2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yarısı 52 tl mi? Aaay ne ki o merak ettim 😁

Onu yarım veriyolar mı ki ?? 😆
Ben geçen hafta bütününü 62 tl’ye aldım
O tahmin ettiğiniz evet burda yarim satilmaya baslanmis:)
Bende deli gibi ekşi şeyleri yiyorum
Erik , vişne suları , limon 😳😳 resmen dişlerim kamaşıyor yemeyince 😂 ye ekşiyi çıkar Ayşe’yi demişler ama bilemiyorum 😂😂🤷🏼‍♀️
Bende tuttu kizimda hic canim tatli istemezdi simdi tatli istiyorum cinsiyet kesin değil ama dr erkeğe benzetti
Arkadaslar cok kaşınmaya başladim. Goguslerim ozellikle. Buyumeye basladigi icin mi acaba ? Catlak kremi siparis ettim surmeye baslasam mi 🤔
Drum krem kullanmıyoruz su an için dedi
Kızlarcım yakın arkadaşım kadın doğumcu ona bahsettim illa gel dedi tekrar gittim de perinatologa git dedi 20. Haftada herkesi gönderiyormuş o herkes gidiyor mu
Neden öyle dedi

benim bir ara günaşırı azar azar kahverengi akıntım oluyodu doktor normal demişti eğer kırmızıya dönerse artarsa haberim olsun demişti, doktoruna ulaşabiliyorsan sor bakalım ne dicek
Benim de 11. Haftada başladı herkes cinsiyet ile alakalı diyor doktor bir şey yok diyor sana ne dediler ? Doktorun yani

Sağlıkla gelsinler inşallah çok tatlı ikizlere bayılıyorum 😄:nazar:

Bende de kabızlık var dün akşam biraz zorladım kendimi şişkinlik te rahatsız ediyodu bugün ağrılarım var kasıkta belde hafiften inşallah bi sorun olmaz
İnşallah canım
benim bir ara günaşırı azar azar kahverengi akıntım oluyodu doktor normal demişti eğer kırmızıya dönerse artarsa haberim olsun demişti, doktoruna ulaşabiliyorsan sor bakalım ne dicek
Ulaşamadım malesef

Kızlar iyi günler herkese bugün çok kötü oldum dışarı çıkmıştım markete kadar gideyim dedim gözlerim karardı yere yığıldım insanlar koştu geldi ayaklarımı havaya kaldırdılar ayran falan derken zar zor kendime geldim sabah olayı yaşadığımdan beri toparlanamadım. Zatem tansiyon düşüklüğü yaşıyordum bugün de çok sıcaktı sanırım tansiyonum düştü yine, siz hiç baş dönmesi göz kararması yaşıyor musunuz? Bebeğe bir zararı olmuş mudur? Çok korku sardı beni

İşte her hastamı 20. Haftada gönderiyorum ben sen de gidersin demişti ben de korktum bana özel mi diye
Ayrıntılı ultrason için dediyse evet mecbur gidecegiz
Kızlar iyi günler herkese bugün çok kötü oldum dışarı çıkmıştım markete kadar gideyim dedim gözlerim karardı yere yığıldım insanlar koştu geldi ayaklarımı havaya kaldırdılar ayran falan derken zar zor kendime geldim sabah olayı yaşadığımdan beri toparlanamadım. Zatem tansiyon düşüklüğü yaşıyordum bugün de çok sıcaktı sanırım tansiyonum düştü yine, siz hiç baş dönmesi göz kararması yaşıyor musunuz? Bebeğe bir zararı olmuş mudur? Çok korku sardı beni
Cok geçmiş olsun havalar gercekten cok sıcak dikkat etmek lazım. Bi zarari oldugunu sanmiyorum ama isterseniz görünün içiniz rahat olur

Nazal yikama aleti var mi? Sadece icine cek birak yeterli degil cunku. Bir de sadece tuz degil, tuz ve karbonat olacak. 1lt suya 4er cay kaşığı tuz ve karbonat, su hazir su ya da kaynamış sogumus su olacak. Eger alet yoksa hazir kiti alip bitirdikten sonra benim tarifi uygula, bunu doktor verdi ztn. Al kesinlikle wicks de..
Yok canım nazal yıkama aleti o nasıl oluyor hangi marka kullanıyorsun

Yok canım nazal yıkama aleti o nasıl oluyor hangi marka kullanıyorsun
Marka hic önemli degil canm sinus nem sanirim benimki. Plastik basit bir alet, soldan skiyorsun sag taraftan akiyor, sagdan sıkıyorsun soldan akiyor. Eczaneden direkt alabilirsin, kesinlikle hicbir zararı yok, icindekiler tuz ve karbonat. Mutlaka al.

Cok gecmis olsun arkadasim. Bebege zarari olacagini sanmiyorum ama doktorunun telefonu varsa mesaj atip sorabilirsin. Icin rahatlar en azindan.
Benim de tansiyonum yerlerde, basim donuyor ara ara ama gozum kararmadi hic.
Cok fazla yorma kendini, sicaklarda ozellikle disari cikmamaya calis.

X