaltıdan yarım saat önce dedi ee peşinden peynır yicem ben 🤷‍♀️
🤣🤣🤣 Valla aynı benimde öyle oldu saydırdım bi güzel, ne değişik şekil vermeye çalışıyorsunuz adam gibi ilaç şeklinde yapın
Evet aşırı büyük tuhaf 😀

6.haftada basladı son gunlerde bir tık azaldı inşallah tamamen biter

X