2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Oh herkes erikten bahsetmiş burda az kaldı biraz daha büyümeleri lazım yeşil olanlar papaz eriği yok maalesef burda. Eşim Türk marketinden almıştı ama sanırım evelden dondurmuşlar tekrar satışa çıkarmışlar iğrençtş. Bugün şeftali ve yeni dünya aldım Kiraz istiyorum ama bu arada canım böyle hafif şekersiz lokumda istiyor işler karıştı

Benimde canim tatli şeyler istiyor ama yediktem sonra çok bulanti oluyor o yüzden yemeye korkuyorum iki gebelikte de hiç tatli yemek istemzdim cinsiyet mi farkli acaba diye düşünüyorum

Canım güle güle kullan güzel anılar biriktirin hep yavrunla
Günaydınlar hanımlar, ikili testim çok şükür olumlu geçti ama ben cinsiyeti göremedim, on beş gün daha beklemem gerekecek şimdi
Maşallah canım ,gözün aydın darisi cinsiyete
Evet bende kullanıyorum happy mom di mii
Maşallah canım azalmasına çok sevindim amin

Kızlar selam Bugün görüş günüydü Sahurdan sonra uyuyamadım stresten , kendime engel olamıyorum bu endise hali gitmiyor Çok şükür gördük bebişimizi 12+0 ız ,ölçümler yapıldı.Girmeden hem kahvaltı yapmıstim hemde cikolata yemistim idrar külturu verdim sonuclarina gore ,ilac kullanıcam.Bir ay sonra gel dedi napicaz bakalım bir ay

Bizden haberler böyle güzel teyzeler

ahahaha işler baya karışmış

Aaaah aaah o endişe hâlleri Allah’ım inşallah hepimizin bebişlerini sağlıkla kucağımıza aldığını göstersin bize

Cok teşekkürler aynen erken dedi ama ben ısrar ettim
Ins oyle devam eder bakim
Biz de geçen hafta aldık karpuzu. 62 tl İyi çıktı Allah’tan
Oyyy bide guzel çıkmayaydi otururdu o karpuz mideye
İkili tarama sonrası da hep 1 ay sonra çağırmış tüm doktorlar yav O kadar beklenir mi hiç aaaaa
Bencede ya...o yüzden drum 29 u dedi 18ine randevu aldim

Benimde canim tatli şeyler istiyor ama yediktem sonra çok bulanti oluyor o yüzden yemeye korkuyorum iki gebelikte de hiç tatli yemek istemzdim cinsiyet mi farkli acaba diye düşünüyorum
Ben iki çocuğumda da yemedim tatlı şeker bile ama bunda tatlı değilde yine şekersiz tatlı lokum nasıl olursa
Öyle hiç üst üste midem bulanmamıştı iki gündür fenayım dün çok kötü oldum ne iğrenç bişey bu kusmak

Ayy hic sormayın depresyonda gibiyim artik 13.haftalari falan bekliyorum ins gecer diye diğer 2 çocuğunuzun cinsiyeti neydi

Ne güzeel ya. Sırayla öğreniyo herkes. Biz kasım sonu olanlar, bekle dur Hayırlı olsun canım. Ne güzel heyecanlar

Kar mı? Aaaay çok fenaaaa. Arasan bulunmaz eheheheh

Biz de geçen hafta aldık karpuzu. 62 tl İyi çıktı Allah’tan
Baya tutmus birde kötü cıksaydı ucuzlasınlar bir an önce

Bende erik , çilek, karpuz , şeftali aldım fiyatlar hakikaten yüksek ama görünce istiyor insan bir an önce fiyatlar düşse herkes için güzel olaçak
Şeftali

Yaa kirazı bende istiyorum cok severım ama online de bile görmedim daha. Bugun sokakta satıcı çilek diye bagırmıs nasıl olduysa kiraz anladım heycanla cama koştum çilegi nasıl kiraz anladım bilmiyorum duymak istedigimi duydum sanırım

Nasıl yaparlar böyle birşeyi yaa insanların hayatıyla oynuyolar
Video acılmadı merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…