2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar benim vitamin değişti verdiği markanın içinde folik asit ve bir çok vitamin var folik asit 480 yazıyor sizlerin nasıl merak ettim bundan öncekinde 400 dü

Hiç üzülme sen mükemmel bir annenin 🙏♥️Kendini de suçlama insanoğlu böyleyiz Allah hepimizi affetsin 🙏güzel günler bizi bekliyor inş rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın veripte almasın 🙏🙏🙏 güzel büyütmeyi annelik etmeyi nasip etsin bizlere yazarken gözlerim dolu dolu yazıyorum çocuklara bişiler dağıtın ve bu kötü anıyı unutun derim ♥️😇
Haklısınız varsın kız evlat içimizde ukde kalsın napalım rabbim yeter ki daha kötüsü ile imtihan etmesin çok sağolun sağlıkla kavuşun inşallah sizde yavrunuza😔🙏🏻

Hiç üzülme sen mükemmel bir annenin 🙏♥️Kendini de suçlama insanoğlu böyleyiz Allah hepimizi affetsin 🙏güzel günler bizi bekliyor inş rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın veripte almasın 🙏🙏🙏 güzel büyütmeyi annelik etmeyi nasip etsin bizlere yazarken gözlerim dolu dolu yazıyorum çocuklara bişiler dağıtın ve bu kötü anıyı unutun derim ♥️😇
Haklısınız varsın kız evlat içimizde ukde kalsın napalım rabbim yeter ki daha kötüsü ile imtihan etmesin çok sağolun sağlıkla kavuşun inşallah sizde yavrunuza😔

Öyle güzel ösizetlemişsiniz ki Allah razı olsun evet en büyük hatayı kendimi şartlandırıp kız olacağına inandırmakla yaptım siz yazdıkça ben kendime geliyorum çok sağolun 3 gündür perişanım ama tövbe ediyorum bu sabahtan beri çok sağolun😔
Siz de sag olun. Yoluna girecektir birkac güne.. baska seylere odaklanin, kitap okuyun, film izleyin, yeni bir hobi edinin, duygularinizi ne hissediyorsanız bir kagida acikca yazip atin ki icinizden gitsin. Sonrasinda da guzel dusunce ve duygularınızı yazip gorebileceginiz bir yere asın. Odak noktanizin degismesi ve oyalanmak iyi gelecek. Sevgiler.

Merhaba arkadaşlar 11+5 te doktor bana ekteki ultrasona göre çok yüksekti ihtimal erkek dedi bir oğlum var 5,5 yaşında bir kızım olması için hamile kalmadan aylar öncesinde 5 vakit namazımda dua ettim geceleri teheccüt, hacet namazları kıldım tesbihler çektim nasıl dualar ettim bir bilseniz :KK43: Ama olmadı Allahın takdiri hala içimde belki yanlış görülmüştür diye bir umut var ama dr emin konuştu. Evladı olmayan kucağı boş kalan annelere haksızlık değil nolur yanlış anlaşılmasın Rabbimin layık gördüğüne itiraz değil asla ama nefis kendinde olmayanı istiyor😔 Birde kız yad birde erkek tatmak istiyor. Önemli olan sağlık digeceksiniz biliyorum haklısınız ama ben kendimi çok şartladım kız olacağına inandım ama kendimi iyi hissedemiyorum yemin ederim elimde değil:KK43:
Üzülmeyin,Rabbimin dedigi olur belki böylesi dahaki hayırlı olacak önemli olan sağlıklı olmaları vatana millete hayırlı evlat olmaları.

