2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Iyi gunler herkese.bi turlu vakit bulupta yazamadiydim.soylemistim is ortagimizla sorun vardi(adam bizim ofiste asistaniyla kiristirmiş).iflas etsekde şutladik cok sukur.cok sinirlerim bozukdu.korktuk cocuga birsey olur diye gittik,cok sukur iyi,biraz minnak kalmiş.gerci babasi askere 50 kg gitmis diye sorun etmedik.babasini gorunca hasbam donup durdu.cinsiyet netleşti.kiz.ama yinede milyonda bir deyise bilir .kenkli ultrasyonda yuzu cok kemikli aşiri zayif,bu haftalarda normalmi?

Çok şükür cnm gozunaydin 🙏🙏

Happy mom uygulaması da çok güzel günlük bildirim yolluyor
Evet her hafta yolluyor.bende esime atiyomda,orda babama soyle şunu alsin bunu alsin diyorki,ben bisey istemiyorum.esimde hadi ama artik birsey istede gidib alayim,benimde anim olsun diyor.gerci dut istiyorumama bu vakitde zavllim bulamazki,bosuna niye ugrastirayim😳

Evet her hafta yolluyor.bende esime atiyomda,orda babama soyle şunu alsin bunu alsin diyorki,ben bisey istemiyorum.esimde hadi ama artik birsey istede gidib alayim,benimde anim olsun diyor.gerci dut istiyorumama bu vakitde zavllim bulamazki,bosuna niye ugrastirayim😳
Dut var çıktı ben aldım geçen gün canin çekmişse aldır valla.. eşine de ki bişey isteyeceğim günler gelecek daha merak etme sen 😂😂

Bende drdan geliyorum herşey yolunda ense kalınlığı iyi dedi. Cinsiyet için bir ufak çıkıntı var erkeğe benzettim ama erken hafta yanılma payı olabilir dedi önümüzdeki ay kesin olurmuş bir tarafım hayırlısı olsun derken bir tarafım hayırda üç gelin neme lazım millet biriyle başedemiyor diyor 😂😂😂

Dut var çıktı ben aldım geçen gün canin çekmişse aldır valla.. eşine de ki bişey isteyeceğim günler gelecek daha merak etme sen 😂😂
Bizim buralarda yokki,bide dutu yimayinca tadi kaciyor gibi geliyor bana,dalinda guzel.gerci esimin bisey alacagi yok,onemli ev ihtiyaclarini bile unutuyor.sadece annesinden gecme huy herkese afis edecek ilgili baba guya diye 😀ultrasyon resminde basasina benzettim,hemen annesine soyledi.annede tabiki oglum bana banzicek kime benziycekdiki dedi,kil oldum,daha simdiden basladilar,hayret

İşte spirale rağmen ben burdayım diyen beybisi 😍 hayırda o ayak 🙈 yerim ❤️

Eklentiler

• IMG-20210429-WA0000.jpeg
    IMG-20210429-WA0000.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 74
Dut çıkmış canim bugün gördüm

Bende drdan geliyorum herşey yolunda ense kalınlığı iyi dedi. Cinsiyet için bir ufak çıkıntı var erkeğe benzettim ama erken hafta yanılma payı olabilir dedi önümüzdeki ay kesin olurmuş bir tarafım hayırlısı olsun derken bir tarafım hayırda üç gelin neme lazım millet biriyle başedemiyor diyor 😂😂😂
Bu haftalarda nub teorisinden bakıyorlar canm
İşte spirale rağmen ben burdayım diyen beybisi 😍 hayırda o ayak 🙈 yerim ❤️
Nub teorisinden anlayanlarada bir göster istersen

X