2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
35ten sonrası...siz 1 sene ile yirtmissiniz
Bende şaşırdım arkadaşlara...direk ozel muayeneye gdyorlarsa normal. Ben ozel hastaneye gdyorum ki egepol en pahalı olan hastanelerden ona rağmen sadece muayene 175 arti 75 test ücreti aldilar

Bende yanlız bakacağım insallah. A cevremdekiler abartıyor sürekli bakamazsin diye . Bu arada kaç haftalık dogdular
Kimseyi dinlemeyin. Yardımcı diye gelen kişi tüm düzeninizi bozuyor. Ben teklen daha rahat bakıyordum. Düzen tutturmak önemli tabii. Benimkilerin kaç haftalık doğduğunu sorma. Kötü bir doğum hikayem var çünkü. Ama şimdi hepimiz iyiyiz ya şükürler olsun

Çok saol . Evlatlarinda saglili ömür nasip etsin rabbim

Benimde muayene 125 sizinki gibi de test ücreti alirlarsa uygun olur bana da

Medikalpark Hakan sabırlı .. bende doktorumdan çok memnunum ama hastane ücretleri saçma pahalı .. doktordan memnun olduğum İçin devam ediyorum . Yaş konusunda stres yapmayın , yaş riskiniz yüksek gelecek ama diğer sonuçlar güzel çıkıyor herşey yolundaysa.. Ben de 35 yaşındayım yaş riski hariç düşük çıktı diğer sonuçlarım. Yine de nipty testi yaptıracağım , 35 yaş ve üstü hastalarıma öneriyorum karar sizin dedi.

Ay güzel inşallah sorunsuz geçer
Zaten kalbime kötü bir şey koymuyorum Allah’ın izniyle Sende koyma kalbine
cinsiyetini öğrendin mi peki sen

Yooook nerdeeeee Daha çok erken , 10+1 ‘im bugün ben. Doktora da en son 9.haftadayken gitmiştim. Bir ihtimal diyorum, belki ikili için gittiğimde söyler mi acaba? Ama onu da sanmıyorum
Kötüyü, olumsuzu ben de düşünmemeye çalışıyorum aynen. Aklıma geldiği zamanda hemen atıyorum o düşğnceyi. Allah’ın izniyle iyi haberlerle geçecek tüm kontrollerimiz inşallah

Arkadaslar pazartesi kontrol var 2 li test falan yapilir muhtemelen 11+2 olacaz da özellerde yaptiranlar 2 li test icin ne ücret aldılar acaba
İzmir’deyim özel bir muayenehaneye gidiyorum muayene ücretine ek olarak 250 tl dediker ben de pazartesi gideceğim inşallah güzel sonuçlarla döneriz 11+2de bakarlar mutlaka 11-14 arası bakılıyormuş canım

Benim yine tat almam değişti her fırsatta diş fırçalanmaz ki yarın bir gün bende ikili için kan vercem içim rahat ama tabi risk orta öyle yazmışlar yaştan dolayı herhalde hayırlısı ile bi geçeydi bu haftalar

Benimde muayene 125 sizinki gibi de test ücreti alirlarsa uygun olur bana da
Ins oyle olur. Yazin bana da merak ettim
Sadece yas riski çıkarsa yaptırmam gbi geliyor.

Herkese merhaba
12+5 iz bugün
ikili test için biz de doktora gittik
ölçümler güzeldi kan da verdim bakalım üç dört güne çıkarmış umarım sonuçlar da iç rahatlatıcı olur

cinsiyet için daha erken
çünkü yanılma payımla sizi üzmek istemem dedi doktorum meraklı bekleyiş devam ediyor

tüm arkadaşların güzel sonuçlar almasını dilerim

bu da bizim minnoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…