2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Eşi kesin şanslı olacak buna şüphem yok ama kızı erkeği olmaz kendi ailemde erkek kadın da yapar ev işini ama eşimin tarafı çok lanetli tam görgüsüzler kardeşim 34 oldu eşi hamile annemde hasta tatil günlerinde mutfak dolaplarını siler evi dip köşe temizler.. sonuçta ortak yaşıyoruz erkekte öğrensin

Sezeryanda birsey hissetmiyorsunuz aci yok his yok , bebeğinizi gorme ani harika bir duygu....benim tüm cevrem sezeryandan sonra hemen ayaklandı ama benim kalkmam iki haftayı buldu benim vucudumlami alakalı dr hatasını bilemiyorum. Su anda kuzenlerimin cok memnun kaldığı dra gidiyorum. Sezeryan ani degil sonrası korkutuyor beni
[/QUOTE]
Ya bende onu merak edıuorum kimi inanılmaz sezeryan tavsiye edıyor kımı yardımsız adım atamıyor doktordan mı kişinin bünyeden mi merak ediyorum gercekten hangı sekılde dogum yapıcaz bılmıyorum ana ınsallah kolay ve saglıklı olur.
[/QUOTE]

Hem de nasıl iki yasini geçmişti uyumaya basladiginda

Sezeryanda birsey hissetmiyorsunuz aci yok his yok , bebeğinizi gorme ani harika bir duygu....benim tüm cevrem sezeryandan sonra hemen ayaklandı ama benim kalkmam iki haftayı buldu benim vucudumlami alakalı dr hatasını bilemiyorum. Su anda kuzenlerimin cok memnun kaldığı dra gidiyorum. Sezeryan ani degil sonrası korkutuyor beni
[/QUOTE]
Haklısın canım ilk yürüyüş zor diyolar sonda dan korkuyorum birde
[/QUOTE]

Hep normal çıkıyordu şekerim. Yalniz son gittiğimde tokluk şekerim 54 cikti dusuk. Doktoruma daha göstermedim bakalim ne diyecek umarim sorun cikmaz

Cok geçmiş olsun. Kisir nasil bozulmus bir günde bende anlamadim. Demek ki daha dikkatli olmak lazim

Aynen cok tatli oluyorlar orasi ayri...ama cok da zor..ben iki sene uykusuz gezdim zor günlerdi. Ins pasam ablası gbi olmaz uykuyu sever ins
[/QUOTE]
Sorma büyük oğlum çok akıllıydı çok rahat büyüdü ama küçük oğlum çok problemliydi inşallah Buda akıllı olur

İyi düşünüp iyi olacak gözüyle pozitif bakmak herşey yolunda gider… mesela burda herkesin kanaması oldu hemen hemen ama ben hiç aklıma getirmedim ama çok sancı çektim diğerlerinde hiç görmedim birde benimki hep problemli gebelikler yaşadım küçük oğlumda bunda hep pozitif olmaya çalıştım maşallah gayet iyiz 3 ayı geçirdik

Ay mesajın üstteki mesaj ama yine diğer arkadaşı etiketlemişim yanlışlıkla
Heh tamam atlet denemedim fiyatlarıda hiç bilmiyorum canım ya emzirme sütyenınıde kızımda kullanıslı gelmemıstı kullanınca anladım ki kişiye göre degişiyor kullanıslı olup olmaması ikincinin cinsiyet bellimiydi senin?

Yok ondan demedım kız cocuklar öpmek sarılmak bunları daha cok sevıyorda erkek cocuklar genel olarak biraz daha soguklar sanki diyorum yoksa kesinlikle temizlikte eşit olmalıyız
Benim lekelenme düşünmeyi beklemeden oldu ilk belirtilerden masallah canım
Bu sürecte dua ediyoruz baska yapacak birşeyimiz yok tabi

Emzirme sütyenini Akdağ sportswear dan bak bi istersen.O kopçalı klasik tarzlar rahat değilmiş buradakiler sporcu atleti tarzında emzirme sütyeni..Ben onlardan almayı düşünüyorum

Offf ne yesem çıkıyo o kadar halsizim ki bütün gün yatıyom dışarısı gözüm görmüyo mutfağa giremiyom çok kötüyüm ya günden güne zayıflıyom hep ağlamaklıyım eşim sarılmak istiyo midem bulanıyo sıkıyo gibi geliyo istemiyom diyom üzülüyo koltuk daracık yanıma sığınıyo valla herşey sıkıyo artık gece uyku yok düzgün dön oraya dön buraya midemde taş var sanki bastırıyor off hamileliğini anlamayanlardan olmak istiyom

