2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Maşallah 🤩 bu dördüncü Allah kolaylık versin.. bence kundaktaki ile büyük çocuk çok farklı bebekleri bir şekilde susturup sakinleşiyor ama yaş ilerledikçe problemler çıkıyor anaokulu, okul arkadaşlar vs asıl annelik o zaman başlıyor 🤒
Bende okula gittiklerinde rahat edeceğimj umuyordum tam 5 senedir gece uykusu yok en azından uyku hayalim var her gelen çocuğum bir öncekinin kopyası niteliğinde oluyor gece uyumuyor gündüz yemiyor 🤦‍♀️ ağladığım baş edemediğim çok zaman oldu bütün hayatım onlar belki bir parça özel hayat hayali de kuruyorum.. Herşeye rağmen hepsini çok seviyorum arada nefes almak istemem beni kötü bir anne yapmaz sanırım 🥰 neden o zaman 4? Aslında 4.hesapta yoktu ama diğer 3 ü gayet planlıydı. Erkek kardeşimi kazada kaybedince hep geniş aile hayali kurdum. Nasip eden Allaha hamd olsun.. Her yaşın anneliğine hqzırım 🙈 hem herşey zor olunca çok değerli ve çok güzel olmuyor mu annelik gibi 🥰

Bende okula gittiklerinde rahat edeceğimj umuyordum tam 5 senedir gece uykusu yok en azından uyku hayalim var her gelen çocuğum bir öncekinin kopyası niteliğinde oluyor gece uyumuyor gündüz yemiyor 🤦‍♀️ ağladığım baş edemediğim çok zaman oldu bütün hayatım onlar belki bir parça özel hayat hayali de kuruyorum.. Herşeye rağmen hepsini çok seviyorum arada nefes almak istemem beni kötü bir anne yapmaz sanırım 🥰 neden o zaman 4? Aslında 4.hesapta yoktu ama diğer 3 ü gayet planlıydı. Erkek kardeşimi kazada kaybedince hep geniş aile hayali kurdum. Nasip eden Allaha hamd olsun.. Her yaşın anneliğine hqzırım 🙈 hem herşey zor olunca çok değerli ve çok güzel olmuyor mu annelik gibi 🥰
ALLAH onların ömürlerine omur katsın ins canim. Ne mutlu hayaline kavusmussun

Kızlar bayramdan sonra 13. Hafta içinde olmuş oluyorum
İkili test için geç mi??
doktorum bayramdan sonra da gelebilirsin demişti
12+ larda olmak en iyi zaman ama 13+2 'den sonra ya kalmasın mümkünse tabi öyle okumuştum ben de
Birde göğüs uçlarınız kaşınıyor mu bırode sureklı midem kazınıyor
Benim de bu hafta başladı fazla değil ama kaşınıyo arada
telefondan uğraştım ama ne uygulamadan nede sayfadan yazılanlara dönüş yapamadım kusura bakmayın olur mu aynı zamanda fotoğrafı da ekleyemedim bir de buradan deneyeyim şansımı :)
Ben kız diyorum öyle gördüm bu fotoda 🤗
Tekrar alırız inşallah 😂🤷🏼‍♀️
Ben de hızlı alıyodum başlarda sonra ekmeği azalttım biraz 61 le başladım 64 üm şuan 😊

Prolaktinden olur bir de büyüyo göğüsler ondandır kız senin 4.hamilelik sen bizden daha tecrübelisindir bilirsin 😂
Inan her hamilelik farklı geçiyor hepsinde vucut daha tuhaf tepki veriyor eşim her sene hamilesin artık sana işlememesi lazım diyor ama nafile 😂😂 bildiğin hepsinde değişik şeyler yaşadım 🤦‍♀️ birinde file file limon yedim birinde mandalina kabuğu yedim 😂 öbüründe hiç bişey aşermedim 😂

Ne güzel rabbim vermiş maşallah peşpeşe tam istediğim gibi 😍😁
Inan her hamilelik farklı geçiyor hepsinde vucut daha tuhaf tepki veriyor eşim her sene hamilesin artık sana işlememesi lazım diyor ama nafile 😂😂 bildiğin hepsinde değişik şeyler yaşadım 🤦‍♀️ birinde file file limon yedim birinde mandalina kabuğu yedim 😂 öbüründe hiç bişey aşermedim 😂