Günaydın herkese 🤗 benim de az bişey belli oluyo ana bol giydiğimden dolayı kimse anlamaz biz de dün açıkladık hiç kimse bilmiyodu aileler bile 😁 çifte bayram oldu 🤭
Nasil sabrettiniz yahu biz kızımıza bile giya 12 haftaya kadar beklicektik kalp atışını duyunca söyledik:)
Merhaba arkadaşlar 11+5 te doktor bana ekteki ultrasona göre çok yüksekti ihtimal erkek dedi bir oğlum var 5,5 yaşında bir kızım olması için hamile kalmadan aylar öncesinde 5 vakit namazımda dua ettim geceleri teheccüt, hacet namazları kıldım tesbihler çektim nasıl dualar ettim bir bilseniz :KK43: Ama olmadı Allahın takdiri hala içimde belki yanlış görülmüştür diye bir umut var ama dr emin konuştu. Evladı olmayan kucağı boş kalan annelere haksızlık değil nolur yanlış anlaşılmasın Rabbimin layık gördüğüne itiraz değil asla ama nefis kendinde olmayanı istiyor😔 Birde kız yad birde erkek tatmak istiyor. Önemli olan sağlık digeceksiniz biliyorum haklısınız ama ben kendimi çok şartladım kız olacağına inandım ama kendimi iyi hissedemiyorum yemin ederim elimde değil:KK43:
Soyle dusun arkadaşım insanlar ikinci çocuğu niye yapar. Misal ben tam rahata erdim kizim 8 yaşına yaklaşıyor yasim geçiyor ama niye istedim ikinci evladı. Yavrum için bir kardesi olsun istedim. Simdi de aslında erkek olursa bizim için değişiklik olur desem de sanki evladım için kiz mi istiyorum ne...cunku ben bir kiz kardeşe sahibim ve evladımdan sonra benim için o gelir. En yakin arkadaşım dert ortağım herseyim o benim. Seninkide iki erkek birbirlerinin en yakın arkadaşı olacaklar. Bir kiz bir erkek ne kadar dertlesebilir dertleşsede ayni cins gbi olur mu...bence evladın için en hayırlısı olmus...sağlıkla gelsin insallah

Oğlunuz varken kız evlat istemeniz çok normal birşey ama kız olmadı diye üzülmek normal değil sadece onuda atlatirsiniz şuan duygusal yoğunluk içindeyiz hepimiz zaten onun da etkisi vardır benimde nasipse ikinci oğlum olcak bende gönlümden kız olsun geçti hep ama oğluma arkadaş gelcek diyede mutluyum Allah hepimize sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah belki birde kız evlat nasip olur ileride🌸
Arkadaşlar en baştan beri progesteron kullanan arkadaşlar ne zaman bıraktınız acaba
Ben bı kutu bitirdim doktora devam etcem mı dedim kanama falan olmadıkça 3 aydan sonra kullanılmıyor gerek yok dedi

Nasil sabrettiniz yahu biz kızımıza bile giya 12 haftaya kadar beklicektik kalp atışını duyunca söyledik:)
Zor oldu ama bayramda ayrı bir mutluluk olmuş oldu herkes için 😊şükürler olsun 4 yıldır herkes bekliyodu bu haberi inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almak ta nasip olur 🤲

Günaydın kızlar, göbüşler ne durumda bakalım? Benim baya baya belli. Artık dün Instagram'da duyurduk 😂😂😂 Dayanamadım daha fazla 😂😅

Ben hâlâ aynı şeyi düşünüyorum. Kısmetse inşallah doğuma gireceğim an yapacağım paylaşımımı 😊 Sen nasıl paylaştın? Konseptli bişey mi, yoksa şak diye duyuru gibi mi 😀

İlk önce şunu söylemek isterim.. İstediğin şey ikinci bir evlat mı, yoksa sadece kız evlat mı? Eğer cevap ikinciyse büyük sıkıntı. Ama cevap birinciyse de o zaman bu yazdıklarınız yine sıkıntı 🤷‍♀️

Hepimizin bir şekilde bir sebeple gönlünden geçen vardır, benim de var. Oğlum olduğu için gönlümden geçen kız. Ama dilimdeki dua hep aynı başından beri “Allah’ım sen daha iyi bilirsin ama hayırlısıysa inşallah sağlıkla bir kız çocuğu” Hayırlısını ve sağlıklısını istemektir öncelik. Sonra da Allah ne verirse başımızın üstüne 🤲🏻

Vardır Allah’ın bir bildiği.. Böyle üzülmek, söylenmek bir yandan günah diğer yandan birsürü bu uğurda çaba harcayan yine de olumlu sonuç alamayan herkese haksızlık.. “Elimde değil” demişsiniz ama bilmiyorum, yazmadan da geçemedim.. İki kez düşük yaşamış o acıyı bilen ve benden milyonlarca daha kötü olanları da bilerek Allah bu mucizeyi bizlere nasip etmişken “üzülmek” büyük haksızlık..

