2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
😃 kilo aldın mı peki. Ben iki kilo almışım. Kizima bu aylarda tam 7 kilo almisim saka gibi😁😁 neyseki o hızla gitmedim yoksa 20 ile değil 40 kiloyla bitirirdim
1.5 kilo almış görünüyorum ama aynada 10 kilo görüyorum ben🤭
Her iki gebeliğimde de 14 kilo aldım ama bunda zaten kilolu başladığım için diyetisyenle devam etmek istiyorum tabi şı bulantılar geçerse🙄

Bende geçen haftalarda iyiydim hatta neoldu birden diye stres olmuştum fakat bu hafta hepsi geri döndü bulantı ve koku hassasiyeti canım neler istiyor ama yapıp yiyemiyorum çok kokuyor evden bile nefret ediyorum yine herşey kokuyor tek yediğim peynir ekmek 🙏

Kızlar selam, göbek çizginiz çıktı mı sizin de? Bu arada ben de hamile taytı aldım acayip rahat.
Bir de kardeşim bebek anı defteri almış anneler günü hediyesi olarak. Çok çok beğendim. Sulu göz olarak ağladım tabii ki 😅😅

Bende geçen haftalarda iyiydim hatta neoldu birden diye stres olmuştum fakat bu hafta hepsi geri döndü bulantı ve koku hassasiyeti canım neler istiyor ama yapıp yiyemiyorum çok kokuyor evden bile nefret ediyorum yine herşey kokuyor tek yediğim peynir ekmek 🙏
Ah o peynir. O yoğurt iyi ki var. Bende şu ara hassasiyet o kadar yok ama zaten peynir severdim. Şu ara daha fazla yer oldum.
Bana da plastik damacana kokuyor gibi geliyordu. Cama geçtik. Su içebiliyorum artık

Merhaba dün gebelik testi yaptım silik bir çizgi gözüküyor gogus hassasiyetim başladı belim ağrıyor ve lekelenme ile beraber batma var kasıklarım da sizce gebelik varmı yüzümde sivilce doldu

Eklentiler

• IMG_20210507_001352.jpg
    IMG_20210507_001352.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 88
Merhaba dün gebelik testi yaptım silik bir çizgi gözüküyor gogus hassasiyetim başladı belim ağrıyor ve lekelenme ile beraber batma var kasıklarım da sizce gebelik varmı yüzümde sivilce doldu

Eklentiler

• IMG_20210507_001352.jpg
    IMG_20210507_001352.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 82
Ben bugün bu tık daha iyi uyandim canim hic mutfağa giremiyordum oglumla kahvaltimizi hep annem hazirliyordu bugün sabah kendim hazirladim birşey pisirmedim ama mutfaga girebilmek bile bi aşama bence yavas yavas bu sekilde geçecek Ins
Gerçekten biraz bile iyi hissedebilmek çok iyi geldi bana. Yani tabi yine tencere falan yıkayamadım öğürmeler başladı ama, en azından soğan falan doğradım güzel Bi histi 🌸

Kızlar selam, göbek çizginiz çıktı mı sizin de? Bu arada ben de hamile taytı aldım acayip rahat.
Bir de kardeşim bebek anı defteri almış anneler günü hediyesi olarak. Çok çok beğendim. Sulu göz olarak ağladım tabii ki 😅😅
Hamile taytı sanırım en ihtiyacım olan şey, canım nerden aldın

Dun biraz iyiydim insallah bugun de öyle geçer

Merhaba canım benim de öyle başladı . Hatta hayalet çizgi vardi benden başkası görmedi eşim sacmala yok burda öyle birşey dedi. Ama vardi. Seni umitlendirmek istemem en iyi sonuç kan vermen inşallah rabbim gönlüne göre versin 🤲

X