2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Eveeet yaaa bu his aynı bende de var.
Daha yüzüstü ya da sırtüstü yatmamak için erken haftalar ama ben de aynı dediğin gibi hissediyorum yatarken. Balon üstünde yatıyo gibi bi rahatsızlık. Mecbur hep yanlarıma dönüp uyuyorum.
Yalnız değilmişim 😀🥰

Peki karnı büyüyen var mı. Normalde de göbelsiz biri değildim biraz göbeğim vardı ama şuan öyle bir karnım var ki kızımda bu karına 19. Haftada falan 20. Haftada ulaşmıştım. Şuan kocaman hamile gibiyim
Benim de büyüdü sanki alt karnımda gerginlik var . Kilodan da değil 2 kilo falan verdim hamile kaldığımdan beri. Daha erken diyorlar ama anlamadım

Screenshot_20210425-105021_Instagram.jpg

Eveeet yaaa bu his aynı bende de var.
Daha yüzüstü ya da sırtüstü yatmamak için erken haftalar ama ben de aynı dediğin gibi hissediyorum yatarken. Balon üstünde yatıyo gibi bi rahatsızlık. Mecbur hep yanlarıma dönüp uyuyorum.
Ben bacagımla destek yapıyorum canım yüzüstü yatarken karnıma yüklenmemiş oluyorum

Ben bacagımla destek yapıyorum canım yüzüstü yatarken karnıma yüklenmemiş oluyorum

Canım çok yüzüstü yatmak istediğinde yapıyorum onu aynen. Köprü gibi di mi, bacağı kıvırıp yana atarak. Göbekle arada boşluk oluşturuyo 😬
Heeeeyt beeeee nasıl anlattım ama 🤣

Ben de 11.haftamdayim karın mi desem ne desem bilemedim ama bu kadar zayıflığıma bu karın çok da olur değil yani😀bı de üstüne eskisi gibi rahat yatamıyorum.Sanki su dolu bı balon var içimde ben onun ustundeymisim gibi rahatsız oluyorum hafif yanlama yatmaya başladım.Daha çok erken dimi kızlar.Bizim isimler en başından belliydi kız olursa Pera Zübeyde,erkek olursa eşimin ismi🥰
Bende eşimin ismini çok istedim hatta eşimde heyecan yaptı ama kızım karşı çıktı 🤣🤣🤣
Ulaş İsmi seninkinin ne 😄

X