2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Güzel haberler vereceksin inşallah Yavrunu sana bağışlasın Allah

Gecmis olsun arkadaşım. Bunlar sadece olasilik unutma. Arkadaşımın kızında demişlerdi burun kemiği ve risk dye 9 ayı ağlayarak geçirdi Amniyosentez yapıldı. Cok sukur sağlıklı ve cok akilli bir çocuk gerçekten. Benim şaşırdığım amniyosentez yerine neden nift onermedi acaba
Bana ikili üçlü testlere gerek yok bu en garanti sonuç dedi doktorum. İleriki aylarda ayrıntılı ultrason olacakmış ama.
Tamamdir teşekkürler

nipt testler belirli az sayıda genetik hastalıkları tarıyor ama amniyosentezle bebeğin tüm genetiğine bakılabiliyor dolayısı ile %100 sonuç veriyor, bir ilerisi de sanırım bebeğin kordonundan kan almak oluyor kordonsentez..arkadaşım bunların hepsini yaptırmak zorunda kaldı ama çok şükür şuan çok sağlıklı bir çocuğu var

Oooy maşallah

Tabiki ne demek.Ben de cumartesi ilk kez gittim . Burada bir kişi daha gidiyordu .Ben 8 hafta diye düşünmüştüm 9 haftalık dedi doktor.Sizin?
Merhaba doktorunuzdan memnun musunuz ben de 3 aylık oldum araştırma içindeyim bir kac kişiyle görüştüm fakat içime tam olarak sinmedi. Ben mi fazla ilgi istihorum doktorlar mı mesafeli karar veremedim.sizin ilk görüşmeniz nasıldı kapıdan çıktığınızda ne hissettiniz benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Merhaba memnunum şimdilik . 2 kez gördüm. Herşeyi sorabildğim için, güleryüzlü olduğu için iyi hissetmiştim kendimi. Telefonla da sorduğumda dönüş yapıyor. Şimdilik devam ediyorum . 3 hafta sonra tekrar çağırmıştı. 1 haftası geçti kaldı 2 hafta.

Fiyat olarak nasil acaba

İnşallah umudumu kaybetmiyorum. Etmiycem. Ama artık sağlıkla ilgili olmayan hiç bir şeyi kafama takmıycam. Sizlerde öyle yapın
Canım herşeyin hayırlısını dile hakkında hayırlısı olsun inşallah hiç canını sıkma Allah büyüktür. Allah insana kaldıramayacağı yükü vermezmiş derler sende hakkında hayırlı olanı iste Allah kulunu zorda bırakmaz merak etme.

Tesekkur ederim canım valla doktor bulmak çok zormuş
Evet ben de çok zorlandım canım ya kimisi ilgisiz unutuyor, kimisi bilgisiz normal gelişen durumları biliyorlar bir tek. Ben daha önce rahatsızlığımdan dolayı prof olan bir doktora gidiyordum hep, sadece ona güveniyorum. Mecburen arayışa girdim, şimdilik iyi gidiyoruz .

Merhaba. Çok zor bir durum. İnşallah amniyosentez sonuçlarınız iyi çıkar ve güzel haberlerinizi burada bizimle paylaşırsınız. Allah hakkınızda hayırlısını versin. Bekleme sürecinde ne kadar zor olsa da kötü düşünceleri kafanızdan atıp güzel düşüncelere odaklanın. Allah bebeğinizi size bağışlasın ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Dualarım sizinle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…