2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yazınızı görünce yazmak istedim .Ben 12. Haftada taramayı ölçümleri filan perinatologa yaptırdım bebeğimin ensesini ölçerken ense kalınlığını kadın doğum doktorlarının bazen nasıl yanlış ölçerek kalın dediğini anlattı doktorumuz bize .çoğu hekim bu ensenin altındaki fazla alanıda ölçer(oraya tıp dilinde bi isim dedi) ve ense kalınlığı var diyebilir dedi.Hatta bana iyi ki gelmişsin yoksa bebeğin boynunun altından geçen kordonu ense kalınlığına dahil edip fazla ölçüp seni korkutabilirlerdi dedi.Şimdi sizde fetal DNA yaptırdık temiz geldi demişsinizya bence ense ölçümünü hatalı ölçüyor olabilir doktorunuz .Kesinlikle perinatolog muayenesi olun derim en doğru ölçümü o yapacaktır.Umarım sağlıklı sonuçlarınız olur 🙏🏻
Amin .Doktorum perinatolog canım. İlgine teşekkür ederim. İnş geçer kaybolur diye beklemedeyiz.inş sonuç da güzel gelir sağolasın.

Selam kızlar 🥰
12+6 olarak bugün kontrolümüz vardı. (Ultrason ölçümünde 13+3 çıktı)Bir erkek haberi de benden gelsin o zamaaannn hayırlısıyla 🎉🎉🎉👼🏻👼🏻👼🏻 Çok net gördük pipiyi valla her yerini gösterdi bizimki😂😂 başka bişey olmasın diye ısrarla sordum doktora yok benzemiyor bu başka şeye dedi😁

Bugünkü kontrolümüz ise o kadar keyifliydi ki ilk kez böylesine duygulandım ve mutlu oldum🥰
Sizlerin yazılarından yola çıkarak sabah sağlam bi kahvaltıyla gittim ve gerçekten de kıpır kıpır gördük şükür🙏🏼 Rabbim herkese nasip etsin inşallah bu duyguları 🙏🏼
Ense ve burun ölçümlerimiz normal çıktı. Eşimin de ısrarıyla( hazır olmak adına) İkili için kan verdim haftaya belli olacakmış. Fiyat merak eden arkadaşlar görmüştüm, biz özelde 130 gibi bişey ödedik.
Bir de doktorum d vitamini takviyesi verdi multivitamine ek olarak. Benden haberler bu kadar 🥰🤗 darısı merakla bekleyen herkesin başına. Bir ay şimdi nasıl geçecek bilmiyorum 😅
Tebrik ederimm harika bir duygu sağlıkla gelsin bebişin 💙

Arkadaşlar merhaba 🙋🏻‍♀️ Benim bugün ikili tarama testim vardı. Öğretmen olduğum için aşı hakkım var. Doktorum yaptırmamı tavsiye etti ama içim rahat etmedi... Aranızda covid aşısı olan var mı?

Kızlar ben bir soru sordum ama bilen yokmu acana 8 Mayıs itibari ile hastaneler kapalı poliklinik sadece acil mi açık acana 9 günlük bayram tatili için bilgisi olan

Kızlar ben bir soru sordum ama bilen yokmu acana 8 Mayıs itibari ile hastaneler kapalı poliklinik sadece acil mi açık acana 9 günlük bayram tatili için bilgisi olan
Canım sadece acil açık diye biliyorum çünkü doktor randevuları falan iptal oldu 17sinde açılacak maalesef

Burun kemigi egriligi degil canim cunku onun icin ameliyat oldum zaten. Et siskinligi olabilir belki. Oglumu bir cocuk alerji drna goturmustim, muhtemelen sende de var dedi konusmama falan bakarak , yetiskin alerji drna gidecektim 2 yil gecti.once cocukla gidemedim sonra covid yuzunden.ama gecd gunduz surekli tikali gibi. Okyanus suyu yapinca falan aciliyor

Az daha sabir, hepimiz ogrenicez :)
Ah sorma cok berbat bsy, kasinti, sislik, akinti, nefes alamama, yıllardır biktim😬😬
Haber ver canım olur mu 🌸
Geldimmm
Arkadaşlar merhaba 🙋🏻‍♀️ Benim bugün ikili tarama testim vardı. Öğretmen olduğum için aşı hakkım var. Doktorum yaptırmamı tavsiye etti ama içim rahat etmedi... Aranızda covid aşısı olan var mı?
Cnm bugun doktorum bana da kesinlikle oneriirm ben olsaydim yaptriridm dedi. Ben de öğretmenim ve hakkim var.

Kizlar her sey yolunda cok sukur, kan verdim ense kalinligi da iyi hareket etme pek minnos🤭

Cinsiyeti de ogrendik gibi ☺️
Erkege benzetiyorum kemik yapısını, bak cikinti da var, bak burda bsy var, erkek diyoem ben dedi🥰
Yaa çok şükür çok sevindim canım gözün aydın 🙏🧿😍😍 tahminim tuttu sanırım 😂

Kızlar bayramdan sonra 13. Hafta içinde olmuş oluyorum
İkili test için geç mi??
doktorum bayramdan sonra da gelebilirsin demişti
Benimde 13te yapıldı
Tek kilo almyan zayıflayan ben miyim 😂😂 50 ile hamile kaldım
49 kilo oldum
12 haftalık olucam yarın
Bende 50 ile başladım 48im şuan 14+2 yim
Bayramda yok doktorlar
Bugün kontrole gittim iltihap varmış ağrılarım ondanmis uyuşmazlık içinde kan verdim sonucum yarına kaldı perinatolojiye yönlendirdi birde

1 kzm 2 oğlum var oğlanların ikisi de beni sürekli 3 buçuk attırıyor başlarına bişe gelmeden büyüteyim diye dua ediyorum 🤲🏻
Maşallah 🤩 bu dördüncü Allah kolaylık versin.. bence kundaktaki ile büyük çocuk çok farklı bebekleri bir şekilde susturup sakinleşiyor ama yaş ilerledikçe problemler çıkıyor anaokulu, okul arkadaşlar vs asıl annelik o zaman başlıyor 🤒

Selam kızlar 🥰
12+6 olarak bugün kontrolümüz vardı. (Ultrason ölçümünde 13+3 çıktı)Bir erkek haberi de benden gelsin o zamaaannn hayırlısıyla 🎉🎉🎉👼🏻👼🏻👼🏻 Çok net gördük pipiyi valla her yerini gösterdi bizimki😂😂 başka bişey olmasın diye ısrarla sordum doktora yok benzemiyor bu başka şeye dedi😁

Bugünkü kontrolümüz ise o kadar keyifliydi ki ilk kez böylesine duygulandım ve mutlu oldum🥰
Sizlerin yazılarından yola çıkarak sabah sağlam bi kahvaltıyla gittim ve gerçekten de kıpır kıpır gördük şükür🙏🏼 Rabbim herkese nasip etsin inşallah bu duyguları 🙏🏼
Ense ve burun ölçümlerimiz normal çıktı. Eşimin de ısrarıyla( hazır olmak adına) İkili için kan verdim haftaya belli olacakmış. Fiyat merak eden arkadaşlar görmüştüm, biz özelde 130 gibi bişey ödedik.
Bir de doktorum d vitamini takviyesi verdi multivitamine ek olarak. Benden haberler bu kadar 🥰🤗 darısı merakla bekleyen herkesin başına. Bir ay şimdi nasıl geçecek bilmiyorum 😅
Maşallah sağlıcakla gelsin inşallah 😍 darısı bizlere 🥰❤️

X