2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İnşallah canım :)

Ben 11+2 yım 4 kilo verdim

Ya benim de bulantım çok var ona rağmen yiyorum sonra acı çekiyorum hem bulantı hem mide ağrısı Zaten pisboğazdım iyice arttı

Ya ben ne kadar sansızım ben bulantı yasayıp hem hızla kılo alıyorım cunkuu yemedıgım zaman daha cok kusuyorum
ALLAH yardımcınız olsun ikinizinde...ben bulantı nedir bilmem hiç. Sadece bi tatsızlık oluyor arada ağzımda o kadar....birde sanirim cok yiyince midem kotu oluyor

Yaaaaa sen aynı ben
Oğlum 7 yaşında. 7 sene sonra anca oğluma hamile kaldığım kiloya geldim (aralıklı oruç yöntemiyle 22 kg verdim) O ay hamile kaldım

Ooooh maşallah

Hayırlı olsun canım
İşte spirale rağmen ben burdayım diyen beybisi hayırda o ayak yerim
Valla Allahın hikmeti maşallah
dutun fiyatı ne acaba? nüsretin etleri gibi diyildir inşaAllah
Pazarda kutusu 10₺ idi

Masallah bu cidden buyuk sans
Evet ama fazla kilo olarak geri dönüyor malesef
Yaaaaa sen aynı ben
Oğlum 7 yaşında. 7 sene sonra anca oğluma hamile kaldığım kiloya geldim (aralıklı oruç yöntemiyle 22 kg verdim) O ay hamile kaldım

Ooooh maşallah
Aynıyız gercekten. Bende toplamda 21 kilo verdim. 15 i diyetisyen desteğiyle. Bir 5 kilom kalmıştı gebe kaldığım kilom donmeye tekrar gebe kaldim. Ama zaten 1senedir istiyorduk sukur nasip oldu.
Bu gebeligimde bari ayni hatayı yapmayayim diyorum ama görünen köy kılavuz istemez

Yaaaa cok sevindim canim, maasallah kuzuya, ultrason ileri geri cikariyor takilma cok, her sey yolunda olsun yeter, saglikli oldugunu biliyoruz ya şükür
Benim de son 2 saat rimdim rimdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…