2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sağlıklı geçirmen dileğimle inşallah dikkat bu tüp bebek değil galiba

Ins zamanında sağlıkla gelsinler. Bende burdayım başından beri ama sezeryan olacagi için kısmetse Ekim sonu
10.tup bebek denemeniz miydi...cok zor surecler Rabbım sabrını vermiş gercekten...şimdiki doğal yollami

Bence polar tarzı bakma hiç kullanışlı olmuyor canım ,hem hastanelerde evlerde kaloriferli üzerinde sabahlık olan önü düğmeli tarzda seçebilirsin.Emzirmekte kolay olur,polar emzirirken hem seni hem bebişi bunaltır .Ben suwenden indirimden aldım iki takım gecelik hastane için,ev içinde önü düğmeli pijama takımı alıcam

Hoşgeldiiiiiin aramıza
Ooooy ikiz bebiş. Çok istemiştim ben de olsun diye Elbette çok zordur ama çooook güzel bence yaa. İsimleri neler?

Sağlıklı geçirmen dileğimle inşallah dikkat bu tüp bebek değil galiba

Aynen canlar 10 yıl bekledim 10. Tüp bebekte ikiz oğluşlarıma kavuştum Haziran 2 de 3 yaşında olacaklar adetim gecikti ama hiç oralı olmadım normalde sat 10 Şubat ama doktor geç döllenme dedi 25 şubata aldı hala inanamıyorum hala şoktayım

Hoşgeldiiiiiin aramıza
Ooooy ikiz bebiş. Çok istemiştim ben de olsun diye Elbette çok zordur ama çooook güzel bence yaa. İsimleri neler?
Çook zor günler geçti kayınvalide kayınpeder maaile baktık eşim ve ben öğretmeniz özel eğitim öğretmeni okullar açık olduğu müddetçe beraberiz onlarla aynı evde..
İsimleri Demir ve Berkin
Demir im özel bir çocuk zor süreçler yani

Allahm senden önce hayırlı ve sağlıklı bir evlat sonra yeme ve uyku sorunu olmayan Allhm amiiin Bide kızlar benim tiroidlerim alınırken arkasndaki paratroid bezinin bi kısmı da alınmış bende şimdi o yüzden kalsiyum eksikliği var vucut yeterli kalsiyumu ayarlayamıyor ilaç i"iyorum ama çok zor bu suya atılan beni öldürüyor ya kusucam yani dr kullanmazsan düşk yaparsn dedi bide ekstra uyuşmalarım ve bacak ağrılarm da var acaba tableti varmdr ya bu kalsiyumun bi dahaki randevuyu bekleyebilirmiyim bilmiyorum dr sormak için

Maşallah onlara. Sağlıkla huzurla büyüsünler inşallah.

Benim cok yakinim yaşıyor iki tane denemesi oldu sonuc olumsuz nasil üzüldük onu düşünemiyorum sizin on tane düşünmesi bile imkansız geliyor. Kimbilir neler yasadiniz Rabbım sonunda nasip eylemiş cok sukur. Cok sevindim adınıza
Bir diğer arkadaşımda ilki tüp bebek ikincisi doğal yoldan oldu onlarda sok olmustu. Saglikla gelir ins

Dr a ulaşabileceğiniz watsap no yokmu

Amin cnm hepimizin bebişi sağlıkla gelsin inşallah

bende bu ara tekrar kabız oldum gerçekten çok zor bir durum bol su içiyorum ama WC den çıkamıyorum zaten bu sefer uyku sıfır geceleri ama gene de kabızlık devam

Ah hoşgeldiniz. Benim de ikizlerim 30+3 de gelmişlerdi. Umarım bunlar vaktinde gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…