Hakkınızda hayırlısı olsun..

Hayırlı bayramlar arkadaşlar 👯‍♀️ 🥰 şükür bütün testlerim temiz çıktı 3 haftadır görmeyince endişe ile gittim nasıl bi endişeyle dosyamı bile unuttum sandalye 🥰 12+4üz 13+1 çıktık tabi bu bebeğiniz büyükse gününden 5 gün önce doğacak demektir kasım 18’de doğum gözüküyor 🥰 çok şükür sağlığı yerinde ama çok uğraştı doktor kaç kere salladı karnımı 😂 nasıl bi mucize elimi kaldırıyor ağzını açıyor hareket ediyor 🥰 bu arada kesin payı vermedi ama kız gibi dedi 🥰

Öyle güzel ösizetlemişsiniz ki Allah razı olsun evet en büyük hatayı kendimi şartlandırıp kız olacağına inandırmakla yaptım siz yazdıkça ben kendime geliyorum çok sağolun 3 gündür perişanım ama tövbe ediyorum bu sabahtan beri çok sağolun😔
Canim benim iki oğlum var araları 3.5 yaş. O kadar güzel kardeşlik yaşıyorlar ki hiç boşuna üzülme. İleride iyi ki diyeceksin.simdi de hamileyim Dr kız dedi, erkek deseydi uzulmezdim nasip derdim şimdi seviniyorum ama yine de Allah im sağlıklı ve hayırlı olsun o daha önemli diyorum

Ben hâlâ aynı şeyi düşünüyorum. Kısmetse inşallah doğuma gireceğim an yapacağım paylaşımımı 😊 Sen nasıl paylaştın? Konseptli bişey mi, yoksa şak diye duyuru gibi mi 😀

Yok canım ya. Köpeğimi gezdirirken eşim elini göbeğime koydu. Komşu da fotomuzu çekti. Konseptimiz bu kadar 😂😂😂😂

Sağlıcakla kucağımiza aldığımızda cinsiyetleri aklımıza bile gelmez. Emin ol iki aynı cins kardeşlik farklı güzel. Her şeyin hayırlısı demek lazım.
o düşünceye takılmamak lazım bende hep kızım olsun derdim bekarken ikinci oğlumda hissettim oğlan olduğunu Allah başka bi sevgi veriyor 🥰 dünyanın 10 kızını getirin vermem oğlumu 😂😂😂

İlk önce şunu söylemek isterim.. İstediğin şey ikinci bir evlat mı, yoksa sadece kız evlat mı? Eğer cevap ikinciyse büyük sıkıntı. Ama cevap birinciyse de o zaman bu yazdıklarınız yine sıkıntı 🤷‍♀️

Hepimizin bir şekilde bir sebeple gönlünden geçen vardır, benim de var. Oğlum olduğu için gönlümden geçen kız. Ama dilimdeki dua hep aynı başından beri “Allah’ım sen daha iyi bilirsin ama hayırlısıysa inşallah sağlıkla bir kız çocuğu” Hayırlısını ve sağlıklısını istemektir öncelik. Sonra da Allah ne verirse başımızın üstüne 🤲🏻

Vardır Allah’ın bir bildiği.. Böyle üzülmek, söylenmek bir yandan günah diğer yandan birsürü bu uğurda çaba harcayan yine de olumlu sonuç alamayan herkese haksızlık.. “Elimde değil” demişsiniz ama bilmiyorum, yazmadan da geçemedim.. İki kez düşük yaşamış o acıyı bilen ve benden milyonlarca daha kötü olanları da bilerek Allah bu mucizeyi bizlere nasip etmişken “üzülmek” büyük haksızlık..

