2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar dışarı cikicam bı giyinim dedim paspalliktan kurtulim😃😁ay resmen gobegim cikmisssss 😍😍😍😍😍ahhahaha inanamiorummmm hiç kilo almadım hatta 5 kilo verdim zayiftim daha da zayıfladım ama kocaman minnoş bı göbeğim var yaaa.Allahim bu duyguyu yaşamak isteyen herkese nasip etsin.Bize de sagsalim zamanında kucağımıza almayı nasip etsin😍😍😍😍

Kizlar günaydın,

Sabah sabah bir kaygı atağı ile uyandım.
Kilo alamıyorum diye aşırı endişeleniyorum. Yani sadece kilo alamasam iyi bir de üstüne veriyorum 66 kilo ile hamile kaldım 13 haftanin sonunda 64e 15 haftanin sonunda da 62 ye indim kontrolüm yarın ama cok tedirgin oldum boyle bir durum yaşayan var mı?

Hadi ilk aylar mide kötü bir sey yiyemedim cok ondan verdim. Ama 3 haftadır falan baya güzel yiyorum niye kilo veriyorum anlamadım.
Sorun yoktur canım vücut yapısından herkes de durum farklı..ben de 4kilo verdim cikarmalarim azaldı ancak bulantı devam ediyor iki haftadır düzenli canımın istediğini yorum vermiyorum da almıyorum da sabit iki haftadır sen de içini ferah tut🤗

Merhaba kizlar,
Bugun doktora gittim, Nifty testi sonucum cikmis.Bebegimde herhangi bir kromozom bozuklugu yokmus cok sukur. Suan genel durumu da iyi gozukuyor.
Cinsiyetimiz de belli oldu..

Dun gece ruyamda bir vazo icinde bir suru tomurcuk karanfil cicegi gordum. Birden hepsi hizla acilmaya basladi, cok heyecanlandim. Hepsi de pembenin tonlariydi. Sabah kalkinca dedim kesin kiz geliyor 🌸🌼🌺😆
Ama cinsiyetimiz erkekmis hahaha 😂

Hadi ben simdi alisverise gidiyorum, beni kimse tutamaz 🤭🤭🤭
Hayaller kız bebek, hayatlar pipi oldu bir çoğumuzda sanırım 😂.. ben de sarı saçlı yeşil gözlü kız bebe görmüştüm rüyamda daha 5 haftalık hamileyken. bi daha da bişi görmedim onun etkisiyle hep kız olacak DİE umuyordum amma olmadı tabi ki 😁

Kızlar merhaba. Benden bugün kahverengi leke geldi korktum😞 doktoruma da söyledim muayene edelim dedi ama bugüne yetişemedim yarın gideceğim inş. Yarın 16+0 olacaktım sizlerde var mı böyle bir durum kötü bişey yoktur değil mi ☹️

Kızlar merhaba. Benden bugün kahverengi leke geldi korktum😞 doktoruma da söyledim muayene edelim dedi ama bugüne yetişemedim yarın gideceğim inş. Yarın 16+0 olacaktım sizlerde var mı böyle bir durum kötü bişey yoktur değil mi ☹️
Yerleşme kanamasidir yat dinlen yarına kadar stres yapma

Herkese merhabalar. Kıntrolden geldik. 11+3 bugün. Burun kemiği, ense kalınlığı herşey normal görünüyor şükürler olsun. İkili test için karar veremedim, 1 hafta süren var düşün gel dedi. Cinsiyet tahmininde bulundu ama net değildi. Buradan nub falan anlayanlar tahmin yazsın. Ben sonra drun tahminini yazayım.

Eklentiler

• A67B4EA8-7862-40E1-BE85-5DA79FDFC39E.jpeg
    A67B4EA8-7862-40E1-BE85-5DA79FDFC39E.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 51
  • F4678BFB-DD75-44F0-8722-537E18DED962.jpeg
    F4678BFB-DD75-44F0-8722-537E18DED962.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 54
Herkese merhaba. İkili test sonucumuz 1:227 kombine risk 1:1552 trisomie 18 1: 8681 . Burun kemiği var ense kalınlığı normal. Doktor riskli olduğunu söyledi baska bi doktor önemli olanin kombine risk oldugunu bu sonucun normal olduğunu soyledi. Ama ben gunlerdir ağlıyorum. Yas 27 . Ne yapmaliyim lutfen bi yol gösterin .bursada yaşıyorum

