2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok mümkün değil, yine 6 7 8. Haftalar da kucuk kucuk ısıra ısıra yiyebiliyordum şimdi imkansız. Ben gebeliğimin başından beri mide bulantısı çok çektim, ama hiç kusmamıştım.
Dun sabah artık kabızlıga dayanamadım ac karnına yemek istedim ama ne fayda sonunda istifra etmeyi de başardım kayısı sağolsun.
Kabızlık gerçekten cok zor. Hic bir zaman zaten harika calısan bagırsaklarım olmadı. Gebelikle ve demir ilac ları ile daha kötü durumda tabi su an. Allah hepimizin yardımcısı olsun
Ay bende öyle ya hamilelik boyunca 2kere kustum .2side kayısıyı ağzıma attığım anda oluyor. Hamilelikte tek tiksindigim şey kayısı oldu

Çook zor günler geçti kayınvalide kayınpeder maaile baktık eşim ve ben öğretmeniz özel eğitim öğretmeni okullar açık olduğu müddetçe beraberiz onlarla aynı evde..
İsimleri Demir ve Berkin
Demir im özel bir çocuk zor süreçler yani
Aramızda hoşgeldin önce canım . Maşallah kuzularina Allah bağışlasın ❤️ umarım bu gebelikte sağlıkla ve zamanında alirisn kucağına 🙏

İyi akşamlar kızlar Bi sorum olucak ya aslında tüm vücudum lazerli ama yüzümü bitirememiştim hamile kaldım devam etmek istiyorum sadece yüz
doktora soramadım o an aklıma gelmedi bilen varmı Bi sıkıntı olur mu bu aşamada
Bana genital bölge dahil lazer yaptırmanın bir zararı olmadığını söyledi doktorum. Sadece önermem hormonlardan dolayı tekrar çıkar verim alamazsın yaptırdığın lazerden dedi

Günaydın kızlar haftada bir baş ağrısı yaşıyorum artık parol içmek zorunda kalıyorum tansiyonuma bakıyorum normal sizde de oluyor mu sıcaklardan mı acaba Diyarbakır’da yaşıyorum
Bende de çok oluyo.Yerleri tirmaliorum ağrıdan bazen ki hiç başı ağrıyan biri değildim gebelikten önce.İstanbuldayim sıcak belki artiriodur direk ilgisi var mı bı bilgim yok ama İstanbul serin ve benim başım resmen catliyo🥴

Kızım dogdugunda o kadar cabuk uyanıyordu kı uyancak korkusu ile ben uyuyamıyodum 🤷‍♀️ inşallah minnaklar uykucu olur
Olur olur, miss gibi uyuyacak kuzular😍💜💜
Bende rüyamda kanamam olmuş acile gidiyrm Dr bakıyor diyoki ikiz ve erkek ben şok oluyorum halbuki bir Tane ve kıza benziyor dedi dr 😀
Ahh yaa🙈🤣 daha neler göreceğiz acaba🤣🤣🤣
Günaydın kızlar haftada bir baş ağrısı yaşıyorum artık parol içmek zorunda kalıyorum tansiyonuma bakıyorum normal sizde de oluyor mu sıcaklardan mı acaba Diyarbakır’da yaşıyorum
Bende migren var ve evet ben de yaşıyorum bu aralar. Havalardan olma ihtimali yüksek bence.

Normalde başı yılda bir ağrıyan bir insanım ama hamilelikte migren bile tutuyor haftanın en az 2 günü ağrıyor başım tansiyonum normal bilmiyorum şeker sıcak falan mi etkliyor

Kızlar yorumlayabilen var mı?
IMG_20210517_103937.jpg

Nasıl nerden erkek olduğu anlaşılıyor canım doktor geçen hafta kız gibi demistira
Degere göre bakıyorlar canım alttaki. Üşenmedim eski mesajlarına baktım senınde dusundugun gıbı nub bnecede kız doktorda öyle demiş ama bu deger işide tutuyor dıyorlar merak ettım bak sımdı 🤔 benimde nub kız doktorda %90 kız dedi ondan merak ettım benım ıkılı testımde yok 😁

Degere göre bakıyorlar canım alttaki. Üşenmedim eski mesajlarına baktım senınde dusundugun gıbı nub bnecede kız doktorda öyle demiş ama bu deger işide tutuyor dıyorlar merak ettım bak sımdı 🤔 benimde nub kız doktorda %90 kız dedi ondan merak ettım benım ıkılı testımde yok 😁
Valla benim nub hariç bütün teoriler erkekti ama kız gibi dedi doktor sadcee nub tuttu 😂 ama tabi kesin konuşmadı 13 haftaliktik çünkü 🥰

X