2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben aç karnına kayısılı meyve suyu içmekte fayda buldum bir de üzerine ılık su da içiyordum.ılık su biraz bulandırıcı olabilir ama çıkarmazsan iyi gelebilir.inşallah geçer çok zor 4 gün ağrısını çekmiştim.zeytinyağına ekmek banmakta iyi gelebilir

Hahah valla rüyalarima garip garip seyler giriyor benim de sorma tum gece uyu uyan dön yapmaktan herhalde ruyalar da kendini şaşırdı

Kuru erik kayısı ve Kabe hurması bu ucunu cezvede kaynat posasiyla birlikte tüket belki faydası olur

Vitamin olarak pregnam alabilirsin içeriğinden dolayı bağırsakları iyi çalıştırıyor

Bir de alışveriş için minik minik biseyler almaya başladınız mı ben geçen ebebek indiriminden 3lü set aldım badi patikli alt ve şapkalı bişey pazartesi gelir belki
Ben dayanamadım müslin bez aldım. Bir de çakradan hastane çıkış aldım bir set onun haricinde kendime rahat sütyen ve kalın pijama arayışındayım. Sütyen tavsiyelerinize açığım kızlar Pijama da doğumda ne giycem ben çok daha fazla üşürüm diye kalın polar bir şeyler bakıyorum ama maşallah incecik tüm pijamalar gecelikler falan

İyi pazarlar midesi bulunanlara geçmiş olsun kabızlık kötü benimde taaa başından beridir ara öğün incir hurma veya meyve yemezsem durum vahim

Bu ara s ile başlayan bir marka var ya hani onda %50indirim var sütyen ve emzirme atleti tavsiyesi almıştım o markadan 1 er tane sipariş verdim. Her zaman indirm denk gelmiyor

Ben ilaç içince içiyorum o derece yani çok kusma bulantıda olduğundan o aklıma gelmiyo gelsede içesim yok zehir gibi ağzım bide tükürük birikiyo lavaboyla kanka olduk bi tükürmeye bi kusmaya geçmicek sanki

Hos geldin, saglikla kucağına al inşallah
Pipetli bardaga gecis yapmadin mi sen hala

Ömürlü olsun ikiz hamilelik çok zordur herhalde 1tanesi beni perişan etti

Hos geldin, saglikla kucağına al inşallah

Pipetli bardaga gecis yapmadin mi sen hala
Geçmedim ama içimdende istek yok ağzım tuhaf ya ondan öğür kus günde en az 5defa çıkıyo buz dolabı çok kokuyo koku almadan açıyom piskolojikman öğürüyom çıkıyo yeni evliyiz kıyamam bnmki evlendiğimden beri düzgün yemek göremedi benden yeni öğreniyom zaten

Yani bak kesin artacak diyorum, formül vereyrum uymaaaaysun anliyorm nasil kotu oldugunu ama suyu artirmanin yontemi bu cnm.. yapabilirsin

Ömürlü olsun ikiz hamilelik çok zordur herhalde 1tanesi beni perişan etti
Benim o hamileliğim çok kötüydü gerçekten 16. Haftada serklaj olup 13 hafta yatağa tamamen bağımlı yaşadım WC bile ysaktı 10. Tüp bebekti hala o uattığım günler aklım ageldikçe daralıyorum umarım bu mucize yatırmaz beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…