2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Daha önce kullandım midem ağrıdığı zaman iyi gelmedi ama neyse evde var içtim 1tane ama midemde dolgunluk hissi geçmiyo duruyo şiş gibi
bende onu fark ettım prılam ıcınce mıdem dolgun sıs oluo bence ılac kusmayı baskılıo buda bızı rahatsız edıo mıde agrısı cok fena ıcmesem kusuom ıcsem sıskın ınsallah yakında su kusmalar bıter :KK43: kızımda 4.5 ay surmustu ama bı gunde gecmıstı ınanamamıstım :KK70: bu sefer 13 haftalıgız dewam cınsıyette bellı degıl gostermıo kuzucuk kendını :)

bende onu fark ettım prılam ıcınce mıdem dolgun sıs oluo bence ılac kusmayı baskılıo buda bızı rahatsız edıo mıde agrısı cok fena ıcmesem kusuom ıcsem sıskın ınsallah yakında su kusmalar bıter :KK43: kızımda 4.5 ay surmustu ama bı gunde gecmıstı ınanamamıstım :KK70: bu sefer 13 haftalıgız dewam cınsıyette bellı degıl gostermıo kuzucuk kendını :)
Allahım sesimizi duysun tez zamanda geçsin🤲🏻 hal derman bırakmıyo yaksa🤦🏼‍♀️

Gözümde şıkır şıkır bir ev canlandı 😀 ay evet sürekli tozlanır o hele minigin dogunca hep parmak izi olabilir 😀 bizim yatak odasındaki o meshur ayna hep parmak izi artık o izlere gözüm alıştı 😂
Romanlara özeniyom🤣

Eklentiler

• IMG_20210526_140952.jpg
    IMG_20210526_140952.jpg
    143,7 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar bulantılarda azalmalarınız oldu mu sanki ben biraz daha rahatım gibi geliyor. Ataklar cok kısa oluyor ve artık daha az tekrarlıyor.
Ben varimm.Ataklarim azaldı ve 4 ay sonra ilk defa etli bişi yedim.Lahmacun😃hiç yiyemicegimi düşünmeye başlamıştım wala.Nisantasi parkındayim çok özlemişim kusmadan gezmeyi😁😁

Eklentiler

• IMG_20210526_171622.jpg
    IMG_20210526_171622.jpg
    323,4 KB · Görüntüleme: 56
Aynı düşüncedeyim canım👏🏻 Çok duyurmak bile gerçekten iyi gelmiyor bazen. Hiçbir sebeb yokken olumsuz şeyler yaşanıyor herkes iyi niyetli olmuyor maalesef
Ben de aynı düşüncedeyim. Zaten sosyal medya kullanmıyorum ama iş yerinde sadece amirime ve birim arkadaşlarıma söyledim ilk 3 ay. Diğer kişilere yeni yeni söylüyorum denk gelirse. Çok dillendirmekten oldum olası korkarım niyeyse

X