2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Baya tutmus birde kötü cıksaydı 😯 ucuzlasınlar bir an önce 😁

Şeftali 😍

Yaa kirazı bende istiyorum cok severım ama online de bile görmedim daha. Bugun sokakta satıcı çilek diye bagırmıs nasıl olduysa kiraz anladım heycanla cama koştum 😁çilegi nasıl kiraz anladım bilmiyorum duymak istedigimi duydum sanırım🤷‍♀️

Video acılmadı merak ettim 🤷‍♀️
Youtube da izlenebiliyormuş ben de buraya atınca açılmadığını fark ettim.. bir kadın tüp bebek merkezine 8 yıl sonra tekrar anne olmak için gidiyor daha önceki kızı da tüp bebekle olmuş 2 embriyosunu dondurmuşlar yıllar önce ve rahimindeki ameliyatla tedavi olacak hastalığı doktor görmezden gelerek transfer etmiş sonuç negatif olmuş aynı merkezdeki başka doktor ona hastalığını açıklamış yani boşa işlem yapılmış oldu kadına şimdi de hormonları gereği belki de daha çocuk sahibi olamayacakmış

Youtube da izlenebiliyormuş ben de buraya atınca açılmadığını fark ettim.. bir kadın tüp bebek merkezine 8 yıl sonra tekrar anne olmak için gidiyor daha önceki kızı da tüp bebekle olmuş 2 embriyosunu dondurmuşlar yıllar önce ve rahimindeki ameliyatla tedavi olacak hastalığı doktor görmezden gelerek transfer etmiş sonuç negatif olmuş aynı merkezdeki başka doktor ona hastalığını açıklamış yani boşa işlem yapılmış oldu kadına şimdi de hormonları gereği belki de daha çocuk sahibi olamayacakmış
😯 Ay ne yazık ki insan doktorlarada guvenemıyor Rabbim işinde iyilerle karsılastırsın bizi ne diyim 🤷‍♀️

ALLAH yardımcınız olsun. Bende kürtaja gerek kalmadan dusuk yapmistim. Zor surecler ama yaşasaydı sağlıksız olacağını bilmek insanin içini rahatlatıyor bir nebze. O yüzden üzülmemeye calisin ALLAH saglikli ve hayırlı bir evlat nasip etsin insallah
Sağlıksız olacağını düşündükçe biraz olsun içime su serpiliyor 🙏🏻 Amin çok teşekkür ederimm , inşAllah güzel günler bizi bekliyordur 🤲🏻

Evet normal. Herkesin farklı çıkar. Değerlere takılmayın ve araştırmayın. Randevu gününüze kadar forumlarda gezmeyin. Nacizane tavsiyem. Buraya bakarak boş gebelik sandım. Herkes 6. Haftada kalp atışı duyarken ben bebeği görememiştim. 1 hafta stres yaptım. Boşunaymış...
Meraba TSH yüksekliğinin hamileyi ne derece etkilediği hakkında bi bilginiz var mı acaba

Yemek meyve sebze yenecek her türlü şey yazan mesajlarınızı ışık hızıyla geçtim. Hiç boşu boşuna canımı cektirmeyeyim malum sokağa çıkma yasağı var :)
Ben de okumamaya çalıştım ama gözüme çarpanlar oldu aslında böyle şeylerin ismini vermesek daha iyi olacak malum hepimizin canı çekebilir ve bulamayabiliriz...
Herkese günaydın, kontrolü olanlardan güzel haberler bekliyoruz :KK200:

Afiyet bal şeker olsun bebise lop lop et olsun 😋😘😘😘
Haaha sag ol kuzummm🤭
Yemek yıyorum bulantıya ragmen tam gaz ama bazı besinlere karsı tıksınme oluyor oylekı gormek bıle ıstemıyorum 🤷‍♀️ umarım bır kac haftaya gecer
Bende de oldu birkacina karsi mesela lahmacun kiymali pide vs kokusunu duymak gormek istemiyorum birkaç haftadir, ama cok fazla bir seye karşı yok çok şükür, insallah senin de geçer🥰
Evet malesef kürtaj oldum pazartesi gerçekten gelişmiyorsa birşeyler düzelmiylr 🥺
Cok geçmiş olsun canim, insallah en saglikli şekilde seninle olacak bebeğin cok kisa zamanda 🙏🙏🤎
Günaydınlar hanımlar, ikili testim çok şükür olumlu geçti ama ben cinsiyeti göremedim, on beş gün daha beklemem gerekecek şimdi 🙈
Harika cok sevindim cnm hayirlisi olsun 🥰🤎

O zaman şu an son yarım saat olmalı 😉

Yaaaaa ne kadar güzel 😍🧿

Ooohhh yandan yandaaaan , az kalmışşşşşş :halay:
Evet az kaldi asiltutkunun ben de heyecanla onu bekliyorummm😍
Ben de Allahtan duşa gircem kahvalti etcem filan zaman geccek🙈🙈

Benim de yarın görüş günüm :anneadayı:

Kontrolüm var..

Biraz tedirginlik korku, çokça heyecanla.. İnşallah güzel haberlerle :KK54:

Ayyy sorma aynı duygular icindeyiz hep, cok güzel olacak ama bak gor😍😍
Günaydın kızlar ♥️Güzel haberler gelin inşallah🙏Dualarım sizinle 🧿🧿🧿
Aminnnnn insallah canimmm, 2 gibi burdaym🤭