2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba canlar,üç gün önce kanamam vardı. Düşük tehlikesi dedi Dr. Bugün kontrole gittim hamdolsun kanama azalmış. Cinsiyeti sordum söylemedi henüz erken dedi. İki hafta sonra söylerim dedi. Sağlıcakla gelsin yavrularımız insallah

Ayrıca dua eden herkese teşekkür ederim.Desteginiz için

Aaay çok güzel haber çok sevindim canım.. Gözünaydın 🎈

Allah allah bak şimdi bu manav nerden aldı bu eriği ki 50 tl kilosu belki de köy eriği diye mi pahalı satıyo küçük çuvaldaydı ordan tarttı verdi
Aldığınız yere göre değişiyor pazarda 25 tl manavda 50 tl sokakta bahçesinden toplayıp yer sergisinde satanlar 10tl bizim burda.

Erik fiyatı ne kadar degişkenmiş 🤷‍♀️ migrosta ıkı gun once 30 tl di ama hayatımda yedıgım en guzel erikti 😁 cok ekşide cok tatlıda sevmem tam idealdi tüh ya keşke fazla alsaydım canım istedi şimdi 🤦‍♀️ 200 gram halinde paketlemişlerdi. Karpuzuda bir kac hafta önce eşim kilosu 5 tl den migrostan almıstı tatsız olur dedik ama yaz karpuzu gibiydi sonra hep kilosu 9 dan gitti 🤷‍♀️

Merhaba arkadaslar simdi doktordan geldim tarama testimi oldum. Kızımıza gittik cinsiyeti öğreniriz diye. 12+3 um bugun. Daha net birsey söyleyemem ama senden iyi kaynana olur erkeğe benziyor dedi💙💙💙 tabi kizimiz olduğundan cok heyecanlandık. Ama olmayadabilir bir ay sonra gelin dedi. Bende bir ay sonra cok gec iki haftaya gelirim hocam dedim,😃😃
Gözün aydın canım 🙏🙏❤️❤️ Önce sağlıklı olsun sonra da Allah gönlündekini nasip etsin canım ❤️❤️❤️

Teyzeler kız olduğumuz kesinleşti 🌸Perinatolog muayenem çok güzel geçti çok şükür miniğimin sağlıklı olduğunu gördük 🙏🏻7 saat yol gittik yoruldu galiba uyuyordu 😀Ordan burdan dürte dürte uyandırdık hanımefendiyi🌸 Darısı tüm hamişlerin başına hep güzel sağlıklı haberler alalım inşallah 🙏🏻❤️
Gözünaydın canımmm sağlıkla al kucagına prensesini💓💓💓🥰🥰🥰🎀🎀🎀🎀
Sorma bende hic kola falan içmem şimdi hergün canim istiyor ama almıyorum tabiki
Ayy benimde istio yaa bende kafeinsiz asitli şeyleri tercih ediyorum 🥲
Sağlıksız gittiği belliydi canım ama bir umut bekledik ama gelişmediler pazartesi kürtaj oldum 🥺
en kısa zamanda ve en doğru zamanda Allah sağlıklı gebelik nasip etsin sana canım 🙏🙏🙏🙏
Benimkinin adı "gün gün gebelik takibi" diye geçiyor. Haftada bir mesaj oluyor. Diğer arkadaşındaki ben de merak ettim. Sabah akşam daha güzel tabii ki :anneadayı:
happy mom
Iyi gunler herkese.bi turlu vakit bulupta yazamadiydim.soylemistim is ortagimizla sorun vardi(adam bizim ofiste asistaniyla kiristirmiş).iflas etsekde şutladik cok sukur.cok sinirlerim bozukdu.korktuk cocuga birsey olur diye gittik,cok sukur iyi,biraz minnak kalmiş.gerci babasi askere 50 kg gitmis diye sorun etmedik.babasini gorunca hasbam donup durdu.cinsiyet netleşti.kiz.ama yinede milyonda bir deyise bilir .kenkli ultrasyonda yuzu cok kemikli aşiri zayif,bu haftalarda normalmi?
hayırlı olsun kızın 💓🎀🎀🎀 gözünaydın.. tabiki normal daha küçücükler yavaş yavaş insana benzemeye başlıyorlar
Bende drdan geliyorum herşey yolunda ense kalınlığı iyi dedi. Cinsiyet için bir ufak çıkıntı var erkeğe benzettim ama erken hafta yanılma payı olabilir dedi önümüzdeki ay kesin olurmuş bir tarafım hayırlısı olsun derken bir tarafım hayırda üç gelin neme lazım millet biriyle başedemiyor diyor 😂😂😂
3. Erkekmi geliyoooorr maşallah canım sağlıkla gelsin 💙💙🧿🧿🙏🙏🥰🥰
Merhaba arkadaslar simdi doktordan geldim tarama testimi oldum. Kızımıza gittik cinsiyeti öğreniriz diye. 12+3 um bugun. Daha net birsey söyleyemem ama senden iyi kaynana olur erkeğe benziyor dedi💙💙💙 tabi kizimiz olduğundan cok heyecanlandık. Ama olmayadabilir bir ay sonra gelin dedi. Bende bir ay sonra cok gec iki haftaya gelirim hocam dedim,😃😃
Hayırlı olsun canım banada net konuşmamıştı ama erkekti 🥰🥰💙💙🧿🧿🧿

