2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Veee 12 olduk fakatttt umutlarım iyice azaldı. Kızımda kacıncı haftadaydım bulantı bittiginde tam hatırlamıyorum ama bu zamanda bitmişti sanki yada 13 demiydim acaba neyse 1 hafta daha umutla bekleyım bari artık kendimi iyi hissetmek istiyorum
2 gün önce kızım anne evimiz eskiden ne kadar temizdi dimi dedi ah yavrum oda farkında

Ayy orda yazmışsın ben erkek hissediyorum diye sayfayı kısa yoldan nadıl buluruz ya ben googleye grubu ve sayfa sayısını yazıp buldum
Suan bu sayfanin aşağısında sayfanin sayisi yaziyor canim, oraya tıkladığında direkt hangi sayfaya gitmek istiyorsan onu yazip enterliyorsun.

Evet canm en başından beri oyle hissettim hep

Suan bu sayfanin aşağısında sayfanin sayisi yaziyor canim, oraya tıkladığında direkt hangi sayfaya gitmek istiyorsan onu yazip enterliyorsun.

Evet canm en başından beri oyle hissettim hep
Ühüü ne kadar kolaymış
Hislerin tutmus canım ne güzel
Bende heyecanla bekliyorum 1 ay sonrasını nub kız bakalım

Canım baktım ama fikrim oluşmadı, nub teorisine göre net cıkmamiş çıkıntilar etiketledıgin arkadas daha iyi biliyor sanirim ,ben daha net olan fotolardan anlıyorum sadece
Ben o arkadasa yolladim,bi fotoda net erkekdedi,birinde net kiz dedi.icimde hep erkek,ruyamda erken(yillarin baskisi her halde).dojtor henuz erken ama kuza benziyor dedi.deyisirmi bilemem

Anlaşmalı lab.ı yok muydu doktorunun, ben öyle verdim devlete gitmek zorunda kalmadım..Neyse ki bir daha gitmeyeceksin o zaman
Anlamadım kızlar en az Bi hafta bekliyo ikili test için ben 10 da verdim öğlen 1 de çıktı. Burun ve ense ölçmedi sanırım kağıtta da yazmıyor sadece beta hcg ve papp-a var. Risk çıkmadı ya şükür bide cinsiyet tahmininde bulunmadı 20 gün sonra öğrenirsin dedi baaya ağzı sıkı çıktı doktor

Ben Ankarada genoksa yaptırdım yarın ondört gün olacak ama hala sonuç çıkmadı Sonuç çıksın da doktora öyle gideyim dediğim için doktor randevum da epey kaldı. Doktorun tavsiye ettiği firma 3300artı kdv, genoks 2500 kdv dahil diyince genoksu tercih etmiştim. Sonradan internette de çok şikayet gördüm. Çarşamba gününe çıkacağını iletti benimle iletşimde olan bayan, o çok tatlı sağolsun ilgilenip aradı da bugün ama geç çıkmasa iyiydi. Bayramdan da sonraya kalacak gibi bir his var içimde

Bu başka olur belki annesi nerden biliyorsun hemencecik dur bakalım Allah hayırlı evlat versin
Aynen kafam uçuyor ekrana kilitleniyorum tamamen Maşallah güzel haberlere . Hep böyle devam etsin hep uçarak çıkalım muayenelerden inşallah
İnşallah canım Seni tanıyorum ben önceden,(hiç konuşmamışızdır ama)aynı aya denk geldiğimize de sevinmiştim tanıdık birileri var diye Allah sağlıkla kucağımıza almayı, her aşamasını mutlulukla huzurla tamamlamayı nasip etsin
Arkadaşlar merhaba Benim bugün ikili tarama testim vardı. Öğretmen olduğum için aşı hakkım var. Doktorum yaptırmamı tavsiye etti ama içim rahat etmedi... Aranızda covid aşısı olan var mı?
Bana da tanımlanmış dün ve kesinlikle olmayı düşünmüyorum.
En başta hamilelere kesinlikle vurulmamalı diyorlardı şimdi ne oldu da işler değişti hiç güven duymuyorum..

Yine de herkesin kişisel kararı elbette ,saygı duyarım. Kimseye böyle bir dönemde yaptır ya da yaptırma denilemez. Herkesin kendi bedeni üstünde hakkı var umarım bu hakkı böyle bir dönemde hiç etmezler,korkum o.

Amiiin

Doktorlar ilaç vermiyor mu ya en azından çok kötü olduğumda kullanmak istiyorum dayanamıyorum çünkü
Merhaba, gebelikte güvenli kullanım kategorisinde olan ilaçlar var. Benim de alerjik astımım var. Astım fısfısını zaten ilk üç ayda da kullanabilirsin demişti doktor. Ama ben bir iki kere daraldığımda kullandım sadece. İlk üç ay alerji ilacı da kullanmadım ama beni de baharla birlikte daha zorlamaya başladı. Bir de kedim var evde ve kediye alerjim var artık belki yavaş yavaş içmeye başlarım alerji hapımı da diyorum. Bir de bayram sonrası alerji aşımı da vurulmaya gideceğim

Kızlar, siz de geceleri en az 5 kere uyaniyor musunuz? Tuvalet-su-yön degistir-nefes almaya calis-uyumaya calis seklinde bir döngüyle

Ben gece su içmeye kalkmıyorum ama tuvalete ve yön değiştirmeye çok uyanıyorum..

Aaay ne denir ki valla Allah kolaylık versin canım.

yarı yarıya mı? ilk kez duydum bu teoriyi

İkili testindeki hcg değerin kaç çıkmış? O değere bakıp kız mı erkek mi yine bir teori var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…