2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Anneler günümüz kutlu olsun kızlar. 13+4 ama hâlâ mide bulantısı devam ediyor. Yemesem hiçbirşey yok ama bir kez yedikten sonra akşama kadar sürekli bişeyler atıştırmakla geçiyor. Canım bişeyler istiyor yemek istiyorum ama mide bulantısından vazgeçiyorum. Hani 12. Haftada bitiyordu ya 😒 Diğerlerinde bu kadar uzun sürdüğünü hatırlamıyorum. Benim gibi olan var mı

Anneler günümüz kutlu olsun kızlar. 13+4 ama hâlâ mide bulantısı devam ediyor. Yemesem hiçbirşey yok ama bir kez yedikten sonra akşama kadar sürekli bişeyler atıştırmakla geçiyor. Canım bişeyler istiyor yemek istiyorum ama mide bulantısından vazgeçiyorum. Hani 12. Haftada bitiyordu ya 😒 Diğerlerinde bu kadar uzun sürdüğünü hatırlamıyorum. Benim gibi olan var mı
ben varım 12+2 yiz gecmedi. Gözümü bulantıyla lavaboya kosarak acıyorum ne zaman gececek of of 🤢

Anneler günümüz kutlu olsun 🌺🌼❤️

Eklentiler

• IMG_20210509_113315.jpg
    IMG_20210509_113315.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 33
Ya şükür o günler geçti bende. Ama yemek yedikten sonra başlıyor herşey. Sürekli bir araba tutmuş hali 🙄 12de bitecek diye seviniyordum 14 oldu neredeyse
16 da gecer inşallah
Gecmezse doguma kadar dıyorlar 🤷‍♀️🤢
Ben kahvaltı edene kadar ölüyorum mesela 😔 kahvaltıdan aksama kadar sürekli bulantı ama kusma yok sonra gece uyumadan yine fenayım kızım uyusada bende uyusam diye gecıyo her gun 🤷‍♀️

Merhaba dün gebelik testi yaptım silik bir çizgi gözüküyor gogus hassasiyetim başladı belim ağrıyor ve lekelenme ile beraber batma var kasıklarım da sizce gebelik varmı yüzümde sivilce doldu
kan testi garanti sonuç olur söylediklerinizin hiçbiri yoktu hamileliği kan testiyle öğrendik :KK66:

X