2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Dışarıda kalmıştı ve kokusu değişmişti
doktoruma derdimi anlattım olabilir dedi zehirlenme için, buraya yazdıktan sonra iki kez daha fenalaştım ama şimdi iyiyim sanki

yazan herkese teşekkürler

Arkadaşlar hikayelerinizi yazarken başa keşke hassas yazsanız ben de iyi mutlu hikaye diye okuyorum bilsem okumazdım bazıları gerçekten insanı korkutuyor.ya başıma gelirse diye düşünmeden edemiyor insan.şimdi kolaysa kafadan sil ..keşke daha hassas olsak bu konuda.Allah hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

Evet çok şükür kanamam yok. Ben 15. haftamdayım daha erken anladığım kadarıyla o zaman benim için. İnşallah previa falan olmadan ilerler gebelik. Size de çok çok geçmiş olsun, moralinizi düşürmeyin sakın, moral herşeyde çok etkili biliyorsunuz. Zaten elinizden geleni üst düzey yapıyorsunuz, hepimiz yapıyoruz. Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun yeter ki

Bende zaten kansızlık olduğu için hayatım boyunca devamlı demir takviyesi alıyorum ara ara. Son yapılan tahlilde ferritinim iyi çıkmıştı, devam ediyorum kullanmaya. Folidays kullanıyorum onun dışında o ad baya kapsamlı bir takviye ama ek olarak devit de alıyorum.
Valla bu doktora sanırım bende de stres yaptı yok yeterliği geçecek miyim geçemeyecek miyim diye. Başka streslerim üzüntülerim de oldu tabi, daha önce burada paylaşmıştım. Allah bekleyen heeeerkesin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım benim sana da çok geçmiş olsun, inşallah hepimiz sağlıkla geçirip sağlıkla kucağımıza alalım. Ne zormuşbu işler daha hamilelikten... Erkekler çok anlayamıyor bir de, en anlayışlısı bile anlayamıyor bence. Eşim de abartıyorsun birşeyin yok dedi işte doktor diyor bana ama nasıl rahat olabilirim ki. Tabi çok endişeli olmak da iyi değil o da onun için söylüyor biliyorum ama yine de işte...
Sen de kendine çok çok dikkat et ki ediyorsun biliyorum. Aynen dediğin gibi Allah'a emanet

Kafaya çok takmadan ve dikkat ederek geçircez bu dönemi inşallah sağlıkla o günler de gelir internette çok bişey okuma ben okudum stres oldum hep bıraktım sonra kafamı başka şeylerle meşgul ettim erkekler de anlayabildiği kadar işte ne yapalım allah yardımcımız olsun iyi olacağız buna inanıyorum

Benim tedirginliğim, özlemimi bastırıyor. O yüzden ben hamilelik sürecini hooop atlamak isterim elimde olsa.
Haklisin öyle düşünmemiştim hiç. Inşallah sağlıklı ve hızlıca geçer bu süreç
Bence yanlış düşünüyorsun herkesin hikayesi yaşadıkları kendine özel sende aynilari olacak diye birşey yok ki olsa bile hepsi geçip gidiyor evladına kavuşmak unutturuyor herşeyi. Bol dua herşeyin hayırlısını istemek bizi telkin eden şeyler.

Kimse basından gecen kötü şeyleri yazmadıki yazsak o zaman kötü etki yaratırdı evet. Hepimiz bu yola girerken zaten yasayacagımız en zor ama en guzel duygu oldugunuda biliyoruz. Amin

Ilk bebek mi...bence tutabildigimiz kadar icerde tutalim benim ikinci bebek...ilk yilin ne kadar zor olduğunu biliyorum...tabi ki dünyanın en güzel şeyi ama cok da zor...mümkünse iki yaşında cikmalilar anne karnindan
3. Benimki çocukların biri doğuma yakın 11 diğeri 7 yaşına girecek onlar benden hevesli hele büyük oğlum inşallah kızdır anne diyor her gittiğimde soruyor 6 aylık 1 yaşındaki çocuklar çok tatlı oluyor

Yaa masallah canım her cocuk bir olmuyor ama yine 11 yasındakinin yardımı olur sana inşallah yardımdn kastım al tut yavrum ben bir ocaga corba koyayım gıbı o dönem insana buda süper

Geçmiş olsun ama öyle bir günde ne olacak ki yüksek ihtimal dokunmuştur bir tanıdığım da öyle bulguru iki gün üst üste yemiş acillik olmuştu. Tabi sen yinede içini ferahlatmak için doktora görün

Yaa masallah canım her cocuk bir olmuyor ama yine 11 yasındakinin yardımı olur sana inşallah yardımdn kastım al tut yavrum ben bir ocaga corba koyayım gıbı o dönem insana buda süper
Ooo yapar yapar bazen işim varken evi de süpürür çöpe beraber gideriz geçen bayram da gelen giden çoktu diyor ki anne kendine bakman gerekli değil mi sonuçta hamilesin bu içten diğeri dıştan sever beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…