2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aaahhh yerim yeerrr.. İrkeklerimiz çoğalıyooooooo 🥳

Aaay beni arayan soran eden yok hâlâ. Hamilelik haberini orda yaptırdığım testle öğrendim, sonra bazı testleri de orda yaptırdım ama 🤷‍♀️ Ben mi gidip söylesem özellikle “kaydedin uleeeeyn” diye 😂
Tahlılleri yaptıgında hemşirenin yanına gidip bilgilerini verdin mi canım bir kac soru soruyor tartıyor tansıyon falan 🤔 sonrada aşı için gün veriyor yada aşı yaklasınca arar

Aaahhh yerim yeerrr.. İrkeklerimiz çoğalıyooooooo 🥳

Aaay beni arayan soran eden yok hâlâ. Hamilelik haberini orda yaptırdığım testle öğrendim, sonra bazı testleri de orda yaptırdım ama 🤷‍♀️ Ben mi gidip söylesem özellikle “kaydedin uleeeeyn” diye 😂
Evet ya ikidir erkek senesine denk getiriyorum bende.
Kız senesi olunca bana haber edin😀

Bana da doktor böyle kendinden emin kesin kız dedi ama ben kendim yine acaba kız mı diyorum 1 kere daha görsek tamam didem ama o da bayramdan sonra artık 😊 sağlıkla gelsinler inşallah çok şükür herşeyin yolunda olması çok güzel maşallah ❤
Bizim de 1 ay sonra ancak iste ama ben onu 3 haftaya indirirm belki🤪🤪

En çok ben hamileyimm ,ennn önce beni cağıracaksız uleyynn 😂 ben saksı degilim 🤣 diyerek iceri girmeni bekliyorlardır kuzu :KK70:

Tetanoz için bana 20. Haftada gel dedi
Benim 17. haftaya denk geliyor sanırım

Bende kromozomlarımda sorun var translokasyon diye geçiyor bebeğimin hasta olma riski diğer insanlar a göre daha fazla 😔 ilk defa hamile kaldım çok zor oldu şimdi bir zarar gelmesinden korkuyorum ama yaptırmak da zorundayım özelde mi daha iyi olur tepecikte mi bilmiyorum siz karra verirseniz ya da yaptırırsanız bana da yazar mısınız kaçıncı haftadasınız
Bugün Sabahattin altınyurt hocaya gittim muayeneye. Dokuz Eylülde hoca özel muayenehanesine gittim. İçim biraz ferahladı. Kistik higroma teşhisini yanlış olduğunu söyledi. Ense kalınlığı sebebi ile down riskini uzun uzun anlattı. Her konuda detaylı ve net bilgiler verdi. Hala riskli bir hamilelik ama ben doktora güvendim. İçim rahatladı. Cvs önerdi. Onda yaptırmaya karar verdim. Ama kendisi isterseniz dokuz eylülde de yaptırabilirsiniz dedi. Kendisi giriyormuş işleme orada ben o yapsın istediğim için özelinde yaptırıcam. Gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. 650 tl muayene ücreti var. Ama öyle detaylı baktı ki... Cihazı aşırı iyi.

Ama olsun az kalmış cogu gitmis azi kalms😍 bakalim benim nasil olacak, ay çok zor o kadar beklemek anacimm🤣 saglik olsun da cidden gerisi tatli telas🥰
Tabi tabi az kaldı sen de benim gibi 3 hafta sonraya diye dayan sonra 1 hafta daha ertelersin az gelir sana da 😂 aynen sağlık olsun katlanırız tatlı telaşlara😍

Tabi tabi az kaldı sen de benim gibi 3 hafta sonraya diye dayan sonra 1 hafta daha ertelersin az gelir sana da 😂 aynen sağlık olsun katlanırız tatlı telaşlara😍
Yok be bakma 3hafta diyorm da ne zaman derse o zaman gidecegim mecbur🤭🤭 haftaya bi sonuçları degerlendirmek icin gidecegim tabii de o zaman bakmaz herhalde.. 😬🤣

X