2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kizlar ben sanki hissediyordum bebegimin hareketlerini.
Gaz falan diyeceksiniz ama gaz oldugunu sanmiyorum.
Cunku daha once hic yasamadigim degisik bir histi.
Yana yatip dizlerimi karnima dogru cekince Icimde sanki bir sey kayiyor gibi oluyordu. Su dolu balon dalgalanir ya o sekilde dalgalanma hissi oluyordu.
Yaklasik 1 haftadir falan hissedemiyorum.

Persembe gunu gidecegim doktora ama acikcasi biraz tedirginim. :KK43:

Yana yatip dizlerimi karnima dogru cekince Icimde sanki bir sey kayiyor gibi oluyordu. Su dolu balon dalgalanir ya o sekilde dalgalanma hissi oluyordu.

Sorun olduğunu zannetmiyorum ben bı kaç haftadır hissediyorum mesela ama hala düzenli değil bir gün boyunca hissetmediğim oluyor yani. Hissetsek bile hareketleri takip etmek için erken daha

Bencede daha çok küçük sürekli hareketlerini hissetmeyebilirsin. Dün hissettim ama bugün bir hareket yok bende de. Bazı günler hissediyorum bazen iki üç gün hiçbir şey hissetmediğim oluyor

İyi akşamlar kızlar Bi sorum olucak ya aslında tüm vücudum lazerli ama yüzümü bitirememiştim hamile kaldım devam etmek istiyorum sadece yüz
doktora soramadım o an aklıma gelmedi bilen varmı Bi sıkıntı olur mu bu aşamada

İyi akşamlar kızlar Bi sorum olucak ya aslında tüm vücudum lazerli ama yüzümü bitirememiştim hamile kaldım devam etmek istiyorum sadece yüz
doktora soramadım o an aklıma gelmedi bilen varmı Bi sıkıntı olur mu bu aşamada
Benim doktorum devam edebilirsin epilasyonun bebeğe bı etkisi yok dedi.Ben devam edicem.Kizlar 14 haftaligim iç camasirlarimla artık rahat edemiyorum.Hamile kuloduna geçen var mı?Erken mi yoksa daha.Biraz göbeğim çıktı diğerleri çok altta kalıo rahat edemiyorum.

Benim doktorum devam edebilirsin epilasyonun bebeğe bı etkisi yok dedi.Ben devam edicem.Kizlar 14 haftaligim iç camasirlarimla artık rahat edemiyorum.Hamile kuloduna geçen var mı?Erken mi yoksa daha.Biraz göbeğim çıktı diğerleri çok altta kalıo rahat edemiyorum.
Ben geçtim😌Çok ama çok rahatmış doğumdan sonra bile kullanmayı düşünüyorum

Ben sezeryandan sonra geçmiştim hic bırakmadım 🤭

Ben hamileliğin başından beri kabızım. 8. haftada ilaç almaya başladım. Çünkü ilaç kullanmayınca asla tuvalete gidemiyordum.dr içimi rahatlattı hamilelerin kullanabileceği bir ilaç, sadece bağırsakta çözünüyormuş yani kana karışmıyor. Kullanıyorum yoksa hemoroid olacaktım.. sorununuz ciddi boyuttaysa doktorunuzdan ilaç isteyebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim salı doktora gideceğim artık mutlaka soracağım.

Kabızlık cok zor ya ac karnına ceviz yiyin. Kayisi yiyemiyorsaniz sudda bekletip iseniz odamı olmuyor. Dra sorun belki birsey verir
Yok mümkün değil, yine 6 7 8. Haftalar da kucuk kucuk ısıra ısıra yiyebiliyordum şimdi imkansız. Ben gebeliğimin başından beri mide bulantısı çok çektim, ama hiç kusmamıştım.
Dun sabah artık kabızlıga dayanamadım ac karnına yemek istedim ama ne fayda sonunda istifra etmeyi de başardım kayısı sağolsun.
Kabızlık gerçekten cok zor. Hic bir zaman zaten harika calısan bagırsaklarım olmadı. Gebelikle ve demir ilac ları ile daha kötü durumda tabi su an. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Ben aç karnına kayısılı meyve suyu içmekte fayda buldum bir de üzerine ılık su da içiyordum.ılık su biraz bulandırıcı olabilir ama çıkarmazsan iyi gelebilir.inşallah geçer çok zor 4 gün ağrısını çekmiştim.zeytinyağına ekmek banmakta iyi gelebilir
Kayısılı meyve suyu hic denemedim, benim bir de açlık şekerim sıkıntılı cıkıyor diye diyetisyen ile şeker diyeti yaparak ilerletiyorum hamileliği.
Şekersiz bir halini bulursam kesinlikle deneyeceğim çok teşekkür ederim

Yok mümkün değil, yine 6 7 8. Haftalar da kucuk kucuk ısıra ısıra yiyebiliyordum şimdi imkansız. Ben gebeliğimin başından beri mide bulantısı çok çektim, ama hiç kusmamıştım.
Dun sabah artık kabızlıga dayanamadım ac karnına yemek istedim ama ne fayda sonunda istifra etmeyi de başardım kayısı sağolsun.
Kabızlık gerçekten cok zor. Hic bir zaman zaten harika calısan bagırsaklarım olmadı. Gebelikle ve demir ilac ları ile daha kötü durumda tabi su an. Allah hepimizin yardımcısı olsun
Lipofix kan damlası kullan canım asla kabız yapmıyor

Kuru erik kayısı ve Kabe hurması bu ucunu cezvede kaynat posasiyla birlikte tüket belki faydası olur
Evet onu da duydum belki suyunu o şekilde tuketebilirim. Posası için durum epey zor. Çok teşekkur ederim canım 🌸yarın da doktora gideceğim ona da soracağım mutlaka belki tıbbi bir yardımı olur. Gerçekten şişkinlik ve ağrısı çok zor.

Benim o hamileliğim çok kötüydü gerçekten 16. Haftada serklaj olup 13 hafta yatağa tamamen bağımlı yaşadım WC bile ysaktı 10. Tüp bebekti hala o uattığım günler aklım ageldikçe daralıyorum umarım bu mucize yatırmaz beni
Maşallah canım Rabbim yavrularınla sana uzun ömür versin. Bu mucize de tüp bebek mi acaba?

Niye tedirginsiniz...benim de kontrolüm yrn...kısmetse cinsiyeti öğreneceğiz
ALLAH yardimcin olsun arkadasim

Günaydın kizlar ben korona oldum atlattim cok sukur ama tat ve koku almiyorum hic bir sekilde cok kotu bisey o yuzden bisey yiyemiyorum hamilelikte bu durumu yaşayan varmı acaba nekadar surer
Öncelikle geçmiş olsun canım ben de yeni atlattım tat kaybı yaşamadım ama koku kaybı yaşadım 20-25 gün sonra düzeldi. Umarım bir an önce toparlarsin 🙏🙏🙏

Niye erken olsun ki rahat edemiyorsan geçmelisin tâbi
Bunun için şurup var ilk hamileliğimde vermişti doktor. Ameliyat sonrası kullanan falan oluyor. Doktora söyle mutlaka ilerde dah a kötü olur hemoroid gibi..

X