en kısa zamanda ve en doğru zamanda Allah sağlıklı gebelik nasip etsin sana canım 🙏🙏🙏🙏

happy mom

hayırlı olsun kızın 💓🎀🎀🎀 gözünaydın.. tabiki normal daha küçücükler yavaş yavaş insana benzemeye başlıyorlar

Canim senin bulanti vs. Gecti mi

Erik fiyatı ne kadar degişkenmiş 🤷‍♀️ migrosta ıkı gun once 30 tl di ama hayatımda yedıgım en guzel erikti 😁 cok ekşide cok tatlıda sevmem tam idealdi tüh ya keşke fazla alsaydım canım istedi şimdi 🤦‍♀️ 200 gram halinde paketlemişlerdi. Karpuzuda bir kac hafta önce eşim kilosu 5 tl den migrostan almıstı tatsız olur dedik ama yaz karpuzu gibiydi sonra hep kilosu 9 dan gitti 🤷‍♀️

Biz de geçen hafta aldık karpuzu. 62 tl 😑 İyi çıktı Allah’tan

İkili tarama sonrası da hep 1 ay sonra çağırmış tüm doktorlar yav 😀 O kadar beklenir mi hiç aaaaa 🤣

happy mom

Teşekkür hepimizinki 💙

Köy eriği çıktı mı bilmiyorum bizim akrabalar getiriyo her yıl çok ta lezzetli oluyo ama pazara bakmadım manavda gördüm tadımlık idare etsin beni diye aldım 😄 10 liraya nerde buldun iyiymiş daha yeni yeni çıkıyo piyasada pahalı genelde
Pazara gelmiş bol bol. İki hafta önce bı iki tezgahta vardı 10 tane kadar paketlemişler 30 liraydı şimdi paketsiz her yer dolu 🤩
Yeşil eriği dört gözle bekliyorum. Mmmmm çok severim çoooook. Ama o ilk çıktığında çok ekşi oluyo onu sevmiyorum ben.
Çok çok ekşi değiller ben tatlı sevmem zaten güzel yanı her yerde çıktı sanıyordum ben

Malesef.. En azından kusmuyorum diye teselli ediyorum kendimi ama ne yesem geçmeyen bir tat daha sinir bozucu...
Ben de hic kusmadım hamileliğin başında beri, ama evet yani çok öğürme ve ara ara mide bulantısı yaşıyorum.
Ama o tat hic gecmiyor.
Özellikle sabahları daha çok oluyor, hisseder hissetmez midem bulanıyor sabahları. Sanırım 4 aydan sonra ancak birazcık hafifliyormuş

Ben de hic kusmadım hamileliğin başında beri, ama evet yani çok öğürme ve ara ara mide bulantısı yaşıyorum.
Ama o tat hic gecmiyor.
Özellikle sabahları daha çok oluyor, hisseder hissetmez midem bulanıyor sabahları. Sanırım 4 aydan sonra ancak birazcık hafifliyormuş
Benimki baya sürüyor tüm erkek bebeklerimde vardı kzmda yoktu genelde erkekse oluyor diyorlar 🥰

X