2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bizim buralarda yokki,bide dutu yimayinca tadi kaciyor gibi geliyor bana,dalinda guzel.gerci esimin bisey alacagi yok,onemli ev ihtiyaclarini bile unutuyor.sadece annesinden gecme huy herkese afis edecek ilgili baba guya diye 😀ultrasyon resminde basasina benzettim,hemen annesine soyledi.annede tabiki oglum bana banzicek kime benziycekdiki dedi,kil oldum,daha simdiden basladilar,hayret
Artık dalından da hiç bir meyveye güven olmuyor malesef her şey ilaçlı yıkamadan yiyeyemem ben özellikle korona başladığından beri.. babası tek başına mi yapmış niye bir tek ona benzesin 😂😂😂😂
İşte spirale rağmen ben burdayım diyen beybisi 😍 hayırda o ayak 🙈 yerim ❤️
Oyy masallah 🧿🧿keyfi de pek yerinde 😅❤️❤️❤️
Şuan bu satırları örtümün üstünden yazıyorum 😁 iyi geldi morelim düzeldi 😁
Çok sevindim canım tadını çıkar madem 😀😀
Bugün erik sordum kilosu 50 tl miş😳 tadımlık aldım tadı güzelse tekrar alırım diye 😁
:KK57: burda 10 TL kilosu ya istediğim gibi büyük değil ama işimi görüyor mide yanmasına efsane iyi geliyor 😅😅

Artık dalından da hiç bir meyveye güven olmuyor malesef her şey ilaçlı yıkamadan yiyeyemem ben özellikle korona başladığından beri.. babası tek başına mi yapmış niye bir tek ona benzesin 😂😂😂😂

:KK57: burda 10 TL kilosu ya istediğim gibi büyük değil ama işimi görüyor mide yanmasına efsane iyi geliyor 😅😅
Babası kılıklı bunlar rahatlarına düşkün 😂🥰

😀babasina ben benzetdim,benzemesi sorun diyil zatende,kaynanam kendine pay cikardi,ona benziycekmis diye ona kil oldum.zaten tup bebekde de ayni seyi yaptiydi,agridan kivriliyorum,tiripli tripli cocugun ismini ....koyuyorum,sen karismicaksin dedi.eziyeti ceken ben,ilaci,emeliyati olan ben,karismiyacak olanda ben.bide isim erkek ismi.kiz evlatdan sayilmiyor😤

Bende çeyrek alıp 10 lira vermiştim dediğin gibi bir aya kadar nerdeyse bedava vercekler 🙄
Aynen Cnm fırsatçılık işte 🤦‍♀️
😀babasina ben benzetdim,benzemesi sorun diyil zatende,kaynanam kendine pay cikardi,ona benziycekmis diye ona kil oldum.zaten tup bebekde de ayni seyi yaptiydi,agridan kivriliyorum,tiripli tripli cocugun ismini ....koyuyorum,sen karismicaksin dedi.eziyeti ceken ben,ilaci,emeliyati olan ben,karismiyacak olanda ben.bide isim erkek ismi.kiz evlatdan sayilmiyor😤
İşin zor valla Allah sabır versin çekilecek gibi değil. Evlat evlattir yani ayrım mi olur

Ben iki haftadır 10 liradan alıyorum çok güzel ekşi 50 lirayada var ama onlar ekşi değil bı de tatlı yazmışlar üstüne 😀 yazıyı görmesem alırdım 🤭
Köy eriği çıktı mı bilmiyorum bizim akrabalar getiriyo her yıl çok ta lezzetli oluyo ama pazara bakmadım manavda gördüm tadımlık idare etsin beni diye aldım 😄 10 liraya nerde buldun iyiymiş daha yeni yeni çıkıyo piyasada pahalı genelde

Merhaba arkadaslar simdi doktordan geldim tarama testimi oldum. Kızımıza gittik cinsiyeti öğreniriz diye. 12+3 um bugun. Daha net birsey söyleyemem ama senden iyi kaynana olur erkeğe benziyor dedi💙💙💙 tabi kizimiz olduğundan cok heyecanlandık. Ama olmayadabilir bir ay sonra gelin dedi. Bende bir ay sonra cok gec iki haftaya gelirim hocam dedim,😃😃