Arkadaşlar merhaba 😊 ya normal kıyafetler olmamaya başladı ama hamile kıyafetleriyle de rahat edemedim 🙈 aranızda hamile taytı alan var mı dün defacto dan aldım ama kumaşı sanki bir iki kullanıma kendini salacakmış gibi
Ben alacaktım bakıyordum görümcem hediye almış bana anneler gününde canım pentiden çok beğendim. Jean taytlardan dışarda filan da kot pantolon gibi kullanılabiliyor kendi bedenimde almış denk geldi
Kizlar günaydın,

Sabah sabah bir kaygı atağı ile uyandım.
Kilo alamıyorum diye aşırı endişeleniyorum. Yani sadece kilo alamasam iyi bir de üstüne veriyorum 66 kilo ile hamile kaldım 13 haftanin sonunda 64e 15 haftanin sonunda da 62 ye indim kontrolüm yarın ama cok tedirgin oldum boyle bir durum yaşayan var mı?

Hadi ilk aylar mide kötü bir sey yiyemedim cok ondan verdim. Ama 3 haftadır falan baya güzel yiyorum niye kilo veriyorum anlamadım.
Ben de şuana kadar hiç kilo almadım ama bu konuyu takmıyorum yapı meselesi canım. Yakın arkadaşlarımdan birisi ilk doğumuna girerken 16 kilo vermişti çocuk normal ağırlıkta doğdu. Şimdi 8 aylık hamile başlangıcından itibaren 2 kilo vermiş ama bebek şuan 2 kilo. O yüzden çok takma, bebek alacağını alıyor☺️👍🏼
Senin depolarından çektiği için sonrasında sen sıkıntı çekersin kilo almazsan e daha çok başındayız ilerleyen dönemlerde alırız👍🏼👍🏼

Kızlar iyileşmeye başlayan,bulantısı kesilen,enerjisi gelenler var mı aramızda?Ben aynı şekilde devam ediorum ya😢acaba bütün hamilelik böyle mi gecicek.Kilo verme,açlık,halsizlik,bulantı,kusma,ağızda berbat bı tat.Boyle gecmicek düzelicek desin biri.14 haftaligim çok zor.Duskun insanlar gibi oldum resmen.Yerimden kalkamiorum.Doktorum 16 da geçer büyük ihtimalle dio😔
Ben de öyleyim heyecanla 16. Haftayı bekliyorum

forumda Minnnak Minnnak arkadaşın da benzer durumu olmuştu. Doktoru normal demişti ona ama o da kontrole gidecekti. Sonradan yazdı mı görmedim ama ne oldu canım?

Kızlar sizce bu 24. Haftada başlayan idari izin kalkar mı
Bence kalkmaz hamileliğin Son üç ayı covit tehlikesi kat kat artiyormus ağır geçirme ihtimali çok yüksek oluyormuş idari izinleri kaldırmalari için herkesin aşılanması lazim bu da mümkün değil bize aşı sırası gelene kadar ohoooo, kalkarsa ķendi adima rapor alirim hic riske giremem cunku covitten cok korkuyorum bir evladim daha var.bizim Son üç ayimiz da tam Grip dönemi Allâh hepimizi korusun

Herkese merhabalar. Kıntrolden geldik. 11+3 bugün. Burun kemiği, ense kalınlığı herşey normal görünüyor şükürler olsun. İkili test için karar veremedim, 1 hafta süren var düşün gel dedi. Cinsiyet tahmininde bulundu ama net değildi. Buradan nub falan anlayanlar tahmin yazsın. Ben sonra drun tahminini yazayım.

Tahminden nub’dan malesef anlamıyorum ama bana erkek gibi geldi.. zaten 12-13.hafta ve öncesi tahmin yapılanların büyük çoğunluğu erkek 😀

Herkese merhaba. İkili test sonucumuz 1:227 kombine risk 1:1552 trisomie 18 1: 8681 . Burun kemiği var ense kalınlığı normal. Doktor riskli olduğunu söyledi baska bi doktor önemli olanin kombine risk oldugunu bu sonucun normal olduğunu soyledi. Ama ben gunlerdir ağlıyorum. Yas 27 . Ne yapmaliyim lutfen bi yol gösterin .bursada yaşıyorum

Öncelikle sakin ol..
Söylemesi kolaydır elbette ama şu an nasıl olsa elinden başka bişey gelmez, stres yapma kendine de bebişe de..

Riskli diyen doktor, hangi değer açısından dedi bunu? Neden risk görmüş yani? Ve riskli diyen doktor kontrollerine hep gittiğin doktor mu? Ben çıkan değer aralıklarını çok anlamıyorum ama sonucunda bu risklerin altında “cut off değerin altında” gibi bi ibare var bende. Doktorum mesela “sonuçların normal” demişti. Sende de yazıyor mu?

X