Evet canım belli erkek

Sibelim84 umarım atlatıgım birşey yoktur alıntılar karısmıs
Ah evet bende bende hala aksam olunca uyumakta zorlanıyoruz biliyormusun yavrum uyumaya karşı, ama anasına cekmiş
Simdi kac yasinda...benim kiz neyse ki düzeldi...ben cok severim uykuyu...ama uykuyla sınandim malesef
Ya bende onu merak edıuorum kimi inanılmaz sezeryan tavsiye edıyor kımı yardımsız adım atamıyor doktordan mı kişinin bünyeden mi merak ediyorum gercekten hangı sekılde dogum yapıcaz bılmıyorum ana ınsallah kolay ve saglıklı olur.
[/QUOTE]

Hem de nasıl iki yasini geçmişti uyumaya basladiginda

[/QUOTE]
Haklısın canım ilk yürüyüş zor diyolar sonda dan korkuyorum birde
[/QUOTE]

Hep normal çıkıyordu şekerim. Yalniz son gittiğimde tokluk şekerim 54 cikti dusuk. Doktoruma daha göstermedim bakalim ne diyecek umarim sorun cikmaz

Cok geçmiş olsun. Kisir nasil bozulmus bir günde bende anlamadim. Demek ki daha dikkatli olmak lazim

Aynen cok tatli oluyorlar orasi ayri...ama cok da zor..ben iki sene uykusuz gezdim zor günlerdi. Ins pasam ablası gbi olmaz uykuyu sever ins
[/QUOTE]
Sorma büyük oğlum çok akıllıydı çok rahat büyüdü ama küçük oğlum çok problemliydi inşallah Buda akıllı olur
[/QUOTE]
Ins benim.minikte ablasına çekmez

Ay evet ya bende aldım zamanında süslü puslu takimlar toplasan 5 kere giymedim sandık lekesi olmuş sarı sarı çıkar mı acaba bir tane büyük beden pijama alırım hıc lahusa takımı almam daha düşündüm ama

15.haftaya gelmissiniz aslinda kesilmese bile azalmasi lâzımdı ilk gebelik mi sizin? Benim 3. Mesela diğer ikisinde 12. Haftadan sonra rahatlardım bunda 14.haftaya girdim tam anlamıyla geçmedi faha ama hafifledi cok şükür bugün ilk kez mutfaga girdim yemek yaptim haftalardan sonra

Sibelim84 4,5 yasında cok sukur artık uyuduktan sonra sorun yok ama neredeyse her aksam uykuya ikna etmekle geciyo saglıklı olsunda napalım okula falan baslayınca buda normallesir inşallah

Cıkar inşallah acaba benımkı ne durumda hamıle kıyafetlerı saglam ama ona bakmadım en guzeli her zmaan giyersin pijamanı

Herkesin düşüncesi ya da takıldığı şeyler farklıdır tabi ama ben senin gibi düşünmüyorum. İyisiyle kötüsüyle yeri geldikçe her şeyi paylaşma yeri burası zaten. Bir arada olmamızın en baş sebebi bu. Ayrıca biri bir şeyi merak ederken araştırırken herhangibirimizin tecrübesine denk gelebilir, kendi durumu için bir pay çıkarabilir. İnternette, televizyonda haberlerde, telefonda gezinirken bile olumsuz diye düşündüğümüz her şey karşımıza da çıkabilir. Günlük hayatımızda da şahit olmuyor muyuz bir çok şeye, yaşadığımız hayatın her günü güllük gülistanlık mı ki? Ama tekrarlıyorum, bence sorun yok diye tabiki sence de sorun olmayacak demek değil bu

Son düzenleme:
Tam 14+1 şuan hiç azalma kesilme yok ne yesem midem taş gibi oluyo resmen çıkmak için uğraşıyo çıkıyo midem küçüldü çocuk aşağıda büyüyünce galiba ilk bebeğim bu

Yazdığınız ifadeler beni çok etkiledi.Çok olgun ve yüce gönüllü,merhametli birisiniz. Sizi ve eşinizi tebrik etmeden duramadım ,içimden geldiği için yazmak istedim. İnsanız başımıza her daim her şey gelebilir. Rabbim hep iyiliklerle güzelliklerle karşılaştırsın sizi bizi hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…