2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Günaydın arkadaşlar. Evet cok tuvalete kalkıyorum her kalkisimda su içip tekrar kalkiyorum
Aynen oyle bir dongu
Maalesefff
Uykuya geçiş zor olmaya başladı habire yön değiştirme hissi oluyo
Evet yaaa, bele vuruyor filan uzun sure ayni durunca
Benim cogunluk erkek, nadir kiz cikiyordu, doktor da erkek dedi ama bakalim saglikla gelsin de inşallah kuzucuklar
Evet ben de izliyorum o doktoru, ilk haftalar da cok uyumamizin sebebi vucudun borcunu odemek demisti
Pek bişey yemediğim için su bile içmiyom düzgün ilaç içtiğimde oda uyuduktan sonra wc gitmiyom dönerken hep uyanırım çok dönüyom
Pipetli kapaklı bardak kullan mutlaka, ya da suluk. Degistigini goreceksin ben de cok dönüyorum yaaa
Kızlar ikili test için randevum vardı doktor ultrasonla baktı kan testi istedi ama ense burun ölmedi yada bana birsey demedi sonuçlar 3 de çıkar dedi o zaman mı söyler acaba?
Baska bir şeyin kanini mi istedi acaba, ikili test hemen cikiyor mu ki... Bebek yeterli büyüklükte olmayinca bakmyorlar ense kalinligina, ben de geçen hafta gittiğimde biraz daha buyumesi lazım dedi, bu hafta gittim de oyle olctu, kan verdim 1hafta sonra cikar dedi.

Kan tüpünün üstünde ikili test yazıyordu Bi tüp canım 11+4 ultrasonda uyumlu çıktı acaba neden söylemedi bende anlamadım sekreteri öğleden sonra 3 de çıkar sonuca gel dedi devlette verdim

Kizlar her sey yolunda cok sukur, kan verdim ense kalinligi da iyi hareket etme pek minnos

Cinsiyeti de ogrendik gibi
Erkege benzetiyorum kemik yapısını, bak cikinti da var, bak burda bsy var, erkek diyoem ben dedi
Maşallah canım çok sevindim herseyin yolunda olmasina
Cinsiyet tahmini de gelmis gözun aydin

Kan tüpünün üstünde ikili test yazıyordu Bi tüp canım 11+4 ultrasonda uyumlu çıktı acaba neden söylemedi bende anlamadım sekreteri öğleden sonra 3 de çıkar sonuca gel dedi devlette verdim
O zaman ölçüp bildirmistir, herhalde 3te nasılsa konusacaksiniz gibi mi dusundu ama dedigin gibi soylemesi lazimdi. Bazen doktorlar annenin tedirginligini hic dusunmuyor bence... Stres yapma bence bir sey yoktur
Maşallah canım çok sevindim herseyin yolunda olmasina
Cinsiyet tahmini de gelmis gözun aydin
Sag ol canim geldi valla, sormadim belki söylemez diye ama kendisi israrla gozume takılıyor dedi yine de degisebilme ihitmali aklimda tabii ki insallah sağlıkla kavusalim yavrularimiza

Benim 11+2 de ölçmedi küçük dedi mesela canm ölçse sana söylerdi diye düşünüyorum

Doktorum çok iyi çok seviyorum ama o da öyle ayrıntıları hiç söylemiyor, iyi diyip geçiyor. Ben sonra ultrason fotoğrafları ve ikili için doldurulan formdan didik didik baktım

'nub nedir?

Simdi arkadas alintilayinca gordm canimm, halbuki cok once yazmissin cok sevindim sağlıklı olmasina oyy maasallahh kuzuyaaa
Benim. Bu ara WC 2 düştü gece ama çok fazla dönüyorum uyanıyorum her dönüşte
Sorma, benim bacak arasnda yastik da var mecbur bi uyanma olyor anlamadan valla neyse saglik olsun da gerisi sorun degl
Benim 11+2 de ölçmedi küçük dedi mesela canm ölçse sana söylerdi diye düşünüyorum
Benim de 11+2 idi kucuk dedi olcmedi, ben de arkadasin olcmemistir diye düşündüm ama verdiği kanda ikili test yazıyormuş o kafami karistirdi.
güzel kadın arkadaşlarım merhaba muayeneden çıktım bebito iyiymiş iki kol iki bacak oluşmuş kalp gümbür gümbür atıyor bir ara da sıçradı, için kıpır kıpır oldu
Oyyy maasallaaahh minnoss benimki 2 gittigimde de sakin pozdaydi, zar zor hareket ettirdik de sonra kudurdu tabii o halleri gorunce insan cok mutlu olyor yaaa dogunca da azcik dur be yavrmmmm deriz artik ahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…