Merhaba kızlar bugün ikili tarama testimin sonucunu gösterdikten sonra lavaboya girdin çamaşırımda hafif ıslaktı ama akıntı gibi değil su gibi ıslaklıktı daha 11+5teyim suyum akıyo olamaz herhalde diye düşünüyorum sizce ne olabilir ya var mı başına gelen
akıntı o normal bende de bir ara çok oluyordu günde kaç kere çamaşır değiştiriyordum. hala arada oluyor azaldı tabi. doktora sormadım bile çünkü gebelikteki akıntı artışı normal sayılıyor. koku kaşıntı olmadığı sürece korkma
Kızlar belki biliyorsunuzdur bir uygulama var her hafta için bebeğinizin ağzından ufak bir mesaj yayınlıyor. Ben de her hafta eşime atıyorum. Anneme okuyorum filan. Ay okurken bile gözlerim doluyor 😅 Biraz fazla duygusalım sanki 😅😅
Ben de happy mom var eşimin teline de yükledim baba olarak açtım o da sadece bildirim gelince okuyor gülüyor 😇 bebişteki gün gün değişimleri okuyor çok hoş 😍
Merhaba arkadaslar simdi doktordan geldim tarama testimi oldum. Kızımıza gittik cinsiyeti öğreniriz diye. 12+3 um bugun. Daha net birsey söyleyemem ama senden iyi kaynana olur erkeğe benziyor dedi💙💙💙 tabi kizimiz olduğundan cok heyecanlandık. Ama olmayadabilir bir ay sonra gelin dedi. Bende bir ay sonra cok gec iki haftaya gelirim hocam dedim,😃😃
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah 😍 darısı bize bakalım benim doktor 16.haftada tahmin yürütecek galiba 😃 herkesin doktoru 12de tahmin yürütüyor bizimkine göre erkenmiş 😂

Bende kontrolden geldim çok şükür herşeyi iyi ense kalınlığı normal dedi o yüzden ikili test yaptırmayacagim . Cinsiyet için %95 dedi ama biz henüz bilmiyoruz akşam balon patlatcaz 🥰

Kaç haftalıksın bilmiyorum ama benim erkek kardeşim var. Eşi hamile şu an
12. haftalarında doktorları %95 ihtimalle erkek dedi. Balon partisi, aile arası parti, bi doluuuuu erkek hediyesi vs alındı yapıldı. Sonra hooooop 14.haftada bebek kıza döndü 🤣

Kızlar belki biliyorsunuzdur bir uygulama var her hafta için bebeğinizin ağzından ufak bir mesaj yayınlıyor. Ben de her hafta eşime atıyorum. Anneme okuyorum filan. Ay okurken bile gözlerim doluyor 😅 Biraz fazla duygusalım sanki 😅😅

Bayılıyorum o bildirimlere yaaaa.. Sanki gerçekten ufaklıktan geliyor, o söylüyor gibi.. her bildirim geldiğinde eşime atıyorum 🥰

Ben iki haftadır 10 liradan alıyorum çok güzel ekşi 50 lirayada var ama onlar ekşi değil bı de tatlı yazmışlar üstüne 😀 yazıyı görmesem alırdım 🤭

Yeşil eriği dört gözle bekliyorum. Mmmmm çok severim çoooook. Ama o ilk çıktığında çok ekşi oluyo onu sevmiyorum ben.

Kaç haftalıksın bilmiyorum ama benim erkek kardeşim var. Eşi hamile şu an
12. haftalarında doktorları %95 ihtimalle erkek dedi. Balon partisi, aile arası parti, bi doluuuuu erkek hediyesi vs alındı yapıldı. Sonra hooooop 14.haftada bebek kıza döndü 🤣

Bayılıyorum o bildirimlere yaaaa.. Sanki gerçekten ufaklıktan geliyor, o söylüyor gibi.. her bildirim geldiğinde eşime atıyorum 🥰
😅12. Hafta bence emin olmak için erken zaten

X