2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bugün 12+5 le göremedik , hayırlısı olsun umarım sağlıklıdır

Oyy ne guzel, gozunaydin yarın insallah ben de öğrenirim, tabii once saglikli olduğunu duyayım gerisi hc onemli değil
Aynen öyle, insallah saglıkla sıhhatle gelsin hepsi. Çok fazla takla attı, yani sakinkeşmesini baya 40 dakika falan bekledik. Çünkü ikili test İcin uygun pozisyon bulunması gercekten cok zor.
Ama Tabi o kadar haraket li olunca bir tahmin yapabildi doktorumuz
(azıcık cikolata yemiştim )

Bu konuda katılıyorum :) alan olur alamayan olur.
Benım de surekli burnjm tikalidir ,yillardir dra gidemedim.bunun icin. Daha once iki kere burun bir geniz eti ameliyati oldum ama hala tikali. Alerji midir bu durumda acaba?
Bende deli gibi ekşi şeyleri yiyorum
Erik , vişne suları , limon resmen dişlerim kamaşıyor yemeyince ye ekşiyi çıkar Ayşe’yi demişler ama bilemiyorum
O bende ilk cocukta tutmadi:)
Arkadaslar cok kaşınmaya başladim. Goguslerim ozellikle. Buyumeye basladigi icin mi acaba ? Catlak kremi siparis ettim surmeye baslasam mi
Bence sürmekte fayda var, kaşıntı bir işaret
Ben tuzlu ve tatlı istiyorum erkek
Ben tuzlu eksi isteyip bu haftaya kadar tatli istemedjm bu hafta tatliya meyil artti . Kafalar çorbaayni corba kafa ike tablo icin yasimi da yanlis yazmisim, 37 demisim asljnda 36.
Çok geçmis olsun canım ,demek ki çok yüklenmissin biraz kendine. Bebege bisey olacagini sanmiyorum ama kendi caninin kiymetini bil guzel anne
Selam güzel anne adayları,
Nifty testi yaptıran var mı aranızda? Fiyat soracaktım yaptıran varsa. Yarın ikili tarama testim var, acaba doğrudan nifty mi yaptırsak diye bi düşündük ama karar veremedik.
3500 panorama 2700 genoks fiyat verdi.
Allah sabir ve ferahlik versin bu bekleme sürecinde, insallah hayirli saglikli haberler alirsin .
Bugun benim de kontrolum var iyi haberler al insallah

Kızlar bişi sormak istiyorum dün gece çalıma geldi de merak sardı beni tam göbek deliği hizası sağ ve sol yan olarak düşünün içerden bişi değiyor gibi bir his ama vurma gibi değil sürtünme gibi her zaman olmuyor bana 2. Ye oldu 2 günden beri bebek mi sizce yoksa bağırsak mı kızımda da böyle bişi hatırlıyorum ama sormak istedim

Sizin bulantılarınız yok mu sağlıklı gebelik dilerim

Günaydınnn. Dün gece oturuyoduk eşimle yatmak üzereydik hafif hafif midem bulaniyo ama aşırı da değil bir anda midem de basınç gibi bir şey oldu hemen ayağa kalktim banyoya koşmaya ama o kadar kuvvetli geldi ki yetişemedim yerlere kustum hep fışkırdı resmen üstüm başım her yer berbat oldu sinirlerim bozuldu ağladım eşim sağolsun temizledi bana asla ellettirmedi ben banyo yaptım hemen ama cok utandım bitsin artık şu bulantılar...

Canım kaç haftalık hamilesin

Kızlar iyi akşamlar size bir sorum olacak ben bugün canım pizza çekti ve yedim ancak içim rahat değil sucuk ve sosis vardı acaba bişey olur mu henüz kalp atışını da duymadık çok vicdan yaptım
Canim bu kadar vicdan yaparsan ooooo. Ben birkac sefer pizzaya yedim kolada içtim. Abartilmadigi sürece sıkıntı olmaz. Hergun bir fincan sütlü nescafeyede basladim artik. Saglikliysa her türlü tutunuyor zaten. Tabi abartmamak lazim orasi ayri

Daha aşağıda baya göbek deliğinin altında şuan ben öyle hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…