2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar belki biliyorsunuzdur bir uygulama var her hafta için bebeğinizin ağzından ufak bir mesaj yayınlıyor. Ben de her hafta eşime atıyorum. Anneme okuyorum filan. Ay okurken bile gözlerim doluyor 😅 Biraz fazla duygusalım sanki 😅😅
ben de kullanıyorum her gün gönderiyor bana sabah akşam uygulama ,
dediğin gibi gözler hemen şıpp

Kızlar ya 11 haftalık olduk şükür ama benim hala bulantı halsizlik devam. Yarın yasaklar baslıyor malum he ne fark eder ben hep evdeyımde 😯 kızıma kıyamıyorum bugun cıkarayım kalabalık olmayan yerlerde ıkı tur atalım diyorum 😔 diyorum ama hiç halim yok suan kızım dısarıda cocukları izliyor onlar sokakta bizim minnak evde günlerdir🤷‍♀️ sizde devam ediyor mu bu durum?

Ve şuan bdv yi okurken daha çok sıkıldı içim.. Anlık tabi birazdan gecer de keske pandemi olmasa.. Annemler yakın olsa istedigimiz an gitsek 😔 en cok kızıma üzülüyorum hiç arkadası yok kimseyi göremiyor.. Hep anaokuluna gideceksin şöyle olacak böyle guzel olacak diyorduk onada gidebilecegıne pek umudum kalmadı 😔 oyun cagını evde gecırıyor ah ah 😔

Kızlar Dr dan geldim çok şükür sorun yok🙏Belirtilerim geçti diye söyledim normal dedi hani korkmayın bu haftalarda sanırım geçiyor çok şükür bebeğim de iyi 🙏 cinsiyet artık Mayıs ayına nasipse sizce ne acaba anlayan varmı acaba♥️
Maşallah çok sevindim gözün aydın 🧿❤️
Bende kontrolden geldim çok şükür herşeyi iyi ense kalınlığı normal dedi o yüzden ikili test yaptırmayacagim . Cinsiyet için %95 dedi ama biz henüz bilmiyoruz akşam balon patlatcaz 🥰
Maşallah gözün aydın 🧿canim akşam bize de haber vermeyi unutma ❤️

Ve şuan bdv yi okurken daha çok sıkıldı içim.. Anlık tabi birazdan gecer de keske pandemi olmasa.. Annemler yakın olsa istedigimiz an gitsek 😔 en cok kızıma üzülüyorum hiç arkadası yok kimseyi göremiyor.. Hep anaokuluna gideceksin şöyle olacak böyle guzel olacak diyorduk onada gidebilecegıne pek umudum kalmadı 😔 oyun cagını evde gecırıyor ah ah 😔
Çok haklısın ya ben de çok üzülüyorum bu durumlara yaşamalari gereken en doğal şeyleri bile yaşayamıyorlar bir an önce her şeyin eskiye dönmesini umut ediyorum 🥺🥺

Çok haklısın ya ben de çok üzülüyorum bu durumlara yaşamalari gereken en doğal şeyleri bile yaşayamıyorlar bir an önce her şeyin eskiye dönmesini umut ediyorum 🥺🥺
İnşallah canım inşallah 🤲
Karar verdım minik bir örtü alıp yeşilligin üzerine kendimizi atmaya gidiyoruz. Umarım kimse bunu hayal edip gelmez oraya bos olur. Evde kalırsam daha cok morelim bozulacak suan depresyona baglanıyorum 😁

Bende kontrolden geldim çok şükür herşeyi iyi ense kalınlığı normal dedi o yüzden ikili test yaptırmayacagim . Cinsiyet için %95 dedi ama biz henüz bilmiyoruz akşam balon patlatcaz 🥰
Ayy maşallah çok güzel akşam hep beraber öğreniriz artık. Yarın darısı bize diyeyim 🤩

İnşallah canım inşallah 🤲
Karar verdım minik bir örtü alıp yeşilligin üzerine kendimizi atmaya gidiyoruz. Umarım kimse bunu hayal edip gelmez oraya bos olur. Evde kalırsam daha cok morelim bozulacak suan depresyona baglanıyorum 😁
Çok güzel canım ya çıkabiliyorken hiç kaçırma derim çıkınca halin gelir gelmezse de dediğin gibi ac örtüyü uzan 😀😀😀

Kızlaar ismi ne uygulamanın bende bir tane kullanıyorum gelişimini görmek için falan ama öyle güzel bildirim yollanmıyo benimkinden 🙈 sizinkini indireyim bende
Benimkinin adı "gün gün gebelik takibi" diye geçiyor. Haftada bir mesaj oluyor. Diğer arkadaşındaki ben de merak ettim. Sabah akşam daha güzel tabii ki :anneadayı:

Merhaba canlar,üç gün önce kanamam vardı. Düşük tehlikesi dedi Dr. Bugün kontrole gittim hamdolsun kanama azalmış. Cinsiyeti sordum söylemedi henüz erken dedi. İki hafta sonra söylerim dedi. Sağlıcakla gelsin yavrularımız insallah
Çok şükür cnm gozunaydin 🙏🙏
Benimkinin adı "gün gün gebelik takibi" diye geçiyor. Haftada bir mesaj oluyor. Diğer arkadaşındaki ben de merak ettim. Sabah akşam daha güzel tabii ki :anneadayı:
Happy mom uygulaması da çok güzel günlük bildirim yolluyor

X