2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hanımlar tecrübeli anneler cinsiyet tahmini yapabilir mi acaba 🙏😊

Merhaba cinsiyet tahmininde bulunabilirmisiniz acaba doktorum önce kız sonra erkek dedi 🙄Eki Görüntüle 2839553

Canım çok anlamıyorum ben ama bacak arasında bişey yok gibi :)
Teşekkür ederim 🥰
Ooooy poza bak. Nasıl güzel 🥰
😚😚
Ey yarabbi bide arkasını dönmüş 🥰
Kaç haftalık canım ??
bence erkek bacak arasında yumurtalıkları var gibi ☺️♥️
16 haftalık doktor önce kız sonra erkek dedi kafamız karıştı 🙃
O kısım tamamen kapalı görünmüyor ki 😁 ben de hiç anlamam ama 🤣 resmen suratını da dahil kapatmış baksana bıdık 😄
1 ay sonra detaylıya giricem ozman kesin belli olur heralde sağlıklı olsunda merak işte 😁
Bana da erkek gibi geldi. Hayırlı ve sağlıklı olsun inşallah
İnsallh teşekkür ederim rabbim isteğen herkese nasip etsin inşallah 🙏🥰
Yaaa çok tatlı😍 maşallah 🧿 bencede erkek ama hiç anlamam🙈 ara boş gibi değil
🙏😘😘😘

Kizlar banada cinsiyet yorumunda bulunur musunuz ? Ikiz benimkiler

Eklentiler

• IMG-20210430-WA0011.jpeg
    IMG-20210430-WA0011.jpeg
    72,3 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG-20210430-WA0010.jpeg
    IMG-20210430-WA0010.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG-20210430-WA0009.jpeg
    IMG-20210430-WA0009.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 58
Güzel hamişler kontrolden geldim :) her şeyin yolunda olduğunu duyduk çok şükür 14+4 olmamız gerekiyordu ama 15+3 dedi doktor biraz öne geçmiş..... ikili testimiz de güzel çıktı çok şükür....
Veeee cinsiyeti de öğrendik bebişimiz erkek :KK9::KK9: :nazar:
tek istediğimiz sağlıklı olmasıydı ilk çocuğumuz olduğu için zaten cinsiyetin hiç hiç önemi yoktu.
Nub teorisi tuttu bu arada :)

Güzel hamişler kontrolden geldim :) her şeyin yolunda olduğunu duyduk çok şükür 14+4 olmamız gerekiyordu ama 15+3 dedi doktor biraz öne geçmiş..... ikili testimiz de güzel çıktı çok şükür....
tek istediğimiz sağlıklı olmasıydı ilk çocuğumuz olduğu için zaten cinsiyetin hiç hiç önemi yoktu.

Sağlıkla gelsin. Gözünüzaydın 🥰
Darısı bizlere 😬

Bende tam kızlara bunu soracaktım :) nub tutan varmı diye :) saglıkla gelsin inşallah

Evet kızlar cinsiyetı kesın olanlar nub tuttu mu :)
Ben kızımınkine baktım o zamanlar nubtan haberım yoktu ama kızımda cidden tutmus nub :) ve şimdi minnagımda nuba göre kız görünüyor :) eşim doktora sordu doktor baktı bişey demedı bizde tekrar sormadık tabi :) bu kontrolden sonra merak etmeye basladım saglıkla gelsınde inşallah 😍

X