Kılarrr cinsiyetiniz belli odu🤩

Eklentiler

• Screenshot_2021-05-06-21-51-26-463_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-05-06-21-51-26-463_com.whatsapp.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 80
Tabiki her şey onlar için onlar olmayınca evde canım sıkılıyor 🥰 o sıkıntılı dönemleri unutuyorsun benimki 6.5 oldu hala geceleri korkuyor baş edemiyorum bizimle yatıyor 😌 büyüyünce gelecek kaygısı başlıyor bilmiyorum yaşım ilerliyor ondan mıdır nedir 🤪 küçüğe yaptığım analığı büyüğe yapmadım küçük problemliydi her konuda senin gibi ama büyüğü küçükten daha çok düşünüyorum o çok nazlı 🥰 küçük her konuda kendini bi şekilde kurtarıyor 🧐 gece olunca yatarken sohbet ederiz diyor ki, anacım ben evlenmiyecem seni bırakamam ben sensiz yaşayamam canım annem sen hiç yaşlanma 😂 babaannem gibi olma 😂 daha neler neler rabbim geleceklerini bahtlarını, karşılarına hep iyi insanlar çıkarsın 🤲

Kizlar her sey yolunda cok sukur, kan verdim ense kalinligi da iyi hareket etme pek minnos🤭

Cinsiyeti de ogrendik gibi ☺️
Erkege benzetiyorum kemik yapısını, bak cikinti da var, bak burda bsy var, erkek diyoem ben dedi🥰
Bana da doktor böyle kendinden emin kesin kız dedi ama ben kendim yine acaba kız mı diyorum 1 kere daha görsek tamam didem ama o da bayramdan sonra artık 😊 sağlıkla gelsinler inşallah çok şükür herşeyin yolunda olması çok güzel maşallah ❤

Günaydın kızlar. Ben sık giremuyorum hem çocuk hem iş derken. Biraz okudum gerilerden.

Benim de bugun 11+2 ikili test icin randevum var, sonra da nifty icin kan verecegim ins. Umarım güzel sonuçlar olur.
Güzel haberlerini bekliyoruz :KK68:
Günaydın Dr kız a benziyor ama değişebilir dedi ikili test ultrasonu normal kanda verdim ilk doğum sezeryan bunda ssvd olacağım inşaallah Dr normal doğumu yaptıracak sıkıntı çıkmazsa
Hayırlı olsun canım🥰
Kızlar bişi sormak istiyorum dün gece çalıma geldi de merak sardı beni tam göbek deliği hizası sağ ve sol yan olarak düşünün içerden bişi değiyor gibi bir his ama vurma gibi değil sürtünme gibi her zaman olmuyor bana 2. Ye oldu 2 günden beri bebek mi sizce yoksa bağırsak mı kızımda da böyle bişi hatırlıyorum ama sormak istedim 🙏🥰❤️
Bende sanki arada bişeyler hissediyorum 😇
Günaydınnn. Dün gece oturuyoduk eşimle yatmak üzereydik hafif hafif midem bulaniyo ama aşırı da değil bir anda midem de basınç gibi bir şey oldu hemen ayağa kalktim banyoya koşmaya ama o kadar kuvvetli geldi ki yetişemedim yerlere kustum hep fışkırdı resmen üstüm başım her yer berbat oldu sinirlerim bozuldu ağladım eşim sağolsun temizledi bana asla ellettirmedi ben banyo yaptım hemen ama cok utandım 😢 bitsin artık şu bulantılar...
Çok geçmiş olsun canım ,umarım kısa sürede geçer bulantıların ❣
Bu arada ikili test sonucum temiz çıktı şükürler olsun. Sadece yas riski 294/1 cikti. Drum temiz sonuclar ama genede isterse nifty yaptırabilirsiniz dedi bende gerek görmedim. Cunku 12700/1 cikti
Hayırlı olsun canım 🤗
Günaydınlar bende ikili için kan verdim geldim, tabi hastane içince ara ara bulabilirsen 🤨 şu iğneden korktuğum gibi doğumdan bile korkmadım 🤪 elim ayağım titriyor resmen 😂 hayırlı haberler alırım inşallah Allah’ın izniyle gönlüm rahat 😌 zaten hafta cuma kontrol var çok merak ediyorum 😍
Bende iğneyi hıc sevmiyorum ya 🥲 guzel sonuçlar olsun 🙏
Ben 13+0 da gitsem geç kalmış olurmuşum 2 Li için sadece ense ölçümü yapılaçak
13+6 ya kadar oluyor ama ne kadar erken gidersen iyi 🤗

Kılarrr cinsiyetiniz belli odu🤩

Aaahhh yerim yeerrr.. İrkeklerimiz çoğalıyooooooo 🥳

Kızlar selam 😇 ben bugün sağlık ocagina kayıt olmaya gittim, 13+0 ız.İlaclarimi yazdırdım , birde tetonoz aşısı icin bir ay sonraya gün verdiler 😍

Aaay beni arayan soran eden yok hâlâ. Hamilelik haberini orda yaptırdığım testle öğrendim, sonra bazı testleri de orda yaptırdım ama 🤷‍♀️ Ben mi gidip söylesem özellikle “kaydedin uleeeeyn” diye 😂

X