2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Güzel hamişler kontrolden geldim :) her şeyin yolunda olduğunu duyduk çok şükür 14+4 olmamız gerekiyordu ama 15+3 dedi doktor biraz öne geçmiş..... ikili testimiz de güzel çıktı çok şükür....
Veeee cinsiyeti de öğrendik bebişimiz erkek :KK9::KK9: :nazar:
tek istediğimiz sağlıklı olmasıydı ilk çocuğumuz olduğu için zaten cinsiyetin hiç hiç önemi yoktu.
Nub teorisi tuttu bu arada :)
Sağlıkla gelsin canım gözünüz Aydın 💙💙💙🥰🥰🥰

Hanımlar tecrübeli anneler cinsiyet tahmini yapabilir mi acaba 🙏😊

Merhaba cinsiyet tahmininde bulunabilirmisiniz acaba doktorum önce kız sonra erkek dedi 🙄Eki Görüntüle 2839553
Yaa ben de anlamiyorum ama pozu çok tatlı maşallah 🧿❤️❤️❤️
Güzel hamişler kontrolden geldim :) her şeyin yolunda olduğunu duyduk çok şükür 14+4 olmamız gerekiyordu ama 15+3 dedi doktor biraz öne geçmiş..... ikili testimiz de güzel çıktı çok şükür....
Veeee cinsiyeti de öğrendik bebişimiz erkek :KK9::KK9: :nazar:
tek istediğimiz sağlıklı olmasıydı ilk çocuğumuz olduğu için zaten cinsiyetin hiç hiç önemi yoktu.
Nub teorisi tuttu bu arada :)
Canım gozunaydin ❤️❤️❤️

O arkadaş bir kız bir erkek dedi . Sizlerden de fikir almak istedim 😀
Sağlıkla gelsinler inşallah çok tatlı ikizlere bayılıyorum 😄:nazar:
Bugün karnımdan belime vuran sancım var dünden beri de çok yoğun ve katı kıvamlı akıntım var normal midir acaba
Bende de kabızlık var dün akşam biraz zorladım kendimi şişkinlik te rahatsız ediyodu bugün ağrılarım var kasıkta belde hafiften inşallah bi sorun olmaz

Sağlıkla gelsinler inşallah çok tatlı ikizlere bayılıyorum 😄:nazar:

Bende de kabızlık var dün akşam biraz zorladım kendimi şişkinlik te rahatsız ediyodu bugün ağrılarım var kasıkta belde hafiften inşallah bi sorun olmaz

Amin inşallah. Çok tatlılar ama gerçek hamilelik çok zor iki tane olduğu için ağır geçiyorum

X