2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaslar pazartesi kontrol var 2 li test falan yapilir muhtemelen 11+2 olacaz da özellerde yaptiranlar 2 li test icin ne ücret aldılar acaba

Bu arada yrn ikili test sonuçlarını almaya gideceğim umarim guzel cikar yas 36 olunca korkuyor insan

Bu arada İzmir li anneler hangi hastanelere gidiyorsunuz merak ettim. Ben Egepol Bülent Turgut Ay a gdyorum. Butun kuzenlerim kendisinde dogum yapti hepsi cok memnun kaldi

Bu arada yrn ikili test sonuçlarını almaya gideceğim umarim guzel cikar yas 36 olunca korkuyor insan

Bu arada İzmir li anneler hangi hastanelere gidiyorsunuz merak ettim. Ben Egepol Bülent Turgut Ay a gdyorum. Butun kuzenlerim kendisinde dogum yapti hepsi cok memnun kaldi

ben de 34 yaşındayım ama doktorum “öyle risk teşkil edecek ileri bi yaş değil daha” dedi bana.. ama tabi yaptıracağım gün, sonuç alacağım gün bende baya heyecanlı tedirgin olacağım eminim.. bişey olmaz inşallah güzel sonuç alırsın..

Ilk hamileligimde bende cokkkk kilo verdim mide bulantim çok fazlaydı hiç birşey yiyemezdim. Bu nedenle bu hamilelikte ilaç verdi bastan yine olmasın diye. Çok şükür o yüzden bunda daha hafif geçti ve kilo aldım. Doktor ne verdiyse al ozaman canim kilo verince çok ama çok ağlamıştım. Ama ilk 3 ay kilo verme çok sıkıntı değil kendime stres yapma
Çok teşekkür ederim sağlık ocağındaki ebe öyle konuştu ki beyin gelişimi durur filan dedi ama ne yapsam yiyemiyorum sabah yedim yedim sonra her şey kokuyor iştahım sıfırlanıyor ama ceviz elma ve yeterince su bunları alıyorum günlük inşallah sorun olmaz verdiği ilaçlara da cuma başlayacağım inşallah

Maşallah sizede buyutmussunuz ikizleri. Size sorumlu olacak yanlız mi baktınız yoksa yanınızda sürekli biri var miydi ?
Ben ücretsiz izne ayrıldım. Genelde annem yanımdaydı. Ama yatılı kimse yoktu. Çok zor değil inanın. Sağlıkla gelsinler de sistemi oturtursunuz hiç korkmayın. Zqman nasıl geçitpr anlamıyorsunuz. Ben çok zevk alarak baktım inanın.

🧿🧿10+4 den merhaba güzel anneler 😂
Biz iyiz doktorda hep uyuduk 🧿🧿🧿
O yüzden cinsiyetimizi tahmin bile edemedik
Bacaklarımız kapalıydı 🤷🏼‍♀️😂

Eklentiler

• 82E128E6-2D40-4891-9CEA-2E0D7D8AC927.jpeg
    82E128E6-2D40-4891-9CEA-2E0D7D8AC927.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 58
  • 96CE03DB-7C53-4EBE-97B1-3D0451576A71.jpeg
    96CE03DB-7C53-4EBE-97B1-3D0451576A71.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 53
🧿🧿10+4 den merhaba güzel anneler 😂
Biz iyiz doktorda hep uyuduk 🧿🧿🧿
O yüzden cinsiyetimizi tahmin bile edemedik
Bacaklarımız kapalıydı 🤷🏼‍♀️😂

Maşallah öncelikle canım güzel haberlerin için 🧿🧿🧿 büyümüş annesi 🥰 karnın tok muydu? Bir de çikolata yiyip gitseydin. Kıpır kıpır oluyorlar o zaman çoğu zaman ☺️ Ama zaten 10+4 cinsiyet tahmini için de çok erken. Hayırlısı olsun bakalım 🤩

Maşallah öncelikle canım güzel haberlerin için 🧿🧿🧿 büyümüş annesi 🥰 karnın tok muydu? Bir de çikolata yiyip gitseydin. Kıpır kıpır oluyorlar o zaman çoğu zaman ☺️ Ama zaten 10+4 cinsiyet tahmini için de çok erken. Hayırlısı olsun bakalım 🤩
Çok teşekkür ederiz ♥️🐣 Aslında çikolatalı ekmek yemiştim ama yetmedi sanırım 😂🤷🏼‍♀️ Düzgün kahvaltı yapamadım
Bayramdan sonra tekrar gidicem hem ikili taraması var o zaman ne kadar tatlı varsa yerim artık

Çok teşekkür ederiz ♥️🐣 Aslında çikolatalı ekmek yemiştim ama yetmedi sanırım 😂🤷🏼‍♀️ Düzgün kahvaltı yapamadım
Bayramdan sonra tekrar gidicem hem ikili taraması var o zaman ne kadar tatlı varsa yerim artık

Benim de bayramdan sonraki hafta ikili için randevum. Aynı haftadayız senle 😍

Ben ücretsiz izne ayrıldım. Genelde annem yanımdaydı. Ama yatılı kimse yoktu. Çok zor değil inanın. Sağlıkla gelsinler de sistemi oturtursunuz hiç korkmayın. Zqman nasıl geçitpr anlamıyorsunuz. Ben çok zevk alarak baktım inanın.

Bende yanlız bakacağım insallah. A cevremdekiler abartıyor sürekli bakamazsin diye . Bu arada kaç haftalık dogdular

X