Bana kızacaksınız bende kendime kızıyorum ama hem oğluma bir kardeş olsun dedim hem de kız olsun ki anneye yoldaş olsun bana arkdaş olsun saçlarını tarayıp giydireyim dedim. 5 vakit namaz dahil hamile bile değilken ellerimi açıp gecelerce dua ettim Allahım dedim senden hayırlı ve sağlıklı bir kız evlat diliyorum. Sonra kendimi o kadar şartlamışım ki bu kadar duaya Rabbim geri çevirmez dedim. Arife günü öğrendim inanmak istemedim😔 Ben biliyorum Allah bunu layık gördü yine biliyorum ki yaradan Allahımın kucağını boş bıraktığı arkadaşlarımıza haksızlık ama kalbime söz geçiremiyorum isyan değil haşa diyorum ki neden duama karşılık olmadı ama yine biliyorum ki hayırlısı bu demek🙏🏻 Kız çocuklarını görünce kalbim acıyor elimde değil sağlıklı düşünemiyorum bi an geliyor tövbe ediyorum bir an geliyor kalbimde bir acı sanki takdir böyle haklısınız ama nefise söz geçmiyor Allahım yanlış düşüncelerimden alı koysun beni imtihan etmesin kötüyle hiç birimizi inşallah😔

Bana kızacaksınız bende kendime kızıyorum ama hem oğluma bir kardeş olsun dedim hem de kız olsun ki anneye yoldaş olsun bana arkdaş olsun saçlarını tarayıp giydireyim dedim. 5 vakit namaz dahil hamile bile değilken ellerimi açıp gecelerce dua ettim Allahım dedim senden hayırlı ve sağlıklı bir kız evlat diliyorum. Sonra kendimi o kadar şartlamışım ki bu kadar duaya Rabbim geri çevirmez dedim. Arife günü öğrendim inanmak istemedim😔 Ben biliyorum Allah bunu layık gördü yine biliyorum ki yaradan Allahımın kucağını boş bıraktığı arkadaşlarımıza haksızlık ama kalbime söz geçiremiyorum isyan değil haşa diyorum ki neden duama karşılık olmadı ama yine biliyorum ki hayırlısı bu demek🙏🏻 Kız çocuklarını görünce kalbim acıyor elimde değil sağlıklı düşünemiyorum bi an geliyor tövbe ediyorum bir an geliyor kalbimde bir acı sanki takdir böyle haklısınız ama nefise söz geçmiyor Allahım yanlış düşüncelerimden alı koysun beni imtihan etmesin kötüyle hiç birimizi inşallah😔

Hayırlı bayramlar arkadaşlar 👯‍♀️ 🥰 şükür bütün testlerim temiz çıktı 3 haftadır görmeyince endişe ile gittim nasıl bi endişeyle dosyamı bile unuttum sandalye 🥰 12+4üz 13+1 çıktık tabi bu bebeğiniz büyükse gününden 5 gün önce doğacak demektir kasım 18’de doğum gözüküyor 🥰 çok şükür sağlığı yerinde ama çok uğraştı doktor kaç kere salladı karnımı 😂 nasıl bi mucize elimi kaldırıyor ağzını açıyor hareket ediyor 🥰 bu arada kesin payı vermedi ama kız gibi dedi 🥰

Ooooy yesinler senin kızını. Hadi bakalım canım, hayırlı olsun 😍

Kız olup anneye yoldaş olacağı ne malum peki? Ya da hayırlı olacağı? İsterken, dua ederken de “Allah’ım sen iyisini bilirsin, hayırlısını ver” diyorsak o zaman Allah verdiğinde de üzülmek hakkımız değil.. Daha doğrusu üzülmek demeyelim onu bir nebze anlatabiliyorum ama bu denli harap olmak doğru değil.. İnsanoğlunun her şey elindedir, “elimde değil” diyerek bahane sunmayın.. Gelene razı olun, sonradan pişman olmayın..

X