2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Tabiki her şey onlar için onlar olmayınca evde canım sıkılıyor 🥰 o sıkıntılı dönemleri unutuyorsun benimki 6.5 oldu hala geceleri korkuyor baş edemiyorum bizimle yatıyor 😌 büyüyünce gelecek kaygısı başlıyor bilmiyorum yaşım ilerliyor ondan mıdır nedir 🤪 küçüğe yaptığım analığı büyüğe yapmadım küçük problemliydi her konuda senin gibi ama büyüğü küçükten daha çok düşünüyorum o çok nazlı 🥰 küçük her konuda kendini bi şekilde kurtarıyor 🧐 gece olunca yatarken sohbet ederiz diyor ki, anacım ben evlenmiyecem seni bırakamam ben sensiz yaşayamam canım annem sen hiç yaşlanma 😂 babaannem gibi olma 😂 daha neler neler rabbim geleceklerini bahtlarını, karşılarına hep iyi insanlar çıkarsın 🤲
Benim de en büyük nazlı ona hiç kıyamıyorum annesinin arkadaşı diyorum 🥰 gerçekten kız çocuk yoldaş oluyor kardeşlerine tam bir küçük anne 🥰 o kadar korkuyorum ki okullarda ezilir kendini ifade edemez Allhm evlatlarımızın karşısına iyi insanlar çıkarsın 🤲🏻 oğlanları düşünmüyorum onlar zaten halleder film fırıldakta üstlerine yok 😂

Doktorum çok iyi çok seviyorum ama o da öyle ayrıntıları hiç söylemiyor, iyi diyip geçiyor. Ben sonra ultrason fotoğrafları ve ikili için doldurulan formdan didik didik baktım :olamaz:
Öğleden sonra verirse inşallah bende Bi bakıyım normalde özele gidiyorum ben muayenehaneye orda kan veremediğim için devlette mecbur verdim sağolsun doktor da birsey demedi iyiden başka

Kızlar bütün gün salak gibiyim hep yatıyom yemek yapmıyom doğru düzgün makarna hazır şeyler annem ablam getiriyo öyle zaten yediğim an çıkıyo hiç yemeyim daha iyi diyom çocuk sorunlu olcak diye korkuyom hiç bişey kar etmiyo midem sıkıştırıyo bebek büyüdüğünden basınç yapıyo galiba reflüm var bıktım çok😢
Bende ayni canim annemde kalıyorum sadece yatiyorum oğlumla bile annem ilgileniyor hic bir seyden tat alamiyorum yiyecekler zevksiz zaten ac kalmamak icin yiyorum onu da anca aksam sabahtan hic yiyemiyorum hic su icemiyorum bende korkuyorum büyümeyecek cocuk diye😔

20210507_121426.jpg
12 haftalık doktor kız olabilir dedi sizce tahminler.. nub a göre net belli olur mu

Bende ayni canim annemde kalıyorum sadece yatiyorum oğlumla bile annem ilgileniyor hic bir seyden tat alamiyorum yiyecekler zevksiz zaten ac kalmamak icin yiyorum onu da anca aksam sabahtan hic yiyemiyorum hic su icemiyorum bende korkuyorum büyümeyecek cocuk diye😔
Kraker bile artık bunalttı ondanda iğreniyorum su içmediğimiz için mi ki çokta içim almaz temelli çıkartırız ilaç içiyormusunuz bulantı için bana faydası yok zoferi sorcam dr

Simdi arkadas alintilayinca gordm canimm, halbuki cok once yazmissin😍😍 cok sevindim sağlıklı olmasina oyy maasallahh kuzuyaaa🤗🤗

Sorma, benim bacak arasnda yastik da var mecbur bi uyanma olyor anlamadan valla😬 neyse saglik olsun da gerisi sorun degl 🥰

Benim de 11+2 idi kucuk dedi olcmedi, ben de arkadasin olcmemistir diye düşündüm ama verdiği kanda ikili test yazıyormuş o kafami karistirdi.

Oyyy maasallaaahh minnoss🤗🤗 benimki 2 gittigimde de sakin pozdaydi, zar zor hareket ettirdik de sonra kudurdu tabii☺️ o halleri gorunce insan cok mutlu olyor yaaa😍😍😍 dogunca da azcik dur be yavrmmmm deriz artik ahahahaha
Sağol canım benim 😗

Kraker bile artık bunalttı ondanda iğreniyorum su içmediğimiz için mi ki çokta içim almaz temelli çıkartırız ilaç içiyormusunuz bulantı için bana faydası yok zoferi sorcam dr
Aynrn neyi fazla yersem ondan tiksindim kraker falan hic yiyemiyorum prilam iciyorum kusmayi engelliyor ama kokulardan tiksinti bulanti hissi ağızda tuhaf tat bunlara faydasi yok.zoferi cok önermiyorlar mis ya ondan istemiyorum

Günaydın herkese, gen testi fiyatı ile ilgili bilgi veren herkese tek tek teşekkür ederim. Doktorumla ve doktor arkadaşlarım, akrabalarımla konuşmalarım sonucu önce ikili testi yaptırıp Allah korusun gerek olursa o testlere müracat etmeye karar verdik inşallah sonuçlar hayırlarla gelir benim ve bekleyen herkesin.

Nefes alamama sorunu ile ilgili yazanları gördüm, benim de aynı sorunum var. Zaten deviasyonum ve aks eğriliğimden ötürü ameliyat öneriliyor bana 10 yıldır ama cesaret edememiştim. Dün breathe right aldım dünya varmış dedim ya keşke bunca zamandır kullansaymışım eziyet çekiyormuşum. Pandemiden sonra ve tabi doğum-emzirme sürecinden sonra artık olup kurtulmaya karar verdim.

İkili test için gittiğimizde (12+5) doktor bir cinsiyet tahmininde bulundu ama çok erken henüz,yanılıyor olabilirim ama erkek gibi dedi. Elbette her ikisi de kabulüm Allah ne verirse kabulüm daha doğrusu.
Ama benim içime hep kız gibi doğmuştur eskiden beri hani sanki ilk çocuğum hep kız olacak gibi gelmiştir. Ona göre hareket etmedik ama Çin ve Rus takviminde de kız çıkıyor, Japonda yarı yarıya çıkıyor :)
Cinsiyeti belli olan arkadaşlar bu takvimlere baktılar mı hiç acaba?
Benim çin takvimi iki oğlumda da tuttu

Öğleden sonra verirse inşallah bende Bi bakıyım normalde özele gidiyorum ben muayenehaneye orda kan veremediğim için devlette mecbur verdim sağolsun doktor da birsey demedi iyiden başka
Anlaşmalı lab.ı yok muydu doktorunun, ben öyle verdim devlete gitmek zorunda kalmadım..Neyse ki bir daha gitmeyeceksin o zaman 😅

X