2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ya çok ilginç hiç biri tutmamış nasipte neyse o ama ben de nub hiç bakamadım ultrason resimlerim kötü
Merhaba canım suyu aç karnına içme tuzlu şeyler yiyerek içtim gün içinde kendimi öyle alistirdim limonlu su taze naneli su aroma vererek içtim şimdi daha iyiyim sende duzelirsin inşallah

Soğuk su daha iyi geliyor, küçük pet şişeyi de deneyeceğim canım teşekkür ederim Geçecek inşallah bebişlerimizi kucağımıza aldığımızda her şeyi unutacağız

Aynen öyle beklemediyiz 16-17 haftada gel dedi oldum 14 hadi bakalım

Soguk içmeye çalış ben de aynıyım malesef susadıkça içebiliyorum soğuk düzelecektir ileride ben de öyle umut ediyorum

Malesef bende olmayınca 13 dedim oda olmadı sımdı 16 demeye korkuyorum cunku gecmezse 9 ay dıyolardı

Ben almadim ki kuzum daha, annem de a101de gorunce alivermis muslini daha almam sanıyorum bu 20leri goreyim

Pipetli kapakli bardakla yudum yudum icmeye calis, normal bardakla bulandirabilr canim, oyle anlamazsin en azindan
İyi yapmıs anneannesi kız bütün gece rüyamda müslin gördüm bende şaka gibi birde bebek kıyafetı alıyorum yenı yırtık var

Aynen öyle beklemediyiz 16-17 haftada gel dedi oldum 14 hadi bakalım

Az kaldı hayırlısıyla

Ben hamileliğin başından beri kabızım. 8. haftada ilaç almaya başladım. Çünkü ilaç kullanmayınca asla tuvalete gidemiyordum.dr içimi rahatlattı hamilelerin kullanabileceği bir ilaç, sadece bağırsakta çözünüyormuş yani kana karışmıyor. Kullanıyorum yoksa hemoroid olacaktım.. sorununuz ciddi boyuttaysa doktorunuzdan ilaç isteyebilirsiniz.

Ben suyu nedense akşam gece daha rahat içiyorum. Midenin boş olması mi rahatlatıyor acaba.

Kabızlık için sabah aç karnına bir kaşık soğuk sıkım zeytinyağı içebilirsiniz. Kabak çekirdeği de aç karnına çok faydalı. Kavrulmamis olursa daha iyi olur. Kavun kabak gibi lifli gidalar tüketmeye çalışın. Geçmiş olsun

Nasıl bir ilaç acaba?

ikinci ya da üçüncü gebelikse 15. haftadan itibaren hissedilebilir. arkadaşta 15. haftanın içinde galiba. olabilir bence.

İlk gebelikse normal. İlkinde 16 veya 17de hissetmiştim

Bende cok fazla iciyorum damacana ben bitiriyorum bukadar da iyi değil ama napayim
Kabızlık cok zor ya ac karnına ceviz yiyin. Kayisi yiyemiyorsaniz sudda bekletip iseniz odamı olmuyor. Dra sorun belki birsey verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…